Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak coś nigdzie nie napisałem że MW jest kiepską grą, po prostu uważam że HP > MW.

 

Ja się głównie przykładam do multi w racerach i jedyne racery jakie spotkałem co wymagają prawdziwych umiejętności na multi to wipeout, blur i hp (w hp gram do dziś). Po prostu multi w mw jest monotonne i szybko nudzi, dodatkowo 90% konkurencji zależy od tego kto kogo lepiej rozpier doli na ulicy (jedynie wyścigi dają radę).

 

Co do konkursu, chętnie bym wygrał, ale nagroda mnie nie interesuję, więc dam innym szansę xD

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że gra mnie porwała, spodobała mi się i jest bardzo grywalna. Aczkolwiek jestem już "growym" dziadkiem i nie zarywam nocek przy grach. Pomimo to jestem zdania, że dawno nie było tak przyjemnego, relaksującego, a jednocześnie atrakcyjnego racera.

 

Aczkolwiek muzyka tak mi pruje uszy, że czasami czuje się jak w tartaku.

Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem jak zagrałem w demko to mnie odrzuciło. Za drugim razem przy dłuższym posiedzeniu grało mi się lepiej...

Wniosek taki, w nowego Burnouta z licencjonowanymi autami kupować raczej nie będę. Nie twierdzę, że gra jest słaba, po prostu po zagraniu w Hot Pursuit zmieniły mi się priorytety. Zamiast ścigać się po miastach, wolę zapierniczać po bezdrożach w naturalnym środowisku.

Odnośnik do komentarza

Pobrałem demo,pograłem i powiem wam że całkiem całkiem. Model jazdy wydaje mi się trochę delikatniejszy niż w Burnoucie. Grafika jak na 7 letnie konsole w miarę ładna.

 

Poczekam jak trochę stanieje. Nie jestem jakimś wielkim fanem racerow i nie widzi mi się wydawanie 200zl na gre wyścigowa która będę grał od czasu do czasu. ;)

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Haha, fajnie to wygląda. Ja w grze nie widziałem czegoś takiego, jeynie raz mi się asfalt nie wgrał i gra zaliczyła kikusekundowego freeza.

W pełnej wersji w filmikach samochody policyjne zaliczają takie akcje, że sam się zastanawiam czy to nie bug, a specjalne zagranie w demku... Ale pewnie bug. Choć przyznam, że MW to bardzo niepoważna gra.

Odnośnik do komentarza

W pełnej wersji w filmikach samochody policyjne zaliczają takie akcje, że sam się zastanawiam czy to nie bug, a specjalne zagranie w demku... Ale pewnie bug. Choć przyznam, że MW to bardzo niepoważna gra.

 

No te niektóre filmiki to przegięcie pały. Mogliby się postarać o jakieś fajne akcje jak na wcześniejszych trailerach. I ta gra ma być niepoważna przecież :)

Odnośnik do komentarza

demo potwierdziło tylko że to nie dla mnie, latający model jazdy, brak widoku z kokpitu, nudne wyścigi i drogi szerokości pasa lotniskowego, ani to NFS jak kiedyś ani to Burnout, kolejne dziwadło pod logiem NFS.

bredzisz. Nudne wyscigi? ciągle coś sie dzieje, Przejazdy przez miasto z ruchem ulicznym i 9 przeciwnikami...

Moge smialo powiedziec, ze to najlepsza gra wyscigowa tej generacji, Jak sie sprzeda mniej gorzej niz forza i gt5 tzn tyle, ze ludzie to debile :P

 

oceniam demo i nie przekonało mnie do zakupu, NFS HP było znacznie lepsze.

 

sprzedaż nowego NFS to klapa, pierwszy tydzień 300-400tys. na obu konsolach, mimo że to IP w świecie racerów jest tym czym COD w fpsach, skoro nawet nowy NFS tak leży to dokładnie pokazuje jak zdycha rynek racerów.

Odnośnik do komentarza

A ten ciągle o tym zdychaniu, ehhh. Zdycha i jakos zdechnąć nie może, racery sa i będą, a Twoje narzekanie nic tu nie zmieni.

