Skocz do zawartości

Call of Duty: Warzone


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Darmowa gra Battle Royale od Activision. Rozwinięcie konceptu z trybu zawartego w Modern Warfare. 150 graczy i do boju.

 

Cytat

Call of Duty: Warzone zaoferuje rozgrywkę dla 150 graczy na dużej, pełnej zróżnicowanych lokacji mapie i w dwóch trybach rozgrywki: klasycznym Battle Royale oraz Plunder, gdzie zadaniem będzie zgromadzenie jak największej ilości gotówki. Nie zabraknie tu również możliwości korzystania z pojazdów, a także ciekawie zapowiadającej się mechaniki, która pozwoli pewnym graczom na powrót do gry po śmierci.

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

"The other not-so-subtle gimmick in Warzone's favor is a new "gulag" mode, which lets players fight their way out of a prison in order to come back to life. After your first death in a match, you will wake up in a prison hall's balcony, and you'll watch two other players fight to the death. This is a preview of the kind of fight you're about to get into, as you'll be next in line for a 1v1 skirmish. Win, and you're back on the battlefield with your team. (The gulag shuts down at a certain point in each match, so you can't expect later-game chances there, and if you die a second time, the gulag's closed.)"

Odnośnik do komentarza

mecze już szybko znajduje bo ludzie w końcu pościągali te patche i wersje 80gigowe i nie trzeba tyle czekać na mecz jak po godzinie 16. Ogólnie bardzo fajnie rozwinęli tego BR w porównaniu do Blackouta, nie ma zbierania gówien po plecakach i martwienie się o miejsce, jak masz odpowiednio kasy to sobie może zrzucić swój loadout. Mam nadzieje że gra będzie rozwijana i popularna.

Odnośnik do komentarza

No kurde, połączenie mięsistości strzelania z Modern Warfare z battle royale (którego fanem nie jestem, ale ten przypomina mi tego z BFa V, który mi się podobał), w takim wydaniu - FPP, prosty loot, wyważony TTK (chociaż mogliby zrezygnować całkowicie z aim assista), najs! Wbiłem sam do gry (szkoda, że tylko trójki póki co są), udało mi się dojść do 9 ostatnich graczy, zaliczyłem 4 kille (typki zebrali kontrakt na mój łeb, zabunkrowałem się w budynku z dwoma wejściami, gdzie były dwie skrzynki z lootem, więc miny i koktajle Mołotowa pozwoliły mi się skutecznie obronić przed nimi), potem zginąłem, wygrałem jeden na jeden w GUŁagu (walka na Deagle) i potem wróciłem do walki :banderas: Ta niepokojąca cisza wrzuca pot na łeb, jak nasłu(pipi)e się kroków i otwieranych drzwi. Po jednym meczu mi się bardzo spodobało.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

Fajny patent z tym Gułagiem, ale ogólnie kolejna gra BR, która mi uświadomiła, że nigdy nie przekonam się do tego trybu. Więcej tu biegania i siedzenia w pomieszczeniu w oczekiwaniu na przeciwników, niż strzelania. 

 

Bo w BR albo grasz pod wygraną i kutabanisz gdzie się da żeby tylko przetrwać, albo idziesz pod fragi wtedy rush jak tylko słyszysz gdzieś strzały.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam a może ktoś mial taki sam problem i go rozwiązał a mianowicie warzone na PC śmiga pięknie płynnie szybko się wczytuje ale podczas rozgrywki jak tylko napotkam innego gracza to gra strasznie się zacina nie da się grać. Zmniejszyłem opcje do minimalnych i dalej ten sam problem. Internet mam dobry więc już nie mam pomysłów co to może być 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedyny sensowny sposób na granie w tę chwalona odsłonę CoDa - w normalnych trybach jest chaos, bieganie i zgony co 3 sekundy, więc ta formuła to dla mnie zbawienie.
Jedyny problem to "coroczność" CoDa... Mam nadzieję, że skoro jest to również standalone to nie podzieli losu Blackouta, jako ciekawostki i będzie rozwijane.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figaro napisał:

Ta gra to paradoks, za dużo graczy na za dużej mapie. 

ja uważam że graczy jest właśnie w sam raz, non stop coś się dzieje można postrzelać no i też jak zginiesz to masz jakieś szanse na powrót do rozgrywki, fajnie to rozwiązali

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...