Skocz do zawartości

PSX Extreme 179


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum jednak nigdy Hiv tej swojej błyskotliwości i inteligencji potwierdzić już nie chiał. Ciekawe dlaczego...

Panuje taki zwyczaj(zapewne narzucony przez górę), że piszący dla PE ograniczają swoją wylewność na forumku, udzielając się w przeróżnych kącikach w mocno stonowany sposób, a to znacznie ogranicza pole manewru króla tajniaków

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Na forum jednak nigdy Hiv tej swojej błyskotliwości i inteligencji potwierdzić już nie chiał. Ciekawe dlaczego...

Panuje taki zwyczaj(zapewne narzucony przez górę), że piszący dla PE ograniczają swoją wylewność na forumku, udzielając się w przeróżnych kącikach w mocno stonowany sposób, a to znacznie ogranicza pole manewru króla tajniaków

 

Yyy pierwsze słyszę o takim zwyczaju :). Nikt nie broni redaktorom odzywania się w jakimkolwiek temacie na forum. Np. w przypadku HIV-a raczej chodzi o to, że po prostu może nie mieć ochoty, ale nie żeby ktoś mu zabraniał :).

Odnośnik do komentarza

Na forum jednak nigdy Hiv tej swojej błyskotliwości i inteligencji potwierdzić już nie chiał. Ciekawe dlaczego...

Panuje taki zwyczaj(zapewne narzucony przez górę), że piszący dla PE ograniczają swoją wylewność na forumku, udzielając się w przeróżnych kącikach w mocno stonowany sposób, a to znacznie ogranicza pole manewru króla tajniaków

 

Yyy pierwsze słyszę o takim zwyczaju :). Nikt nie broni redaktorom odzywania się w jakimkolwiek temacie na forum. Np. w przypadku HIV-a raczej chodzi o to, że po prostu może nie mieć ochoty, ale nie żeby ktoś mu zabraniał :).

Nie chodzi mi o odzywanie się, tylko o sposób odzywania się ;)

Odnośnik do komentarza

Wszystko się zmienia, zmieniamy się my, zmieniają sie Oni. Dla mnie kąciki to standard, kiedyś, gdy Gamera jeszcze rządził w PE czekałem na kącik samochodowy - ustawienia fur do Gran Turismo, ehh to było coś. Przez jakiś czas dawano też auta czytelników z NFS...Kącik sportowy ma dobrą formę, ciekawe jest to jak kiedyś grali, systemy piłkarskie mi się dobrze czyta. Wg mnie powinną być więcej ( jak już ktoś tu wspomniał) czytelników w kącikach - tzn. jakieś aleje sławy itp, niby nic ale już coś. Twierdzicie że Zax rządzi, może i tak ale nie wypada zabierać sstron innym, którzy też robią to co kochają, i pamietajmy, że nie wszyscy są fanami rpg - Looser pzdr :)

 

Co do listów i HiV'a to już dawno przestałem tam zaglądać, z całym szacunkiem ale co miesiąc tenże jegomość odpisuje każdemu to samo i w tym samym stylu, po prostu sztampa i nuda...

 

Fajnie że Butch coś zmienia, ja ze swojej strony chciałbym lepszego HP, niech Koso coś skrobnie, Mazzi również, nie żeby było źle (SoQ i M@jk must read) ale poczytał bym co u starej gwardii, nawet o to poproszę łądnie :)

 

A i ja mam pytanko do dyrekcji ---> oferta sklepe.pl jest nie aktualna w magazynie od jakiegoś czasu (dzwoniłem po MGS i nie ma od dłuższego czasu), poprawcie to :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po karykaturach na PPE widzę że Cysio wraca :) Pewnie w numerze 181 Ściera i Myszaq "porządnie" się pożegnają z czytelnikami , a nie tak- dwa słowa, było miło i już mnie nie ma.

Świetny pomysł z Kinematografią, mogła by zostać na dłużej, a po wyczerpaniu ekranizacji gier , Kuba pisałby o kulisach powstawania najsłynniejszych filmów w historii kina ( Ojciec Chrzestny, Memento, Park Jurajski ;) itd.

Wiem że macie swoje pomysły ,ale chętnie poczytałbym w O co chodzi.... o serii Elder Scrolls,

a w przez pryzmat serii o GTA.

Dziwne że w jednym z ostatnich nr opisujecie Alana Wake jako retro ,a tyle perełek naprawdę starych i zapomnianych kurzy się na półkach.

Jubileuszowy nr pewnie uwieńczy tekst o PS2.

Boję się że cały nakład PE zejdzie na pniu , biorąc pod uwagę PROBLEMY konkurencji, a mnie zabraknie taki męczy mnie koszmar :)

Odnośnik do komentarza

nr 140 ( kwiecień 09). 6 stron pożegnania PlayStation 2,nasze TOP 100, 20 najlepszych gadżetów. Świetny artykuł i ja osobiście, nie chciałbym znowu czytać tego samego i pewnie Roger nie będzie chciał wałkować po raz enty historii powstania, wojny z Dream Castem , jaki to MGS 3 był za(pipi)isty a Silent Hill 2 straszny. To już było niedawno w 140tyml ;) naprawdę jestem ciekaw tego tekstu i wierze, że nas zaskoczysz :)

 

Boję się że cały nakład PE zejdzie na pniu , biorąc pod uwagę PROBLEMY konkurencji, a mnie zabraknie taki męczy mnie koszmar :)

Też zastanawiam czy sprzedaż PE poszybuje w górę po tym jak (chwilowo?) N+ i wcześniej PlayBox zaginęły w akcji.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Co do PS2 - nie planujemy takiej publikacji w numerze wrześniowym (na ten numer i tak szykujemy już kilka niespodzianek :)).

