Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Sleeping Dogs - sama gra bardzo mi się spodobała, więc nie mogłem jej nie splatynować. Jest dość czasochłonna (dużo znajdziek, które na szczęście potem są zaznaczone na mapie), zadania poboczne, itp. Farmiłem troszkę pkt triady, 1 mln na kurczakach poszedł nadspodziewanie szybko (3 razy save/load, potem miałem szczęśliwą serię i jakoś wpadło). Ostatnim etapem było przejeżdżenie kilka minut samochodem klasy A na maksymalnej prędkości. W Sleeping Dogs spędziłem 40 godzin, wbiłem platynę, a ja myślę nad kupnem DLC. Świetna gra, trafiła w mój gust. Stopień trudności platyny oceniam na 6/10, bo jednak trzeba przysiąść na dłużej. :)

Odnośnik do komentarza

hmm, w sumie masz rację, także platyna 5/10, po prostu te znajdźki i objazd całego miasta trochę czasu zajmuje, ale faktycznie, ile to już zależy od gracza. ale tak jak mówiłem platyna łatwa i przyjemna, także polecam wszystkim. tak btw to wskoczyłem z miesiąc temu na 12 lvl, a brąz, srebro, złoto i platyna naraz podniosły mi lvl tylko o 4 % :O to się zwiększył pułap. od któego lvl jeszcze bardziej się zwiększa? bo tak od 8 do 11 było chyba tak samo

Odnośnik do komentarza

Od poziomu 13 jest odczuwalnie wolniej, bo musisz zdobyć połowę dotychczasowych punktów, aby wbić wyższy poziom.

 

FAQ:

 

How many points are each trophy worth? What is the value of each type of trophy?

 

Bronze: 15

Silver: 30

Gold: 90

Platinum: 180

 

How many points does it take to get to each level?

 

Level 1 - 0 pts

Level 2 - 200 pts

Level 3 - 600 pts

Level 4 - 1200 pts

Level 5 - 2400 pts

Level 6 - 4000 pts

Level 7 - 6000 pts

Level 8 - 8000 pts

Level 9 - 10000 pts

Level 10 - 12000 pts

Level 11 - 14000 pts

Level 12 - 16000 pts

Level 13 - 24000 pts

Level 14 - 32000 pts

Level 15 - 40000 pts

Level 16 - 48000 pts

Level 17 - 56000 pts

Level 18 - 64000 pts

Level 19 - 120000 pts

[...]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

METRO: LAST LIGHT - 3

 

Grę trzeba przejść minimum 2 razy. Fajnie, że jest chapter select i możliwość porobienia kilku trofek związanych z danym rozdziałem w dowolnym momencie. Trofeum za nie zabijanie ludzi przez cała grę w teorii brzmiało spoko ale w praktyce chyba twórcy nie sprawdzili jak idiotycznie czasem to wygląda. Bieganie po poziomach i trzaskanie wszystkich przeciwników piąstką lub przyjmowanie ton kul ołowiu na klatę by uciec z lokacji do lokacji. Nie da się chyba tego przejść grając na poziomie wyższym niż easy. Z uwagi na to, że przeciwnicy są w tej grze totalnie ślepi przejście gry nie stanowi żadnego problemu i jest to jeden z łatwiejszych FPSów w jakie grałem. Oczywiście standardowo mamy znajdźki, i kilka trofek za zabijanie przeróżnymi zabawkami.

Odnośnik do komentarza

Po tym jak zrobiłem nowego DMC pomyślałem, że wrócę do starych deemceków. Zacząłem od trójki. Na początku wystraszyła mnie trochę grafa, ale szybko się przyzwyczaiłem. Najfajniejsze w tej grze w stosunku do dzisiejszych gier jest prostota, dzięki której mamy bardzo dużą przejrzystość tego co się dzieje oraz naprawdę kozacką płynność działań. Po 3-krotnym przejściu gry wciąż uważam, że to świetna gra i tylko utwierdziłem się w tym, że w dniu premiery była mega killerem.

 

Platyny bardzo trudna. Zapomniałem już jak trudny jest poziom Devil May Cry.

 

Daję 8.5/10  (Devil May Cry 3)

 