 

MW jest przekozacki, jest syndrom "jeszcze raz i idę spać" czego w FH nie doświadczyłem ;)

tylko irytuje ten handicap.

np:

jade aventadorem scigam bugatti -> z ledwoscia go doganiam

jade bugatti, aventador bierze mnie na prostej z palcem w tylku.

jade 350km/h a tu mnie policja wyprzedza xD

 

ale mimo to i co jakis czas rzucania kurew gra sie genialnie.

7h i zostaly 2 samochody most wanted to zdobycia

Odnośnik do komentarza

Kto wyjasni o co kaman. Gram i odkrywam kolejne fury, przechodze wyscigi na easy bo na medium ciezko a hard to masakra. W miedzyczasie lykam fury most wanted. Kiedy odblokuje cos, ze bede mial szanse na levelu medium a pozniej hard? Musze po kolei zaliczac kolejne wyscigi dla kazdej fury, ciagle sie przesiadac i zjezdzac cale miasto zeby wyscig rozpoczac?

Odnośnik do komentarza

Kto wyjasni o co kaman. Gram i odkrywam kolejne fury, przechodze wyscigi na easy bo na medium ciezko a hard to masakra. W miedzyczasie lykam fury most wanted. Kiedy odblokuje cos, ze bede mial szanse na levelu medium a pozniej hard? Musze po kolei zaliczac kolejne wyscigi dla kazdej fury, ciagle sie przesiadac i zjezdzac cale miasto zeby wyscig rozpoczac?

przeciez poziom trudnosci jest zenująco niski.

 

biorąc jakąkolwiek fure robisz wyscigi tak -> latwy-. sredni -> trudny

zdobywasz kolejne dopalki dzieki, ktorym robisz bez problemu kolejne lvl.

tak naprawde to z tych 3 poziomow najtrudniejszy jest poziom latwy poniewaz nie masz nitro. Potem juz jest prosto.

Ps nie potrzebujesz ulepszen pro aby zrobic hard z palcem w nosie

Odnośnik do komentarza

Ha, to ja jestem jakiś dziwny, bo nie patrze w ogóle na poziom trudności wyścigu, tylko lecę ten który jest najbliżej i często jako pierwszy zaczynam hard :)

 

Co do tych filmików, że tam niby nie wiadomo jakie akcje odchodzą, to możecie zapodać jakiś przykład ? Bo wszystke filmiki mi się podobały i nie zauważyłem żeby "W pełnej wersji w filmikach samochody policyjne zaliczają takie akcje, że...".

Odnośnik do komentarza

Ha, to ja jestem jakiś dziwny, bo nie patrze w ogóle na poziom trudności wyścigu, tylko lecę ten który jest najbliżej i często jako pierwszy zaczynam hard :)

 

Co do tych filmików, że tam niby nie wiadomo jakie akcje odchodzą, to możecie zapodać jakiś przykład ? Bo wszystke filmiki mi się podobały i nie zauważyłem żeby "W pełnej wersji w filmikach samochody policyjne zaliczają takie akcje, że...".

 

Na przykład Ambush w Fordzie F150 Raptor.

 

I wygrywasz wyscigi na hard bez posiadania podstawowego nitro?aha

 

Czemu nie? Sam tak zaliczałem, bo nie chciało mi się jechać 10 km do łatwego.

Odnośnik do komentarza

I wygrywasz wyscigi na hard bez posiadania podstawowego nitro?aha

przypatrz sie jak AI jezdzi.

jak Ai prowadzi to zaczyna jezdzic na 75% mocy.

W przypadku pojedynku z most wanted ai czasmi nawet czeka na Ciebie ;)

jak Ty prowadzisz to ai jedzie na 150%

da sie harda zrobic bez nitro tylko trzeba trzymac sie blisko lidera i na koniec zepchnac go

Odnośnik do komentarza

Co do tych filmików, że tam niby nie wiadomo jakie akcje odchodzą, to możecie zapodać jakiś przykład ? Bo wszystke filmiki mi się podobały i nie zauważyłem żeby "W pełnej wersji w filmikach samochody policyjne zaliczają takie akcje, że...".

Oglądaj filmiki z obławy.

ibdyKDFqKDDqCV.gif

 

Chyba wszystkie akcje znalazłem w filmiku na YT:

Jakby nie patrzeć to spoiler więc oglądajcie na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...