Skocz do zawartości

NIER


Dahaka

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie podoba jedna rzecz w tych side-questach, ze nie zawsze jest

happy end, troche granie na emocjach bo czlowiek przyzwyczajony ze jak zaginal ktos to idziesz i przyprowadzasz a tu jajeczka

 

 No to pisałem już wcześniej, że pod tym względem są fajne, bo nietypowe, jak się porówna do innych jRPGów.

Odnośnik do komentarza

OK, tak zrobię, ale nie uważasz, że to trochę słabe, że muszę dotrzeć aż do drugiego przejścia zupełnie nieinteresującej fabularnie gry, żeby wydawać opinię? Pierwsze wrażenie (po około 14h, więc całkiem sporo czasu) robi bardzo słabe.

 

akurat końcówka fabularnie dała radę już przy pierwszym przejściu

 

poza tym czy ty gurwa nie widzisz jak rewelacyjne i odmienne od (j)rpgowych standardów są kreacje towarzyszy protagonisty? :[

Odnośnik do komentarza

Możliwe, ale zacząłem to doceniać dopiero, jak Emil uzupełnił skład tej drużyny osobliwości. Wcześniej nie bardzo na to zwracałem uwagę, bo też jakoś nie porównywałem tego zbytnio do innych jRPGów.

Dopiero teraz, jak mam trzyosobowy skład, to zacząłem kojarzyć podobieństwa i różnice :)

 

W każdym razie dzieje się, jak już pisałem - Emil wszedł w skład drużyny, czyli jestem po dość ciekawych wydarzeniach w

podziemnym laboratorium, gdzie pokonaliśmy numer 6

.

Odnośnik do komentarza

@Nobody

No przecież Liam O'brien to bardzo znany VA, jest w dużej ilości dubbów i oryginalnych ścieżek, jest też przy okazji reżyserem VO (między innymi w TLoU, RE5 i RE6).

Mnie kupił już od Lezarda w Silmerii. No i jego Gollum był całkiem niezły w Shadow of Mordor, ciężko było pójść w ślady Serkisa, ale dał radę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja dzisiaj sobie wystartowałem z grą. 

Przed Automatą wypada bo nigdy wcześniej nie grałem w jedynkę.

Na obecną chwile jestem po 5,5h.

 

Grafika fakt taki średniak z PS2 i do tego nudny ubogi system walki.

Jednak klimat, fabuła już na początku dają radę.

A muza hmm? Świetna!

 

 

Super kawałek.

Aż ciekaw jestem jakie będą dalej.

Odnośnik do komentarza

ten co wstawiłeś YT to moje top3 a cały ost jest FE NO ME NA LNY .

Co ciekawe kiedyś nikt tego nie chciał kupić na alle po 4 dyszki wisiały teraz ludzie licytują po 200 .....

I nie jeden się odbije bo to nie jest slaszerek PG .

Kurde gram już 8h i coraz bardziej gier wciąga.

Ograłem masę gier na poprzedniej generacji, możliwe, że ponad 100 jednak nie sądziłem, że coś tak fajnego z past genów jeszcze mi zostało  :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...