Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz oczywistości, co należałoby naprawić/zmienić to fajnie byłoby, gdyby dali zmienne warunki pogodowe. Lecę apachem na mapie multi, a tu randomowo zrywa się burza, zaczyna padać deszcz, jest ciemno, na szybie pojawia się woda, omijam lecące w moją stronę rpg, a na ziemi piękne wybuchy pojazdów. Zaczynam żałować, że nie załadowałem infrawizji na perka. Jakby to musiało wyglądać...

Odnośnik do komentarza

Bo, żeby grać komfortowo na ultra trzeba mieć gtx660 ? Poza tym pewnie mówiąc o mocy silnika chodziło im o między innymi postacie składające się z większej ilości poligonów itd. No i myślę, że jak już to jednak to nie jest 30% mocy silnika tylko jakoś 50-60%.

Co rozumiesz poprzez komfortowo?

 

ps. Te ultra w multi możesz sobie wsadzic w dupe bo i tak raczej nie zauwazysz roznicy miedzy ultra a high

Odnośnik do komentarza

 

Bo, żeby grać komfortowo na ultra trzeba mieć gtx660 ? Poza tym pewnie mówiąc o mocy silnika chodziło im o między innymi postacie składające się z większej ilości poligonów itd. No i myślę, że jak już to jednak to nie jest 30% mocy silnika tylko jakoś 50-60%.

Co rozumiesz poprzez komfortowo?

 

ps. Te ultra w multi możesz sobie wsadzic w dupe bo i tak raczej nie zauwazysz roznicy miedzy ultra a high

No widzisz i po co wydawać więcej na PC-ta skoro nie widać różnicy <LOL>, a SP do D**y.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja wolę grać na ustawieniach high w multi :P Ogólnie rzecz biorąc chodzi mi o to, że jednak bf4 na nowych konsolach na 100% będzie o wiele lepiej wyglądał niż teraz bf3 na pc i mam nadzieję, że dodatkowo destrukcję zwiększą mocno (ktoś napisał, że pomiędzy bf3, a bf4 nie będzie żadnej różnicy bo ten sam silnik).

Odnośnik do komentarza

 

 

Bo, żeby grać komfortowo na ultra trzeba mieć gtx660 ? Poza tym pewnie mówiąc o mocy silnika chodziło im o między innymi postacie składające się z większej ilości poligonów itd. No i myślę, że jak już to jednak to nie jest 30% mocy silnika tylko jakoś 50-60%.

Co rozumiesz poprzez komfortowo?

 

ps. Te ultra w multi możesz sobie wsadzic w dupe bo i tak raczej nie zauwazysz roznicy miedzy ultra a high

No widzisz i po co wydawać więcej na PC-ta skoro nie widać różnicy <LOL>, a SP do D**y.

jak grasz i p(pipi)sz jak po(pipi)any po mapie goniac za punktami to nie ma czasu na podziwianie widoczków lub zachwycanie sie jak dobrze oddana jest cieknaca woda po scianach na bazarze.

Chyba ze jak mendrek taktycznie siedzisz w 1 miejscu cała gre to wtedy masz czas aby podziwiac tekstury

Odnośnik do komentarza

Ale lepsze animacje, brak błędów i poziom graficzny jeszcze bardziej zbliżony do filmu to już byś chciał co nie ? Bo, pojedynczy efekt "cieknącej wody" nic nie da, ale po przesiadce na nextgeny zobaczysz, że wszystko razem daje, jednak to coś.

Oczywiście nadal uważam, że gameplay z gry jest najważniejszy, jednak dobra grafika polesza imersję z grą. Czuje się jakby to naprawdę było.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Bo, żeby grać komfortowo na ultra trzeba mieć gtx660 ? Poza tym pewnie mówiąc o mocy silnika chodziło im o między innymi postacie składające się z większej ilości poligonów itd. No i myślę, że jak już to jednak to nie jest 30% mocy silnika tylko jakoś 50-60%.

Co rozumiesz poprzez komfortowo?

 

ps. Te ultra w multi możesz sobie wsadzic w dupe bo i tak raczej nie zauwazysz roznicy miedzy ultra a high

No widzisz i po co wydawać więcej na PC-ta skoro nie widać różnicy <LOL>, a SP do D**y.

jak grasz i (pipi)sz jak po(pipi)any po mapie goniac za punktami to nie ma czasu na podziwianie widoczków lub zachwycanie sie jak dobrze oddana jest cieknaca woda po scianach na bazarze.

Chyba ze jak mendrek taktycznie siedzisz w 1 miejscu cała gre to wtedy masz czas aby podziwiac tekstury

To zależy. Chwilę zawszę poświęcę na przyjrzenie się mapie, jednak ogólnie to od czasu gdy gram na konsoli nie zwracam już tak mocno uwagi na grafikę i jeżeli porównuję ją to tylko pomiędzy konsolami.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Ale lepsze animacje, brak błędów i poziom graficzny jeszcze bardziej zbliżony do filmu to już byś chciał co nie ? Bo, pojedynczy efekt "cieknącej wody" nic nie da, ale po przesiadce na nextgeny zobaczysz, że wszystko razem daje, jednak to coś.

Oczywiście nadal uważam, że gameplay z gry jest najważniejszy, jednak dobra grafika polesza imersję z grą. Czuje się jakby to naprawdę było.

jesli aktualny ultra to bedzie medium czyli poziom na nextgenach to mnie tam pasi niech robią.

Ale niech animacje sobie wsadzą gleboko w 4 litery. 

Te ich cudo co sie pokazuje podczas przeskakiwania przez murki to jeden wielki bug bo czesto sie blokuje nad jednym murkiem nie do przeskoczenia itp

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

destrukcja na wysokim poziomie (red faction [*]) duże mapy i powiedzmy 128 graczy online na konsoli, no i mamy b4. graficznie będzie pewnie b3,5 tylko wrzucą większe mapy i bardziej masowy multiplayer. ale i tak najbardziej sensowną wersją gry będzie pc.

Odnośnik do komentarza

Ale w ogóle po co większa ilość graczy ? 64 to świat i ludzie, w zupełności wystarcza. Czasami zdaje mi się, że niektórzy myślą, że większa ilość graczy = więcej funu xD

Często grając w bf3 wolę wybrać serwer na którym jest 40 graczy niż ten na którym jest ich 60. Zupełnie inaczej się gra (o wiele lepiej na tym mniejszym).

Odnośnik do komentarza

Ale w ogóle po co większa ilość graczy ? 64 to świat i ludzie, w zupełności wystarcza. Czasami zdaje mi się, że niektórzy myślą, że większa ilość graczy = więcej funu xD

Często grając w bf3 wolę wybrać serwer na którym jest 40 graczy niż ten na którym jest ich 60. Zupełnie inaczej się gra (o wiele lepiej na tym mniejszym).

Dokładnie jest tak jak mówisz, Takie metro na 64 graczy to chaos nie do opisania, miejsce legalnego farmienia punktów medykiem albo supportem. Szkoda, że na konsolach nie mamy tych 32 graczy na tzw małym podboju, myślę, że wtedy zyskałyby mapy które teraz wydają się nudne, z powodu małej ilości graczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...