Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak bede numerem 1 to bedzie mi pokazywalo 100% , czy jedak trzeba wygrac wszystkie wyscigi kazdym samochodem ?

Smieszne troche jest przejechanie przez stacje benzynowa i zmiana koloru w wyscigu. Fury przy wyższych predkosciach bez hamulca nie skrecaja ? Sa gdzies jakies bardziej zlozone statystyki ile samochodow odkrylem , ile bilbordów rozwalilem i ile fur musze jescze znalezc itd.?

Edytowane przez flaczki
Odnośnik do komentarza

Czy jak bede numerem 1 to bedzie mi pokazywalo 100% , czy jedak trzeba wygrac wszystkie wyscigi kazdym samochodem ?

Smieszne troche jest przejechanie przez stacje benzynowa i zmiana koloru w wyscigu. Fury przy wyższych predkosciach bez hamulca nie skrecaja ? Sa gdzies jakies bardziej zlozone statystyki ile samochodow odkrylem , ile bilbordów rozwalilem i ile fur musze jescze znalezc itd.?

ja jestem top2 a mam cos kolo 50%

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Pograłem w demo i kupiłem nową Forzę.

 

Byłem bardzo pozytywnie nastawiony do gry, potem starałem się być głuchy na narzekania graczy, ale niestety test mnie nie zachwycił. Tzn. gra nie jest zła i przy dość skromnym rynku wyścigów pewnie i tak w nią kiedyś zagram, ale jednak do Forzy nie ma startu (oceny w PE, WTF?) - na PS3 na pewno MW ma łatwiej w tym momencie.

Model jazdy średnio mi się podoba (prosty, ale nie daje tyle funu co ten w HP), HUD jest przesadzony i przejaskrawiony, a przeraziło mnie to jaką fikcją jest ściganie się z SI. W jednym wyścigu zaliczyłem dzwona, a że jakoś nie umiałem znaleźć opcji restart zacząłem kręcić sobie bączki i rozwalać kosze na śmieci przez około minutę. Potem uznałem, że jednak dojadę do końca i oczywiście po drodze spotkałem przeciwnika, który niby jechał jak tylko pojawił się na mapce, ale w praktyce musiał po prostu stać. Wyścig wygrałem, ale wychodzi na to, że w singlu to jednak w większym stopniu gra efektowna akcji z poskryptowanymi działaniami policji niż racer.

Ciekaw za to jestem jak wypada multi, bo single to i tak zbiór wyścigów do wygrania i trochę zabawy z bilbordami, ale jeśli z innymi graczami gra się przyjemnie, to całokształt nie wypadnie wcale blado.

Odnośnik do komentarza

Po 25h grania w koncu wpadl pucharek złoty (wiem, powinienem sie chwalic platyna) za zrobienie wszystkich wyscigow wszystkimi pojazdami. Albo ja zle zrozumialem te zadanie bo myslalem ze trzeba przejechac wszystkimi autami na 1 miejscu a okazuje sie ze trzeba miec przejechane wszystkie wyscigi ktorych jest chyba 61 rodzajow na 1 miejscu. Zostalo zebrac wszystkie billboardy itp i platynka :)

 

Swoja droga panowie, ktos probuje ustanowic rekord w konkursie? Jak tam czasy wam ida? U mnie aktualnie 0:53:73 ale jeszcze wiele jest do poprawienia.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co najbardziej wkurza w grach od Criterionu to właśnie AI które jest zaprogramowane tak żeby trzymać się blisko gracza (nie ważne czy jesteś szybki czy wolny).

 

Ta. Najlepsze jest jak się ma 6ty poziom wkur.wienia policji i jedzie się po autostradzie jedynie 120 km/h, a policja grzecznie jedzie za Tobą lub obok Ciebie przez kilka kilometrów :D Dopiero potem nadjeżdża SWAT z naprzeciwka i się kończy wycieczka ;)

 

Swoja droga panowie, ktos probuje ustanowic rekord w konkursie? Jak tam czasy wam ida? U mnie aktualnie 0:53:73 ale jeszcze wiele jest do poprawienia.

52.11 po kilkunastu przejazdach. Generalnie jeszcze do poprawienia, ale nie mam gry, więc gram tylko okazyjnie u kumpla.

