Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

co by nie gadać o dodatkach, to na obraz gry nie wpływają; ja mam za soba jedynie demko, ale wkręciłem się strasznie; żonie już postawiłem ultimatum: jak pod choinką nie znajdę most wanted, to ma się pakować i do mamusi... z nami koniec ;)

 

niedawno psioczyłem, że coś burnoutowego bym łyknął... jak zapuściłem demo Most Wanted (nie mogę pisać tego skrótem, bo wtedy kojarzy mi się z bardzo hvjowa seria... :/) to siedzialem (autentyk) z rozdziawiona paszcza i usmiechem przez calutki czas, dopoki czas w demie mi sie nie skonczyl...

 

sa billboardy, sa budynki do ktorych mozna wjechac, mozna kombinowac z jakimis "fikolkami"... idealny przerwynik, jak chce sie odpoczac od rajdow;

jedyny minus, to chyba znaczne uproszczenie terenu, a moze to tylko nudna dzielnica udostepniona w demie... nie wiem, unikam informacji o grach ktore planuje, jak juz zdecyduje sie na zakup, zeby mnie zaskakiwaly i zebym nie musial czekac na element widziany w zwiastunie czy wyczytany na forumie ;)

 

po swietach widzimy sie na ulicach miasta... no jakos sie tam ono nazywa... ;)

 

Criterion.

To słowo niedługo będzie synonimem najwyższej jakości ;)

Odnośnik do komentarza

jedyny minus, to chyba znaczne uproszczenie terenu, a moze to tylko nudna dzielnica udostepniona w demie...

Oj teren jest bardzo zróżnicowany + niesamowite widoki. Warto czasem odpocząć od wyścigów po to, żeby pobujać się po mieście (i okolicach) tylko w akompaniamencie ryczącej rzędowej ósemki (Music Volume: 0%).

Banan na twarzy gwarantowany :)

 

Ja powolutku smakuję sobie grę. Biorę pierwszy napotkany samochód, robię go na max (wyścigi na złoto, PRO ulepszenia), staram się pobić rekordy Tiducha (udaje się :) ), porozbijać parę billboardów i dopiero zmieniam samochód na następny najbliższy napotkany.

No i podstawowa rzecz u mnie - po znalezieniu nowego autka najpierw kilkukrotnie wcisnę "L3", żeby posłuchać jak odpala to pięciusetkonne monstrum lub amerykańska V8-ka :) Niby szczegół, a cieszy.

 

W ogóle znajdę tutaj kogoś jeszcze, kto gra na choćby zbliżonym poziomie do Tiducha? Chętnie bym się pościgał na czasy w Autologu i odległości na billbordach.

 

...i pomyśleć, że jak ogarnę Single, to jeszcze przyjdzie zabawa online :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcecie zebrać się i pograć na onlinie to piszcie w dziale PS3, jest tam temat o nfs mw, ale prawie nikt nie jest nim zainteresowany.

Ja ogólnie to już od paru tygodni nie gram w MW (dość szybko mi się znudził), tylko na potrzebę konkursu załączałem, ale jak zbierze się dobra ilość ludzi to chętnie się pojawię : )

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Ja czekam na patch który naprawi strukturę i działanie multi i zacznie ono przynajmniej w jakiś stopniu przypominać to z Burnout Paradise. Nie chcę po opcji dołączenia do jakiejś gry czekać podczas długiego loadingu, chcę od razu wejść do rozgrywki tak jak to bylo w BP. Plus masa innych rzeczy które były tam obecne, a tu kuleją. Nie rozumiem jak można byo to tak z(pipi) posiadając coś na takim poziomie jak multi w BP.

Odnośnik do komentarza

Zwiastun dostępnego już dodatku Unlimited Speed i trochę gry za kierownicą Hennessey Venom GT Spyder.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dawnqf7ew24 http://www.youtube.com/watch?v=NoqBHkE3V_s

 

Ja podziękuje narazie i poczekam na DLC Bundle Pack.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko.

