Jump to content

Przemovsky27

Nowy Użytkownik
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciężko mi będzie wytrzymać do środy bez nowego Szmatławca
 2. Butt,ty tak na serio to napisałeś?
 3. Na Facebooku jest już okładka .
 4. Dzisiaj też nie było najnowszego numeru,w kiosku pan kazał mi się pytać o niego później ( najprawdopodobniej będzie dopiero w poniedziałek)
 5. A widzisz gdzieś taki na forum ? A nie jest , zwracam honor.
 6. Czy wy też szukaliście dzisiaj w kioskach najnowszego numeru?
 7. Sorry , hack'n'slash,nie wszyscy muszą grać w wszystkie gatunki Czy też gier,bo nie starczyłoby chyba nam wszystkim życia na ogranie wszystkiego po kolej.
 8. Jeśli już mówimy o felietonach,to przyznam,że w ogóle ich nie czytam.Po pierwsze:nie wnoszą prawie żadnej ciekawej ani ważnej specjalnie treści,po drugie:w większości są pisane z perspektywy takiej,że temat w nim zawarty interesuje wyłącznie osobę,która napisała felieton,mało kiedy zdarzało się,że dany tekst i temat w nim zawarty był na tyle ciekawy,że złapałem ,, zajawkę" i drążyłem go dalej. Pomijając już temat felietonów zaskakująco czytało mi się playtest odświeżonego Diablo,zresztą wszystkie teksty M@jka fajnie się czyta i nawet mnie on zainteresował(czyli czlowieka ,który w RTS gra bardzo rzadko )także artykuł i giełdzie Kroolika był bardzo rzeczowy i choć przypominał mi przedłużenie Graczpospolity ,to wszystko czytało się dobrze. Numer przeczytany,z niecierpliwością czekam na następny.
 9. U mnie wszędzie kolejki ( nawet do saloników prasowych ) takie , że dzisiaj odechciało mi się zakupu Szmatławca Jutro też dostanę .
 10. I właśnie dlatego wolę kupić PSX - a normalnie w kiosku , chociaż muszę przyznać , że niewysoka cena prenumeraty kusi .
 11. Już wiemy , jaka będzie okładka w kwietniowym numerze
 12. @Roger Kiedy możemy się spodziewać zapowiedzi nowego numeru ?
 13. Zapewne nadal straszy w lochach
 14. Sorry chłopaki za te byki,mój pierwszy wpis
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.