Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

NFS Most Wanted - 2/10

Gdybym szukał wszystkich sekretów bez mapek, dałbym "czwórkę". Ale wychodzi na to, że jestem casualem ;).

 

Gran Turismo 5 - 4/10*

Czasochłonne, ale niezbyt wymagające. Trzeba tylko trochę przysiąść przy wyzwaniu Vettela. Co ciekawe, trybu kariery nawet nie trzeba ruszać - "Bob" w B-specu załatwi sprawę.

 

* - gram na kierownicy, ale z ciekawości zaliczyłem Vettela także na padzie i powiem Wam, że było cholernie ciężko! Trzymam się powyższej oceny, ale gdybym nie miał kiery, dałbym co najmniej 7/10.

Edytowane przez Snake1996
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Sorki, że tak długo to trwało, ale nie chciało mi się :P

nie było by Tobie lżej jakby ktoś inny zajął sie tym tematem ?

np. Mashter - chłop systematycznie wbija platyny i dość często sie tu udziela. 

na pewno utrzymywałby porządek   :blum1:

to moje zdanie, co wy o tym myślicie, Mashter?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Jest, oto przykładowa ścieżka:

 

ForumPS3 - PSN, VITARetail - H - Hannah Montana The Movie - Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

 

http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?932-Trudno%B6%E6-w-zdobyciu-platyny-Oficjalny-w%B1tek-Ankieta


Jest, oto przykładowa ścieżka:

 

ForumPS3 - PSN, VITARetail - H - Hannah Montana The Movie - Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

 

http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?932-Trudno%B6%E6-w-zdobyciu-platyny-Oficjalny-w%B1tek-Ankieta

Odnośnik do komentarza

Dragon Age: Origins. 6,5

Długa gra, z mnóstwem rozwinięć fabularnych, postaciami, etc. Ponad 100 godzin lekko zajmie zdobycie platyny. Warto spróbować, choć szału nie ma, liczę na lepszą część drugą.

 

nie miałeś problemów z trofeami za zabijanie darkspawnow? po pierwszym przejsciu gry nie wpadl mi zaden trofik z tym związany. czytałem że jakieś patche trzeba usuwać, usuwałeś?

Odnośnik do komentarza

łee, przypomniałem sobie że nie zlevelowałem mojego woja do 20 poziomu (zostało mi malutko do tego levelu, no ale cóż) także musiałbym przechodzić grę jeszcze 3 razy. także platynko w DA bye bye :P

 

ale grę i tak już sprzedałem, dziś mnie naszło by przejść jeszcze raz, musiałbym odkupić, zastanowię się jeszcze

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...