 

Znajomy kupił synowi PS3 na święta z nowym NFS i twierdzi, że nie może odpalić go jak nie ma neta, a że ma nową chatę to na razie jeszcze jest bez sieci. U teścia jak podłączył do LAN to odpalił bez problemy tego NFS, jednak po wyjęciu kabla, już mu się nie odpalił, konsola kazała podłączyć kabel LAN, ktoś wie ocb ?

 

 

edit: fifa 13 mu się odpala bez problemu bez neta więc to nie wina softu (chyba).

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

nie wiem o co chodzi, ale to jakis bullshit i ewidentnie kalectwo...

ja odpalilem dzis gre na swojej czarnuli po raz pierwszy. od razu podeslano mi komunikat, ze "pacz werszon łan dot oł tu is awalejbel" i że waży jedyne pińcet z kawałkiem mega; zapuściłem ściąganie, ale kiedy pozostały czas osiągnął poziom 4400 minut (serio) zrezygnowałem i zacząłem grać; no ale jako, że wrażenia z jazdy są mierne, kiedy w środku długiego łuku jechanego na drifcie, wyskakuje monit o konieczności aktualizacji, a czas ściągania oscyluje w około 2000 min, to się poddałem...

w xmb wlazłem w ustawienia sieci i odłączyłem internet - tak grałem; działało jak złoto;

ps3 to nie pc na koncie steam, że trzeba non stop być online!

 

a co do samej gry:

ależ te auta ciężkie! w demo jakoś tego nie odczułem, ale tutaj już wyraźnie widzę, że porównania z burnoutem nie ma; reagują z opóźnieniem, lubią przy skręconych kołach nie drgnąć choćby o milimetr w zadanym kierunku, a sam sposób poruszania się po mieście też jest mocno wku*wiający; mam wrażenie, że panowie z criterion mocno się pogubili w temacie tego, jak chcą zaprezentować nawigacje w terenie; mianowicie:

na radarze widać bardzo mały fragment mapy, co utrudnia skuteczną nawigację w plątaninie ulic; dowolną ulicą jechać nie budiet, bo na zielonej trasie są checkpointy, których ominąc nie wolno - zapomnij więc o części skrótów. jednocześnie brak pilota czy markerów dla oznaczenia zakrętów sprawia, że czasem o konieczności dohamowania do zakrętu dowiaduję się akurat ładując tempo NOSem :/ już teraz widzę, że jak będę robił trasy, to trzeba najpierw ją przejechać, żeby zobaczyć gdzie są takie niespodziewane zakręty, odnogi, czy skrzyżowania, przez które nie przejeżdża się prosto, a dopiero potem brać się za ściganie; z tym radarem i bez pilota po prostu nie dawałem rady sporej ilości zakrętów i czasem dobre 500m przejechałem, zanim jorgnąłem się, że minąłem zakręt :/

 

na samym starcie gra dostała ode mnie solidnego minusa za nawigację; druga krecha za wielkość miasta... nie widziałem wszystkiego, ale burnout było dużo większe... to pewnie zmienią DLC, dodając kolejne trasy (wyspy?), ale czy ja zapłaciłem za demo? (chciałem zobaczyć co jest na krańcu mapy po prawej stronie... liczyłem na jakieś górki rodem z zachodnią częścią miasta Paradise City; jak już tam dojechałem, zrobiło mi się baaardzo smutno;)

Odnośnik do komentarza

Jak masz problemy z 'ciężkością' samochodu to spróbuj pojechać mclarenem mp4-12c (jak odkryjesz oczywiście), jest to chyba najprostsze do kontroli auto, łatwo i luźno wchodzi w zakręty (jak w hp), jedyna wada tego auta jest taka że bardzo łatwo go rozwalić (co już to wykorzystywały chamy na onlinie ;<).

