Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, wygrałem ten cały konkurs i okazuje się że niestety jestem średniakiem jeśli chodzi o arcade racery ;/ (tak uważa pewna osoba co tutaj zagląda).

Przecież jakby dali 3+ minutową trasę z zakrętami, a nie 50sek i głównie jedziesz prosto, to większość nie miałaby co w tym konkursie do gadania : D.

 

PS. Istnieje mapa która pokazuje pozycje wszystkich bramek do rozwalenia? bo w autologu widać tylko wyścigi, punkty podmiany i billboardy.

Odnośnik do komentarza

gratki Tidek, niezły wyczyn ;) w porównaniu do innych nawet mało prób miałeś. przerażają mnie goście co mieli po 2600 restartów.

 

przy okazji odniosę się to tego co pisałem po ograniu dema. gra niemal w calaku, jeszcze 3 pro na multi. niestety nic lepszego niż w tamtych postach nie mogę napisać. po wczuciu się w grę było nieco lepiej ale i tak karniak dla Criterion. najbardziej wkurzało mnie mało precyzyjne sterowanie, handicap rywali i czasami wręcz magnetyczne przyciąganie do ruchu ulicznego. parę razy leciałem sobie swoim pasem w zakręcie, na wyjściu nagle zaczęło ściągać i yebs czołówka. ehhh. w BP albo HP było to o niebo lepiej rozwiązane. można było śmiało driftem manewrować między ruchem ulicznych, precyzyjnie i dynamicznie. tutaj nawet na prostej bywały problemy. oby w końcu zajęli się prawdziwym Burnoutem i mieli swobodę działania. czuć, że EA tłumiło ich marką NFS.

 

btw - miał ktoś wieszanie się gry i nawiedzony autolog? podczas zbierania billboardów zauważyłem, że znikały z mapy mimo zebrania, nie pokazywało rekordów, ilości itd.

btw 2 - trik z gaszeniem silnika cholernie ułatwił rozprawienie się z obławami. kilkadziesiąt sekund i po problemie.

Odnośnik do komentarza

wiem, z zaliczaniem nie było problemów. czasami wystarczyło wylądować, czasami wykonać odpowiednio długi skok.

sęk w tym, że billboardy znikały z mapy autologa. te już zdobyte raz były, raz znikały, przy każdym uruchomieniu mapy bywało inaczej. cholernie upierdliwe to było przy odznaczaniu na mapie, które się już zaliczyło. restart gry pomagał na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanko

 

Gram na xboxie 360 i to normalne, że gra tak mocno szarpie?

Np. jak jest wyścig na 8 czy tam nawet więcej graczy to potrafi ostro przyciąć i nie jest to zbyt przyjemne, bo ta gra mi się mocno kojarzy z burnoutem, a burnout mi się kojarzy z maksymalną płynnością

 

Dodam, że od razu zainstalowałem grę na dysk. Może to ma jakiś wpływ?

Odnośnik do komentarza

Ok, przy dłuższym graniu już tak to nie męczy, aczkolwiek jest zauważalne. W hot pursuit bądź burnout paradise, aż tak czegoś takiego nie było (w paradise nawet w ogóle : D)

 

Gra to ewidentne połączenie Hot Pursuit z Burnout Paradisem.

Gra się bardzo podobnie jak hot pursuit, z burnouta jest wzięte tylko otwartość świata i ogólnie system gry.

 

Troszkę dziwnie wypada to połączenie, strasznie ciężko manewrować między przeszkodami przy tym ciężarze samochodów, ale uznaje to tylko jako przyjemne utrudnienie gry.

Przynajmniej trzeba się będzie trochę pomęczyć, a gra się narazie bardzo dobrze : ) doszedłem do 6 bądź 7 miejsca (gość miał samochód Lexus)

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

W tym EA chyba ich pogięło http://www.ppe.pl/ne...ost_Wanted.html

Najnowsza część serii Need For Speed jest na rynku już ponad miesiąc. Jak wiemy, gra przyjęła się dobrze - twórcy już nawet chwalili się tym faktem. Dziś deweloperzy zapowiedzili nowy dodatek do gry, który pojawi się za kilkanaście dni.

 

530x650_43196.jpg

 

Ultimate Speed Pack zawierać będzie nowe maszyny, wyścigi (25) oraz wyzwania w grze. Nowe samochody to:

 

- McLaren F1 LM

- Lamborghini Aventador J

- Pagani Zonda R

- Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse

- Hennessey Venom GT (który w rzeczywistości, prędkość 370 km/h osiąga w... 19,96 s)

 

Dodatek pojawi się 18 grudnia. Cena DLC to 800 MSP lub €9,99 (ok 42zł).

 

Szykuje się powtórka z Hot Pursuit.

Odnośnik do komentarza

W HP jedyny dodatek który naprawdę warto kupić to ten z nowymi trybami, tutaj na razie z tego co widzę to nic za bardzo interesującego, parę aut które poziomem pewnie będą jak reszta (ale jak będą za mocne to to już kompletnie zniszczy grę) i 25 nowych wyścigów, czyli 25 nowych kombinacji tras w tym samym mieście i to aż za 42zł, w HP dodatki były przynajmniej 2x tańsze -.-

Odnośnik do komentarza

HP dodatki były przynajmniej 2x tańsze -.-

 

560 msp / 6,99 $.

 

wypuścili by jeden porządny dodatek zamiast tak się rozdrabniać. niestety pazerność wygrywa z logiką.

fakt, do HP dodatki kupiłem bo tamta odsłona naprawdę przypadła mi do gustu i dawała frajdę. tutaj nie dość, że tytuł pozostawia wiele do życzenia to kolejny raz próbują gwałcić portfele graczy. ode mnie środkowy palec :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...