Ciekawe jak to się ma do jedynki, bo pamiętam że jak przechodziłem na PS2, to najtrudniejsza dla mnie była jedynka. Zobaczymy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka byłaby zdecydowanie najtrudniejszą z całej serii gdyby nie fakt, że w przeciągu całej gry idzie znaleźć około 30 gold orbów które w przypadku śmierci przerzucają nas do lokacji przed walki. Dla osób które chcą tylko przejść grę, bez bawienia w oceny, jest to jeden z argumentów dla których obniżają ogólną ocenę. Sam fakt, że można je znaleźć a nie kupić, co tym samym zmuszałoby nas do grania ze słabszymi upgrade'ami na które nie mamy wtedy orbów, jest wart odnotowania. Pomijając te kwestię (w sumie również w DMC3 na upartego nooba jest możliwość grania ze śmiercią od poprzedniej lokacji bez posiadania nawet GO), dla mnie, i tak jest to najtrudniejszy dmd z serii - grałem bez używania apteczek i każda walka z bossem (prócz phantoma) to istna katorga, przejście bez wyładowanego baga apteczkami jest niemałym wyzwaniem i pamiętam moment gdzie spędziłem 3h przy ostatniej walce z nightmarem bo chciałem go przejść na jednym życiu. Czysty hardcore, mała ilość ciosów w tym slasherze może być myląca bo tutaj główny nacisk położony został na perfekcyjny timing co do uników i ciosów, chwila zawahania bądź zły unik i przeciwnik kroi pół paska. W przypadku DMC3 najbardziej denerwowało ciągłe zamienianie przciwników w dt, natomiast same walki z bossami nie były już takie trudne. No, prócz walk z Vergilem, zwłaszcza ostatnia to rzucanie ku.rew przez godzinę w kierunku TV. Ale w ogólnym rozrachunku co do DMD to i tak 1>>>3, pomijając w ogóle wspominanie o reszcie gier z serii. :)

Odnośnik do komentarza

Od poziomu 13 jest odczuwalnie wolniej, bo musisz zdobyć połowę dotychczasowych punktów, aby wbić wyższy poziom.

 

FAQ:

 

How many points are each trophy worth? What is the value of each type of trophy?

 

Bronze: 15

Silver: 30

Gold: 90

Platinum: 180

 

How many points does it take to get to each level?

 

Level 1 - 0 pts

Level 2 - 200 pts

Level 3 - 600 pts

Level 4 - 1200 pts

Level 5 - 2400 pts

Level 6 - 4000 pts

Level 7 - 6000 pts

Level 8 - 8000 pts

Level 9 - 10000 pts

Level 10 - 12000 pts

Level 11 - 14000 pts

Level 12 - 16000 pts

Level 13 - 24000 pts

Level 14 - 32000 pts

Level 15 - 40000 pts

Level 16 - 48000 pts

Level 17 - 56000 pts

Level 18 - 64000 pts

Level 19 - 120000 pts

[...]

 

niemałą bzdurą w tym systemie jest punktacja za platynę. powinna być warta minimum 300. 

Odnośnik do komentarza

od czasu do czasu mogę sobie pozwolić na male/większe wyzwanie(własnie przed takim stanę niedługo), ale niestety na Full-Time mnie nie stać :) w tym wieku ciężko o mocne nerwy, a tu jeszcze cale życie przede mną :D  heh..

 

dodam , ze podoba mi sie Twój pomysł Mas(h)ter na skompletowaniu około 100u Platyn na Generacje. w tej mi sie nie uda już, ale z nowa, kto wie.. zaryzykuje.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Co za problem zdobyć trofy w takich grach jak Terminator czy Hana? Liczy się skill. Szanuję ludzi, którzy zrobili platyne w Vanquish, ja jak aktywuje Plusa na głównym koncie wróce do tytułu. Sam mam platyne w Pejnie i widzę, że dla wielu to ciężki orzech. Tak samo z grami, które wymagają wielu godzin gry a zerowego skilla. To nie jest wymagająca platyna, tylko czasochłonna, różnica jest.

Odnośnik do komentarza

Ja platynuje gry tylko gry, które mi się podobają. Sorry, ale nie jestem tak zdesperowany, żeby na siłe męczyć jakiś tytuł, tylko żeby sobie lvl podbić. Moje pierwsze platyny to obie części Uncharted. Tak mi się spodobały, że z przyjemnością przeszedłem po kilka razy, skarby sobie przy okazji znalazłem z poradnikiem, problemu nie było. No albo jeśli gra ma jakieś idiotyczne trofea, vide Burnout Paradise i trofik z kamerką. -.-

 

No właśnie, a co sądzicie o poradnikach? Jest sens używania tego, jeśli szuka się wyłącznie wyzwań? Dla mnie oblatywanie każdego zakamarka po głupią znajdźkę mija się z celem i ma mało wspólnego z wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

Sam mam platyne w Pejnie i widzę, że dla wielu to ciężki orzech. 

 

to sie dobrze składa, bo brakuje nam jednego głosu. może mógłbyś pomoc w tej sprawie ?

wszystko, co musisz zrobić to napisać posta, badz do Square'a w treści wpisując tytuł i ocenę trudności platyny.

 

p.s

ile razy powtarzałeś HC ?  :)

Odnośnik do komentarza

Nie uwierzycie mi, czy ubijecie za herezje jeśli napisze, że tylko trzy? :D Pamiętam, że po walce z Beckerem miałem w hoy minut + jeszcze te rozwalone auta i jeszcze jakiś bonus dostałem pod koniec, łącznie chyba ponad godzine miałem na liczniku. O.o

 

A z PW do Square'a sam walcze, tylko że dopiero dzisiaj mi profil na psn zaczął działać. Zaraz się biore za robienie listy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...