Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. Powiem ci, że mi się nie chce to ściągać ten plik. Co mi nie przeszkadza, bo to tylko składanka, w dodatku (z powodowu "kopirajtu" głównie) kiepsko dobrana, z małą reprezentacją pierwszych trzech albumów. Ale i tak są to dobre piosenki, zawsze uwielbiałem np. "Just a Dream Away".
  2. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    http://www.lastfm.pl/user/teka Tutaj wypadasz wporzo, więc zachęcam do wstąpienia.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Region Filmowy
    Tak w ogóle. Ten film teraz można kupić z magazynem "Film" za kilka złotych. Polecam, choć wydanie niezbyt szałowe.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w UNDERGROUND
    Zapraszam wszystkich serdecznie do grupy PE Underground, która po małej masakrze znowu żyje, chwilowo pod moją pieczą. Dołączcie. http://www.lastfm.pl/group/PE+Undeground No chyba, że słuchacie hip-hopu.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Świetny mecz. Lech naprawdę staje się drużyną, której nie da się nie lubić. To, co robi w lidze i w pucharach. Teraz trzymam kciuki, żeby nie sprzedano połowy drużyny po fazie grupowej, bo oferty na pewno będą na połowę piłkarzy.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Skończyło się jak zawsze. Ale były okazje. Chryste. Brożek jak zawsze potrafi przyprawić o zawał.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo DS
    W sumie to... mnie wali ta wersja. Lite mi starczy. Jednak i tak decyzja o nowej wersji DS-a nieco mnie zbiła z tropu. Właśnie miałem kupować Lite'a, a po premierze DSi pewnie poprzednik stanieje, więc nie wiem, czy kupować, czy poczekać jeszcze chwilę.
  8. Obso ma rację, jeansy absolutnie nie stwarzają wrażenia, że jesteś kimś ważnym. Pytanie, czy komuś na tym zależy, mi ofkoz nie. Ale jeśli tak, to lepiej się nie pokazywać w dżinsach, śmiesznych okularkach i beżowym, damskim żakiecie. Płaszcz może chyba bać, ale nie ten na zdjęciu powyżej...
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Scorp1on temat w Software
    Ja ostatnio używam Chrome'a do ściągania plików, bo Firefox nie chce ssać. Nie wiem, czemu. Powinienem przeinstalować, ale to zajmuje czas i nudziłoby mi się bez internetu.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Hela temat w Seriale
    Nienormalny jesteś. Ja nie mam niestety możliwości zdobycia czwartego odcinka, więc na razie czekam. Ale źle mi z tym.
  11. Naziści raczej nie narzekali na brak elegancji, przecież mundury SS stworzył sam Hugo Boss.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    No wymiatasz. Moje próby zostają bez sukcesów. Mój kapitan zdobył całe 0 punktów, tak że raczej zawiódł.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    High on Fire to ciągle jest zwykły metal, z perkusją jako dodatkiem, a nie w centrum, i z ustaloną strukturą piosenek. Ja bym chciał coś naprawdę dla maniaków, albo dla praktykujących voodoo, właśnie coś jak w tych filmikach.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Szukam muzyki w takim stylu: http://www.youtube.com/watch?v=T2Pfg0kF5hs I takim: Jakieś propozycje? Ale nie jakiejś "dobrej", tylko naprawdę za(pipi)istego napierdalania po bębnach.
  15. Szukam jednego utworu z FF5, Clash on the Big Bridge oczywiście, ale nie w jakości z gry, tylko coś lepszego. Czy gdzieś, na jakimś koncercie, albo gdziekolwiek, nagrano ten utwór na prawdziwych instrumentach? Help.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Kurczę, 2 punkty mi zabrakły i miałbym dodatkowe miliony teraz do dysponowania. Ale i tak trudno się zdecydować, kogo wziąć. Chciałem Buffona, ale kontuzjowany. Ostatecznie skonstruowałem obronę z graczy Juve, Chelsea i Interu. W ataku wstawiłem Guizę z Fenerbahce i Sosina z Anorthosisu (tani, liderzy swych drużyn i grają ze słabiakami), a w pomocy Maniche'a z Atletico (świetna gra od początku sezonu). W sumie 6 zmian zrobiłem aż, no ale sytuacja zmusza.
  17. We Wrocku Sepultura gra, 29 stycznia w WFF, jakby ktoś nie wiedział jeszcze. Supporty - Ill Nino, Hunter.
  18. Przesadzasz. Akurat jeśli chodzi o rozbudowane bijatyki, to Wii dostało zdecydowanie największą i najbardziej grywalną bijatykę ostatnich lat. Więcej mi nie trzeba, przynajmniej Smash Bros. się rozwija, nie to co Soul Calibur, który z każdą częścią jest coraz gorszy.
  19. Nie widzę żadnego racjonalnego powodu, by ubijanie jajecznicy miało być nie prawdziwą grą, a "dobra bijatyka" (ubijanie ludzkiej mordy) byłoby bardziej prawdziwe jako gra. To znaczy - widzę ten powód. Po prostu bijatyki to ciągle to samo od 20 lat (stoi dwóch gości i się tłucze), a jajecznica to coś nowego, więc większość graczy lubi bijatyki, a nienawidzi jajecznicy - bo się przyzwyczaiło do starego układu gier. Nowości zawsze mają to do siebie, że miłośnicy starego się buntują. Mi to akurat wisi. Lubię staromodne gry, na samo słowo "SNES" wzdycham, ale płakać nie będę. Życie idzie do przodu. Dobrze, że się rozwijają gry w różnych kierunkach. Również w takich, które mi osobiście się nie podobają. Niezmiernie mnie ciekawi Little Big Planet i Heavy Rain, ale nie wstydzę się też przyznać, że jestem ciekaw nowego Wii Sports. Gry to ciągle młoda branża, w której jeszcze niejedna rewolucja się zdarzy. Jeśli teraz obserwujemy swoistą "nową falę" (w postaci Wii, DS-a, Guitar Hero), to tylko się cieszyć, że jesteśmy świadkami przemian historycznych.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Hela temat w Seriale
    A jakich napisów szukasz? Polskich?
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Enkidou temat w Kącik RPG
    Ona ma na imię Nomchan?
  22. ogqozo odpowiedział(a) na psx18 temat w Hardware
    No ale po co grać na lapku? I w co? W te dwie ciekawe gry, które wychodzą rocznie na PC? Za 400 zł można kupić DS Lite - po stokroć wygodniejszy w podróży, z masą świetnych gier, których liczba ciągle wzrasta. Więc nie widzę sensu brania czynnika "granie" pod uwagę przy zakupie laptopa. I nie widzę sensu, by komuś polecać wydawanie sporej kasy na coś, kiedy może mieć lepiej i taniej.
  23. http://ds.ign.com/articles/913/913197p1.html Pierwsza recenzja. Zapowiadało się nieźle (jak zwykle), ale Sonic nie zawiódł swoich fanów i jak zwykle zawiódł.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na ashka temat w Nintendo DS
    http://kotaku.com/5053963/phoenix-wright-a...-female-musical W Japonii robią musical na podstawie Phoenixa Wrighta. W wyłącznie damskiej obsadzie. Yeah.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Re temat w Nintendo GBx
    Właśnie sobie tak wspominałem GBA, no bo grałem w chyba wszystko, no i postanowiłem przedstawić ostateczną listę 5 najlepszych gier na tę platformę. - Rhythm Tengoku - Wario Ware - Advance Wars - Mario&Lugi: Superstar Saga - Minish Cap No.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.