Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To prawda. Pierwotną rozpiskę DC/WB można wyrzucić do kosza. Obecnie dostaniemy JL w tym roku, Aquamana w następnym i Wonder Woman w 2019. Reszta filmów (Shazam, Green Lantern Corps, SS2, Batman, Flashpoint, Batgirl, JL Dark) nie mają dat premier. Są jeszcze nie do końca pewne filmy jak Nightwing, Man of Steel 2, Black Adam no i teraz Joker. Sporo się teraz gada o wymianie filmu Gotham Sirens na duet Joker/Quinn ale to plotki tak jak i udział Scorsese w produkcji klowna ale...

Tak będzie, wierzę...

 

 

:frog:

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Ale widać już jak Joss Whedon poprawił wizerunek filmu. Porównajcie sobie scenę z Batkiem i Aquamanem gdy ten jedzie na Batmobilu (2.30) z tą samą scena z poprzedniego trailera. Kolory są znacznie żywsze, cieplejsze.

Szkoda, że z retardem Flashem nic nie dało się zrobić. W każdej wersji czy to animacja czy komiks Barry był zabawny ale to były inteligentne żarty. Ale nie będę oceniał całościowo po trailerze. Zobaczymy co Ezra pokaże w filmie.

#teamAquaman

#teamWonderWoman

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Shazam! obsadzony

Zachary_Levi_by_Gage_Skidmore_2.jpg

 

Chuck napakowanym herosem o umyśle i mentalności gówniarza? Kontrowersyjnie...

Wszystkich najbardziej martwią jego mięśnie, a raczej ich brak. Zachary to trochę cienki patyk jak na taką postać ale podobno już pakuje, a że zdjęcia ruszają w lutym to ma jeszcze trochę czasu. Najpierw masa potem masa...

Odnośnik do komentarza

Abstrakcja czy nie, potencjał jest. Ja też nie wiedziałem o istnieniu Gotg przed filmem, mimo "siedzenia" w marvelu i czytania wszystkiego z tm-semic. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią i obawiam się czy the Rock nie będzie zbyt śmieszkowy. Już sama jego mina rozbawia. No, ale masa jest i "karnacja" też. Przejadły mi się już teamupy i wolę solowe, bardziej kameralne i lokalne historie, niż rozpierduchę świata/wszechświata, wojny bohaterów. Czymam kciuki.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...