Jump to content

Call of Duty: Modern Warfare III


Recommended Posts

Ujebali MW2 w rok, grę za 4 paki + battlepassy + pakiety dla frajerów :reggie:

 

Nie warto było, oj nie warto. Jak ktoś chce postrzelać to chyba lepiej trzymać się tego darmowego Warzona/DMZ, bo milośnicy klasycznego mutli byli, są i będą przez Acti dymani :frog:

Edited by jimmyyy8
Link to comment

:notbad: włos się jeży na głowie na samą myśl jakie to Activision to są zimnokrwiste dranie. Choćby skały srały to nie dam się w tym roku, może się wkręce w BF'a czy coś innego ale nie dołączę do kolejnego sukcesu, rozbijania banku i top listy sprzedaży. To tak jakby pomagać samemu Szatanowi w walce o ludzkie dusze. Kto tym CoDem zarządza, Czyngis-chan?

Link to comment

Najlepsze, że wyjdzie MW3, a z nim wrócą wszystkie bugi w stylu spierdolonego interfejsu. I znów będą to przez rok naprawiać. Zupełnie jakby to była ich pierwsza gra robiona przez 4 stażystów, studenta i psa :lul:

Edited by jimmyyy8
Link to comment

No akurat silnik gry to pierwsza rzecz za którą można chwalić MW. W trójce będzie ten sam i niech przy nim nie grzebią, bo jeszcze coś spierdolą. Niech się skupią lepiej na całej otoczce, dodadzą powagi tej grze, tak jak to było na początku dwójki. Tyle mi wystarczy.

  • Upvote 2
Link to comment

Bo ludziom się w dupach przewraca i ciągle coś nie pasuje. Jak wychodził pierwszy Cod to ludzie siadali, grali i było ok. A teraz o interfejs potrafią się przyjebać :lol:

Największy problem to ta chciwość Acti. Mają 3 studia, każde odpowiadało by za grę dla innego odbiorcy, okres wydawniczy co 3 lat lub nawet 2 z odpowiednim  wsparciem i spoko. Mniej by irytowało dokupić dlc niż to co teraz w przypadku trójki.

Link to comment

Jak można nie przyjebać się do interfejsu jeżeli w 2 części tej samej gry (a 20-którejś odsłonie serii) przez pierwsze pół roku resetują się attachmenty albo nie można zmienić nazwy loadoutu albo jakis przycisk jest, ale zwyczajnie nie działa.

 

W zamian za to po mapie latają szczury, kaczki i Homelander.

 

 

Link to comment
2 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

To wszystko (i więcej) podobno przejdzie z MW 2 do 3 i już wiadomo jaki to będzie miało klimat.
od lewej: Leszy z lasa, Barbie bo w kinach, Zeus Pan Olimpu

BRACKEN2-300x300.webp.b70b1ed0522c2222c45dbe0f76f0bad9.webpSTARLIGHT-300x300.webp.3c2feca433eeae421c525ef81f55bde4.webpTHUNDERWAVE-300x300.webp.0285d814ca3209a1619b799db272fbcd.webp

To jest starlight z boysów. Fajnie, że przechodzą. Nawet chyba lepiej dla was? Mniej ludzi będzie karmić tą niewdzięczna firmie skoro większość przechodzi. A o to wam też chodzi.

Link to comment
6 minut temu, McDrive napisał:

Przecież MW II robiło pięć zespołów:pawel:

 

Druga sprawa, to te gry mają tyle części, a te niby te same, ale gameplay jest różny w multi. Zależy kto akurat głośniej krzyczy w internecie, ten dostaje:reggie:

Dlatego całkiem przyjemnie byłoby gdyby jednego roku dostać coś poważnego, drugiego coś kolorowego. Każdy byłby zadowolony. A tak wszystko jest wymieszane w jedną całość i wychodzi mała sraka. Ostatecznie i tak najgorsze jest w tym wszystkim to, że nawet z tymi krokodylami i szczurami, granie w to sprawia więcej radochy niż w inne BFy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.