- Growe Szambo
-
Vampire Survivors
Znowu nowy update i cyk znowu muszę wrócić żeby mieć 100% https://www.trueachievements.com/news/vampire-survivors-v1-15-update-achievements
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Panie to było kiedyś, teraz wołają 1700 za Skę. 900zł za komsolete i game pass za 3 ziko na miesiąc, piękne czasy. Teraz ich pojebało, przecież nikt tego nie kupi.
- Growe Szambo
-
GTA VI
To Ty pisałeś brednie dlatego musiałem sprostować fakty i nie, nie jestem jego żadnym obrońcom bo często się z nim nie zgadzam. Nie wiem jak niskie trzeba mieć IQ, żeby nie skumać tego że ktoś kto ma milionowe wyświetlenia po prostu może więcej zmienić w danym temacie niż ktoś na forum, nie chodziło o uwłaczanie komuś z foruma. Fajnie, że olałeś argument o organizacji OTK i ich streamach charytatywnych oraz OTK Expo czyli pokazów gier indie właśnie. Są też wydawcami pod szyldem Mad Mushroom. Dawno go nie oglądałem ale widzę na kanale, że ostatnio grał w Cursemark wydanego przez MM. Także kolejny twój argument z dupy. Wygląda na to, że ty masz na jego punkcie obsesję że musisz o tym pisać nawet w temacie o GTA. Z mojej strony EOT, elo.
-
GTA VI
- Cinema news
Zostanie pewnie nowym Jamesem Bondem nie mart się. Nie mogę się doczekać aż zamienią każdą znaną męską rolę na girlbossa- GTA VI
Czyli żaden milioner nie ma prawa wypowiedzieć się na temat problemów dotyczących pieniędzy bo ich problem nie dotyczy? Taka opinia asmongolda jest o wiele więcej warta niż twoja bo ogląda go dużo ludzi i jest większa szansa na naprawienie danego problemu.- GTA VI
100 dolanów edycja ultimate, potem zobaczycie wydadzą osobno Online za kolejne 60 xD- GTA VI
Pewnie tak, mam nadzieję. Trochę niepokojące jest to, że wprowadzili cenzurę w online np wycięli niektóre dialogi npców z ulicy no i ten cały gówno content w nowych dodatkach.- GTA VI
Niestety jest na to duża szansa: Ale mimo wszystko staram się być dobrej myśli, że ten paskudny team od GTA 5 online nie maczał tu swoich tłustych palców- GTA VI
Na PC za to jest darmowy online jako rekompensata do tego można kupować gierki za grosze na jakichś pingwinach. Właśnie od kiedy mam ps5 cieszę się z powrotu do płyt, ma to swój urok i brakowało mi tego od czasu xboxa 360. Szkoda, że ta era dobiega końca. Niektórym hype wypalił już mózg, będą składać pre order za 100 dolarów i jeszcze się cieszyć jak ich Zelnick rucha. Mam nadzieję, że świadomi konsumenci podejmą pewne kroki i powstanie petycja. W sensie żeby gra znalazła się na płycie.- GTA VI
- Kupno monitora LCD
@iluck85 masz promkę na aliena https://www.pepper.pl/promocje/monitor-dell-alienware-aw3425dw-34-1303717- Growe Szambo
- Cinema news