Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

No i co, jest tak jak myślałem. Świetna zabawa, ale już pierwszy Most Wanted to IMO zbyt nahandicapowany przeciwnik. Też tak macie, czy po prostu jestem lama? Jak tych drani łykać, jakieś hinty od fachowców racerowych?

kwestia chyba samochodu i siedzenia na zadzie delikwentowi. Pierwsych paru MS zdejmowalem Impreza STI po tuningu, niewielki tuning PRO, (boost obowiazkowy)

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza

No i co, jest tak jak myślałem. Świetna zabawa, ale już pierwszy Most Wanted to IMO zbyt nahandicapowany przeciwnik. Też tak macie, czy po prostu jestem lama? Jak tych drani łykać, jakieś hinty od fachowców racerowych?

 

Ja polecam Audi R8 GT Spyder - po dodaniu nitro naprawdę fajnie się nim jeździ.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Mi się bardzo podoba Most Wanted od Criterionu. Narazie mam za sobą ponad 7h pomykania w singlu, a wyścigi mam skończone 4 samochodami, czyli jakieś 10%. No i wielki plus to udźwiękowienie gry, które stoi dużo wyżej niż to w BP i HP. Naprawdę pierwsza klasa, a do tego świetny soundtrack (otwarcie CSI: NY czyli The Who - Baba O'Riley i cała reszta kawałków).

Grafika też bardzo dobra, z jednym małym szkopułem. Brakuje plynnego rzucania cieni gdy słońce ładnie świeci. Szkoda bo było to już w BP.

Jeżeli chodzi o prowadzenie autek, to na początku wydawało mi się o wiele ciężej niż w HP, ale teraz to tylko drifty jest ciężej robić. Jak już wspomniano wcześniej, w niektórych wyścigach jest ciężko, ale wystarczy poznać trasę i o zwycięstwo jest o wiele łatwiej.

Ja jestem zadowolony z zakupu i na chwilę obecną oceniam MW na mocne 9.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego zaczynam od razu jakimś Porsche? Przecież to był największy fun w tych grach, od szrota do superfury się piąć. A tu już na start dostaję zabawkę, której pewnie nigdy na oczy nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego zaczynam od razu jakimś Porsche? Przecież to był największy fun w tych grach, od szrota do superfury się piąć. A tu już na start dostaję zabawkę, której pewnie nigdy na oczy nie zobaczę.

 

spoko ja po 15 minutach od startu mialem: porsche x2, gtr, rs8, impreze, forda gt,mustanga, maserati,ariel atom, pickupa, corvete,bentleya i astona

 

po 45 minutach gry statystyki twierdza ze mam juz 11% zrobione. Ta gra jest naprawde taka krótka?

Handicap jest irytujący, ale mam wrazenie ze na mnie tez to dziala. Oni szybko dochodza mnie, a ja ich. Policja to takie wspomnienie z gta1. Szalency na kolach starajacy sie mnie zabic. Jest dobrze!

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

Dlaczego zaczynam od razu jakimś Porsche? Przecież to był największy fun w tych grach, od szrota do superfury się piąć. A tu już na start dostaję zabawkę, której pewnie nigdy na oczy nie zobaczę.

 

spoko ja po 15 minutach od startu mialem: porsche x2, gtr, rs8, impreze, forda gt,mustanga, maserati,ariel atom, pickupa, corvete,bentleya i astona

 

po 45 minutach gry statystyki twierdza ze mam juz 11% zrobione. Ta gra jest naprawde taka krótka?

Handicap jest irytujący, ale mam wrazenie ze na mnie tez to dziala. Oni szybko dochodza mnie, a ja ich. Policja to takie wspomnienie z gta1. Szalency na kolach starajacy sie mnie zabic. Jest dobrze!

 

Tragedia jak dla mnie. Dałem sobie spokój jak po drugim wyścigu dopadłem Audi RS8 Spyder. Gdzie tutaj przyjemność ze zdobywania czegokolwiek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...