 

Co do nowego numeru - zapowiedź wyjątkowo w poniedziałek, a nie niedzielę, ze względu na planowane wyjazdy weekendowe. Numer w kioskach od przyszłej środy, 1 sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Juz od okolo roku przyznam ze dosyc ciezko mi sie czytalo wasze pismo z ktore tak gorliwie czytalem od poczatku lat 90tych.

Niektore recenzje gier niewiele wnosily do tematu, a o ktorym dzieki nim, moglbym wlasnie zdecydowac ze teraz chce nabyc wlasnie ten tytul.

Chodzilo glownie o to ze niewiele piasano o fabule ktora glownie zlewano czy o ukrytych ciekawostkach w grze,co przyciagnelo by na dluzej do ekranu a duzej mierze koncentrowano sie glownie na sterowaniu gra,ktore jednak dla mnie zazwyczaj bywalo na dalszym miejscu,a i o samym tytule nie wiele bylo informacji i tak to wygladalo jakby autor artykulu nie przetestowal do opisu a tylko opisał to co o niej uslyszal albo cos tam zobaczył.

Niewiele jak dla mnie bylo konkretow a pismo wygladalo nieznajomo,jakby komputery generowaly slowa,tracac swoj poprzednio mi znany, ziomalski klimat.

To wlasnie juz felietony wygladaly jak typowa ciezka paplanina z pism komputerowych a nie pismo ktore mozna sobie luzacko przejrzec,poczytac po koleji wszystkie recenzje i artykuly czy tylko zerknąć na chwile przy porannym piciu kawy.

Milo mi jednak teraz stwierdzic ze po reorganizacji pisma widze istotna zmiane formy na lepsze i tak od ostatnich dwoch miesieczników,widac istotna poprawe mojego ulubionego pisma.

Przykładem takim moze byc recenzja Maxa Payne,ktorym moim zdaniem znakomicie wyczerpuje temat i naprawde potrafi zachecic do ogrania tytulu.

Tak i nawet krotkie recenzje nadchodzacych gier potrafia doniesc dosc sporo istotnych informacji,na temat interesujacego nas tytułu.dzieki czemu nie ma sie odczucia umkniecia nam istotnych dla nas szczegolów,ktore w poczatkowej fazie produkcji gry,sa i tak nam od producentów udzielane.

Cieszy mnie zapewne jak wszystkich powrót kacika filmowego,w niewielkiej formie ale dosyc sycacego tak jak teraz wszystko wyglada dobrze,tak milo by bylo gdyby redakcja zdecydowala sie na wydanie co jakis czas extrimowego kalendarza,bo i tez szkoda ze jednak nowego poradnika juz nie zobaczymy ktory tak wiele razy, wiele nerwówki przy przejsciu gry oszczedzil.

Rowniez powrót od czasu do czasu kaćika Szmuglera ktory opisywał tak wiele ciekawostek ze swiatka gier bylby mile widziany.

Znów sie was czyta z duzym zainteresowaniem i dziekuje za dobra robote.

Pozdrawiam redakcje.

Odnośnik do komentarza

str. 7 - 3DS ROSNIE W OCZACH

"Nintendo 3DS XL, jak sama nazwa wskazuje, bedzie wiekszy od swojego poprzednika az o 46%.

 

str. 8 - OHAYO NIPPON (pierwszy akapit)

"Nowy 'potworek' od Nintendo jest wiekszy o 90% od pierwszej wersji, [...]"

 

Ponawiam pytanie sprzed kilku miesiecy - czy ktos w ogole czyta pismo przed puszczeniem do druku? Czy na kolejnych stronach (jestem dopiero na poczatku) dowiem sie, ze nowa konsola jest o 67% wieksza od starszego modelu?

 

 

Kolejne zastrzezenie co do aktualnego numeru przedstawie wam w postaci tego krotkiego zdania. <_<

Odnośnik do komentarza

Czyta, sprawdza i takich różnych błędów wyłapujemy wiele, niestety nie wszystkie. Zupełnie inaczej jest, gdy potem dostajemy pismo do ręki i kartkujemy jednym tchem całość, a inaczej, gdy np. Ohayo składamy 1,5 tyg. przed oddaniem materiałów, a newsy na dzień przed, aby były możliwie najaktualniejsze. W tej konkretnej sytuacji nawet nie wiem, skąd pomyłka - czy Mazzi miał inne informacje, czy w ciągu kilku dni między złożeniem jednej a drugiej strony (newsy) coś nowego na temat 3DS XL się pojawiło - szczerze przyznaję, nie pamiętam. Żadne to usprawiedliwienie, ale czasami zdarzy się, że zwłaszcza przy jakimś chodliwym temacie, który pojawia się w różnych miejscach pisma, bywa, że nie skojarzymy którejś informacji, tym bardziej że autorzy są różni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...