Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Dabman temat w Nintendo DS
    Nie wejdzie. Jak ktoś chce używać kart HC to powinien zaopatrzyć się w Supercarda, choć moim zdaniem to gorsze rozwiązanie. Po co komu 50 gier na karcie? Kilkanaście gier, programy i kilka albumów w mp3 - taki zestawik wystarcza w zupełności i mieści się na karcie 2GB.
  2. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nintendo GBx
    Na 95% jestem pewien, że obie są oryginalne. A naklejki? Spójrz na prawy dolny róg :smile:
  3. Equalizer jest chyba w iPod Clonie (w DSO nie odpalałem mp3), ale sprawdzę to jutro, bo nie mam konsoli pod ręką. Co do jakości - jeśli nie masz wrażliwych uszu, to nie powinieneś narzekać na różnicę w jakości. Czytałem wypowiedzi jakoby iPod Clone mocno obniżał jakość, ale ja tego u siebie nie odczuwam (z muzyką byłem czynnie związany kilka ładnych lat). EDIT: Nie ma equalizera.
  4. 1) Jakość nie jest rewelacyjna, ale też nie razi. Jest po prostu ok. 2) Można. 3) Programator (R4/M3/Supercard/coś innego) oraz program, który odtwarza pliki mp3 (DSOrganize czy iPod Clone - ten drugi świetnie nadaje się do lansowania :wink: ).
  5. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    http://www.soulcaliburpoland.yoyo.pl/viewtopic.php?t=334 Walki z SC4.
  6. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Fuerte - silny, mocny. El Mocny :biggrin:
  7. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Przystojniak, trzeba przyznać.
  8. Di odpowiedział(a) na C1REX temat w Virtua Fighter
    Frame datę mają ciosy. Sprowadza się to do kilku liczb na dany cios: szybkość wyprowadzenia ciosu sytuacja na bloku sytuacja na trafieniu sytuacja na CH (coś jeszcze w VF5?) Przewaga - załóżmy, że robimy cios, który ma +3 na trafieniu - wtedy dowolny cios jaki wyprowadzimy zbije się z ciosem, który jest o 3 klatki szybszy niż nasz; +0 oznacza równowagę. Strata - jeśli nasz cios daje -5 na bloku, to nasz następny atak zbije się z czymś co ma 5 klatek animacji mniej. Karanie - przeciwnik atakuje nas ciosem, który ma -15 na bloku, to po zablokowaniu tego ciosu możemy na gwarancie posadzić ciosy i15 (15 klatek) lub szybsze. To tak w skrócie. Teraz muszę kończyć pisanie, ale w razie czego napiszę później. BTW: To co C1REX napisał to nie do końca prawda. Nie wszystkie ciosy mają przewagę na trafieniu (np. 1K+G Pai), tak samo jak nie wszystkie mają stratę na bloku.
  9. Di odpowiedział(a) na Gizi temat w Hardware
    Od wczoraj na Allegro był też AS Namco za 150 zł, ale ktoś go dzisiaj kupił.
  10. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Miguel strzela z pistoletu, Xiao ma specjalny rzut od Eileen, a Roger robi długi piruet. Ogólnie rzecz biorąc jest śmiesznie.
  11. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Na 95% w trzecim.
  12. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    To było, Piotrze. Poza tym spójrz na datę dodania filmu.
  13. Di odpowiedział(a) na Di temat w Seriale
    Wszystkie sezony. Pięć.
  14. Di odpowiedział(a) na Fan temat w Region Filmowy
    http://www.gamefaqs.com/search/index.html?...&platform=0
  15. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
  16. Di odpowiedział(a) na Pychu temat w Hardware
    W opisie filmu jest link do FAQ-a: http://forums.shoryuken.com/showthread.php?t=149015
  17. Di odpowiedział(a) na ashka temat w Nintendo DS
    Jeśli chodzi o mangę, to znalazłem coś takiego: http://court-records.net/manga.htm Wieczorem będę musiał sprawdzić :smile: EDIT: Pierwsza manga bardzo dobrze oddaje klimat gry :smile: Ale z następnymi chyba poczekam do ukończenia trylogii.
  18. Di odpowiedział(a) na Di temat w Seriale
    Podejrzewam, że za tydzień cena wzrośnie 2-krotnie, jak to zwykle bywa w Polsce.
  19. Di opublikował(a) temat w Seriale
    Co poniedziałek na płycie DVD 2 odcinki - magazyn TV Okey!. Jak dla mnie świetny pomysł, bo przenosi wielu z nas do wspomnień z lat dzieciństwa, kiedy serial był emitowany w naszej telewizji Drużyna A to kultory serial, musicie przyznać :smile: The A Team Opening Theme
  20. Di odpowiedział(a) na Mathiu temat w Seriale
    Gdyby ktoś nie wiedział, to ruszyła kolejna edycja BB - wraca Jola R., wraca Gulczas, pojawiają się inne mniej lub bardziej znane osoby. Owned.
  21. Czy na X-klocku można odpalić filmy w formacie *.flv?
  22. Czym się różni d/f+2+3 od d/f,d/f+2+3?
  23. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Nie mają zamiaru patchować tej wersji w Japonii? o_O No to idą tropem Calibura, co na dobre nie wychodzi. Swoją drogą to d+1 Devil Jina (czy jak się to robi) to chyba jedyna rzecz której mu brakowało - bezpieczny, dobijający mid.
  24. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Nie wiem po co zrobili overkilla po f+4, skoro to będzie przewracało.
  25. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    No właśnie wiem, ale wyglądało to na trochę za mocne.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.