Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Stream z ostatniego turnieju kwalifikacyjnego Cyber Kombat, Warszawa:
  2. Di odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
    Polska znów na Capcom Cup - Myrken zajął drugie miejsce w finałach Saltmine League, kwalifikując się do Capcom Cup drugi raz z rzędu.
  3. Di odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    W ten weekend ostatni turniej TWT Master - dziś 5-14, jutro 11-14. https://www.twitch.tv/tekken Planuję zrobić restream u siebie na YT, dziś prawdopodobnie od 9:30 lub trochę wcześniej, jutro od 11. https://www.youtube.com/@JakubDi
  4. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    W ten weekend startują eliminacje do turnieju Cyber Kombat, w którego finale można zgarnąć elektryczną hulajnogę i monitor. Eliminacje: 4.11 - Katowice 11.11 - Gdańsk 18.11 - Wrocław 25.11 - Warszawa Finały: 26.11 - Warszawa
  5. Di odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
    Za chwilę Lord Venom i Myrken będą grali w półfinale LB, czyli będą walczyli o wejście do top 3. Lepiej oglądać na Twitchu, bo na YT są straszne czkawki - dużo osób narzeka na czacie. https://www.twitch.tv/capcomfighters
  6. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Round robin to po prostu grupy.
  7. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Double Elimination polega na tym, że masz dwie drabinki: wygranych i przegranych. Wszyscy startują w pierwszej, a jeśli ktoś w tej drabince przegra, trafia do drabinki przegranych. Osoba przegrywająca w drabince przegranych odpada z turnieju. W wielkim finale spotykają się dwie najlepsze osoby z drabinek. Ten, kto awansował tam z drabinki wygranych, musi wygrać jednego seta, a z przegranych - dwa (nie trzy), niezależnie od tego, z kim wcześniej przegrał. Standardowa drabinka, tj. Single Elimination, wyłania tylko najlepszego gracza. Wyobraź sobie, że - abstrahując od seedów - w pierwszej parze trafiają na siebie dwie najlepsze osoby. Wówczas jedna z nich od razu odpada. Tymczasem w DE może dojść do finału, zajmując jedno z 2 czołowych miejsc.
  8. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Film ekipy To Znowu Oni, przy którym miałem okazję pomagać :).
  9. Również szukam rodziny. EDIT: Nieaktualne.
  10. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    To by nie miało sensu, bo gdyby Johnny był w formie Kameo, to by miał ten sam albo bardzo podobny model co zwykła postać. A skoro by mieli takiego skina, to po co dawać JCVD w wersji mniej wyeksponowanej na ekranie?
  11. Di odpowiedział(a) na ornit temat w Forum Bijatyk
    Kameo to asysty. Każda z postaci ma po 2-3 ciosy. Część pozwala przedłużać kombosy albo nawet robić je tam, gdzie normalnie byśmy nie mogli, np. po EX wślizgu Sub-Zero.
  12. Pięknie, będzie pudełeczko do kolekcji. https://www.play-asia.com/double-dragon-collection-english/13/70gd7v
  13. Di odpowiedział(a) na Shen temat w Ogólne
    Gdy zamawiałem, mieli ludzką cenę.
  14. Di odpowiedział(a) na Shen temat w Ogólne
    W Euro oraz OleOle już nie ma, teraz jest w Empiku: https://www.empik.com/dredge-deluxe-edition-black-salt-games,p1369327904,multimedia-p
  15. Di odpowiedział(a) na WisnieR temat w Klub Smakosza
    Gdzie najlepiej kupić Thermomixa? Na Allegro można kupić w różnych konfiguracjach, między którymi jest nawet 2000 zł różnicy: https://allegro.pl/produkt/robot-kuchenny-thermomix-tm6-1500-w-87c8d1d2-e373-4f13-a808-9eef63ec25ab?order=qd A przez stronę można tylko najpierw zamówić prezentację, a dopiero potem kupić? https://www.vorwerk.com/pl/pl/c/strona-glowna/zamow-prezentacje/poznaj-thermomix
  16. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Jeśli macie Steam Decka, sprawdźcie grę na nim w trybie 40 klatek - trochę chrupie przy jeździe/czołganiu, ale poza tym działa naprawdę przyjemnie.
  17. Di odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    Kupiłem na próbę lodowy karmel i... Spróbowałem, po czym poszedłem do sklepu po 6 opakowań - można po 2 na paragon, ale nie ma limitu paragonów .
  18. Di odpowiedział(a) na Bzduras temat w Hardware
    Kupiłem nakładkę BOBOVR M2 Pro, która poza lepszym frontem inaczej trzyma głowę, ma pokrętło jak PSVR i dodatkowo power banka. Jestem po jednej sesji z nim, ale już teraz czuję dużą poprawę jakości w porównaniu do paska, który był w zestawie.
  19. Di odpowiedział(a) na grzybiarz temat w Klub Smakosza
    Tak, jeśli oszczędzisz na wybranych produktach promocyjnych 6 zł lub wielokrotność w ramach pojedynczych zakupów, dostajesz naklejki, które potem chyba fizycznie można odebrać. Weźmy za przykład parówy. Kupisz jednocześnie 3 opakowania = 1 naklejka 2 opakowania = 0 naklejek 5 opakowań = 1 naklejka 6 opakowań = 2 naklejki I do tego trzeba potwierdzić, że się uczestniczy w akcji, żeby te punkty wpadły.
  20. Di odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    U mnie też zmienione na Q3, a rezerwację zrobiłem 11 maja. Muszę dać na mszę w intencji Gabena.
  21. Di odpowiedział(a) na Bzduras temat w Hardware
    Jakie akcesoria do Questa 2 możecie polecić? Widziałem na poprzedniej stronie post o AMVR, ale wygląda na to, że jest problem z dostępnością. Najbardziej mi zależy na wkładkach oraz etui.
  22. Producent =/= developer. QubicGames wydaje grę na Switcha, ale twórcy to Hyperstrange, którzy zrobili m.in. Postal: Brain Damage oraz sami wydają gry. Zdaje się, że dla osób posiadających jakąś grę od QubicGames i/lub Hyperstrange w bibliotece zniżka skacze do -50%.
  23. Di odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Kto by się spodziewał, że Amica zdecyduje się wprowadzić na rynek głośniki 5.1.
  24. Di odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
    Kayane właśnie streamuje SF6: https://www.twitch.tv/kayanetv
  25. Di odpowiedział(a) na Senix temat w Soul Calibur
    Koniecznie na PAL50.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.