A ten radar to syf jak nic, nie ma co na niego patrzeć bo i tak często robi Cię za przeproszeniem w ch uja, powinni dać oznaczenia na ostrzejszych zakrętach, np. te przeźroczyste ściany ze strzałkami (nie wiem jak to nazwać lol) co występują moźe w 3-4 trasach, a o reszcie to chyba twórcy zapomnieli.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

wiesz... z kontrola pojazdow sobie poradze. po prostu zauwazylem ze to bardzo mocno inna fizyka niz w burnout czy nfs:hp.

i z przezroczystymi scianami maszz. racje: cholernie by sie przydaly. teraz mamy taka sytuacje, ze jest setka bocznych drog, ale nie mozesz z nich skorzystac.

juz w starym, poczciwym nfs:underground bylo to lepiej rozwiazane :(

Odnośnik do komentarza

powoli wkrecam sie w mechanike tej gry, ale widze, ze Burnout Paradise pozostanie królem;

 

przed chwila latajac wozkiem, ktory dosc dobrze sie prowadzil, ale byl ciezki (sry, nie pamietam jaka to byla landara...) zaliczylem wyscig i dostalem nitro + lepsiejsze opony; w nastepnym wyscigu dostalem lzjesze podwozie i auto idzie jak po sznurku; moze to i lepiej, ze na poczatku te auta sa takie ciezkie - jest przynajmniej motywacja, zeby kombinowac z uzyciem czesci :)

 

(Tidek, najlepszy demotywator! Jak na speedwallu wyskoczyło mi, że był o 20 sekund lepszy na którymś tam wyścigi, to żeśmy ze szwagrem zastanawiali się w ogóle jak mu się to udało na tym torze, który już ja przeleciałem całkiem przyzwoicie ;))

Odnośnik do komentarza

moge to juz powiedziec glosno: rownie irytujacej gry dawno nie mialem w obrotach...

1) po kiego wala dali poscigi w czasie przejazdzki freeroam'owej? dojezdzam do punktu gdzie startuje wyscig, tracam inne auto czy slupek na oczach gliniarza i juz nie moge wystartowac wyscigu, bo najpierw musze kilka minut jezdzic, zeby zgubic poscig...

2) dlaczego menu easydrive nie jest "nadrzedne", a wiec cos na zasadzie "always on top"? grzebierz w nim, chcesz zmienic furmanke, czesci, wybrac wyscig, ale jakas ciezarowka cie puknie i wuj! trzeba odczekac az sie kretyskie filmiki przeladuja i od nowa w menu sobie wchodz!

3) dlaczego z poziomu wyniku rajdu nie mozna dac restart?! to jest najwieksza skucha... czesto wyglada to tak:

- konczysz wyscig, chcesz poprawic wynik

- znika tablica wynikow

- pojawia sie widok na auto, ale jeszcze nie ma HUDa, bo trwa save'owanie

- odzyskujesz kontrole nad gra, wskakuje HUD, wchodzisz do menu, ale...

- auto rozpedzone po rajdzie rozbija sie na scianie czy w stluczce

- MUSISZ obejrzec filmik, jak auto sie rozbija i wraca na droge...

- znow odzyskujesz sterowanie

- znow wchodzis do menu, chcac zrestartowac wyscig, ale...

- policja, ktora gonila cie w rajdzie nie wstrzymuje poscigu po nim i cie zatrzymuja...

- ogladasz animacje zatrzymania

- loading

- wracasz na parking, z ktorego zabrales auto...

- cisza... spokoj... zadnej policji... nic nie chce cie rozbic... zadna sciana ani ciezarowka nie rzuca sie na ciebie...

- wchodzisz do menu, jeszcze jeden loading i mozesz zaczac od nowa!

 

czasem wyscig trwa okolo 1,5 minuty, a zresetwanie to 2 minuty... nic mi tak nie zabija radochy jak tak dlugie przeladowania (a tu jeszcze w trakcie musze klepac pada, bo moze sie uda, zanim cos mnie rozbije albo gliny zlapia...). a wyetarczyloby, zeby filmik nie zamykal menu :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grzesiek, ok... fajna sprawa polatac z palkarnia po miescie, ale mozna by dac oddzielna opcje na wylaczenie tego, a nie ze ja mam sie starac grzecznie w samochodowce dojechac z punktu a do b, bo jak pojade za szybko to nie bedzie zielonego swiatla dla rozpoczecia zadania. jesli chce sie tylko scigac z innymi, to po kiego wala mi policja :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...