 

Ogólnie jakby ktoś miał ochotę sprzedać gierkę, to proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj kupilem gre pogralem chwile i mam 30% , jesli przycisne start ta sa tam tylko marne 4 czy 5 statystyk(procenty dla jednego gracza , kamienie milowe , procenty multiplayer). A konsoli obecnie nie mam podlaczonej do internetu.

 

Wchodzisz w statystyki i kilkasz na postęp procentowy, pokaże ci się co zebrałeś i w jakiej ilości.

 

Generalnie opis pucharka/acziwa, aby przejechać wszystko wszystkimi autami jest mocno mylący. Wystarczy wygrać 61 unikalnych wyścigów obojętnie czym, w dodatku jest glitch dzięki któremu jeżeli mamy ulepszeniami w jednym samochodzie to mamy je we wszystkich furach ;)

Odnośnik do komentarza

Co do konkursu, to ehh... usiadłem na godzinkę i już jestem 1szy w tym turnieju :confused: W Polsce nie ma rywalizacji w arcade racery xD

 

Organizatorzy turnieju też nie lepsi, wybrali taką za(pipi)istą trasę że głowa boli, nie dość że tylko 50sek, to jedyne co robisz 90% czasu to jedziesz prosto (jedyne co trzeba umieć to kontrolować nitro i kontrola driftu na 2 tylko zakrętach niestety).

 

Mój czas jak coś to 49:85, z pewnością jest do pobicia bo grałem nie długo.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

No Tidek ma skilla potwornego, btw dostałeś w końcu te nagrody za Hot Pursuit do EA? xDDDD

 

Pograłem parę chwil w demo i ogólnie nie jest źle. Mam porównaniu bo meczę teraz niemiłosiernie HP i model jazdy w MW jest dużo lżejszy. W oczy rzuca mi się też brak tych wirtualnych band, które chronią nas przed wypadnięciem z trasy. Ale o dziwo brak tych 'barierek' nie jest uciążliwy bo fajnie rozwiązali ten problem przez te jakby checkpointy. Jak wyplatynuję HP to pomyślę nad nowym MW.

Odnośnik do komentarza

Co do konkursu, to ehh... usiadłem na godzinkę i już jestem 1szy w tym turnieju :confused: W Polsce nie ma rywalizacji w arcade racery xD

 

Organizatorzy turnieju też nie lepsi, wybrali taką za(pipi)istą trasę że głowa boli, nie dość że tylko 50sek, to jedyne co robisz 90% czasu to jedziesz prosto (jedyne co trzeba umieć to kontrolować nitro i kontrola driftu na 2 tylko zakrętach niestety).

 

Mój czas jak coś to 49:85, z pewnością jest do pobicia bo grałem nie długo.

narazie najlepszy czas to 49.43

popraw sie :P

Odnośnik do komentarza

narazie najlepszy czas to 49.43

popraw sie :P

 

No dobra dobra... już się poprawiam ^_^

 

49:28, musiałem przez was przysiąść przy tym godzinę dłużej ;<

 

EDIT: Pod koniec konkursu na pewno będą czasy poniżej 49sek, nawet jak to wygram to nagrody nie przyjmuję (oddam osobie na 2gim miejscu) bo mnie po prostu nie interesuję :)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
A czy ten glitch nie dotyczy przypadkiem gry w multi?

 

Multi nie sprawdzałem. W singlu działa bez problemu.

Możesz opisać jak to działa?

 

1. Bierzesz fure z ulepszeniami

2. Odpalasz mapę i wybierasz kategorie "rekomendacje"

3. Wybierasz zawody i samochód.

4. Wszystkie usprawnienia pro masz w nowym samochodzie :)

 

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

Dzięki, sprawdze po robocie :-)

 

Zostało mi się 15 wyścigów do wygrania. Wczoraj spisywalem je na kartkę i okazało się, że niektóre wyścigi, które są na poziomie hard, można zaliczyć w innym aucie na poziomie easy lub medium :)

 

Ja póki co mecze się nad wyścigiem needle point w bugatti gdzie trzeba mieć średnią prędkość min 150 mph, a przeszkadzajaca policja w(pipi)ia jak tylko się da..

edit nie taki diabel straszny :)

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...