Jump to content

God of War Collection

Daffy

Recommended Posts

tak tak panowie i panie plotki okazały się prawdziwe,Bóg Wojny Reedycja w polepszonej oprawie i z trofeami specjalnie dla PS3 tej zimy!!!!

http://blog.us.playstation.com/2009/08/31/...holiday-season/

Cena wersji bluray(obie części) to 39,99$

Odgrzewany kotlet i skok na kasę ale chyba mnie tym kupią :P

Edited by Ficuś

Nic oficjalnie w tej zapowiedzi z blogu playstation nie wynika by miało być demo ale idę o zakład,że takowe będzie na płycie...

40$ za obie części na jednej płycie....czyli 120zł za dwie gry,niby nie jest źle ale kurcze grałem już w to na ps2.Jednak dla trofeów,płynnego 60fps,aa i 720p skuszę się pewnie na ten tytuł.

to nie jest wsteczna kompatybilność to jest port z ps2 przepisany pod ps3 tak jak niektóre gry z store np MvsC2.Nie jest powiedziane,że doczekamy się kolejnych bo takie przenosimy od twórców wymagają nakładu pracy.

Czy ja dobrze zrozumiałem!? Trofea będą w pierwszej i drugiej części GoWa!? O w mordę ale mam radochę xD!!!!!!! Pięknie wspaniale brak mi słów, totalny must have jak dla mnie! Przez zachłanność, bo chciałem koniecznie GoWa 2 w wersji kolekcjonerskiej (tej co jej nie ma w Polsce ^^, kupiona w Szwecji), nie pograłem zbytnio w niego, bo była to dwuwarstwówka i nie działała na mojej starej wersji ps3. A Gowa jedynki już nie mam bo byłem zmuszony się go pozbyć, niestety nie miałem na to zbytnio wpływu, to było poświęcenie żeby zyskać PS3. Teraz w końcu będę mógł znów pograć w te świetne giery! :) Chociaż w pierwszym Gowie wszystko zrobiłem co dało radę, chętnie to powtórzę i w końcu będę mógł pograć w dwójkę. Jedyny problem to czas, trzeba czekać :(

Edited by kaczor_kg_PL
Czy ja dobrze zrozumiałem!? Trofea będą w pierwszej i drugiej części GoWa!? O w mordę ale mam radochę xD!!!!!!! Pięknie wspaniale brak mi słów, totalny must have jak dla mnie! Przez zachłanność, bo chciałem koniecznie GoWa 2 w wersji kolekcjonerskiej (tej co jej nie ma w Polsce ^^, kupiona w Szwecji), nie pograłem zbytnio w niego, bo była to dwuwarstwówka i nie działała na mojej starej wersji ps3. A Gowa jedynki już nie mam bo byłem zmuszony się go pozbyć, niestety nie miałem na to zbytnio wpływu, to było poświęcenie żeby zyskać PS3. Teraz w końcu będę mógł znów pograć w te świetne giery! :) Chociaż w pierwszym Gowie wszystko zrobiłem co dało radę, chętnie to powtórzę i w końcu będę mógł pograć w dwójkę. Jedyny problem to czas, trzeba czekać :(

czekac, ale za to jak potem milo

:P