Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem wczoraj w kinie. Film sam w sobie niezły. Gal to kobieta nie z tej ziemi, wszystko niby cacy, ale i tak daleko Wonder Woman do chociażby Winter Soldier. Szkoda. Nie mniej bawiłem się dobrze.

7/10

 

Tak BTW babcia Gal jest polką i mieszka w Warszawie ;)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Były obawy względem Gal. Nawet Patty Jenkins przyznała, że podczas kastingów do BvS raczej nie obsadziłaby panny Gadot w roli amazonki

 

 

“I remember when I read in the news that Wonder Woman had been cast and my heart sank. I had been talking to the studio for so long about doing it and I was like well ‘that’s that.’ I’m sure we wouldn’t have made the same choice. And then I started paying attention to her, and watching her and looking at her and it was just unbelievable. Frankly, I think they did a better job than I could have because I don’t know that I would have scoured the earth as hard to find her. I don’t know that I would’ve looked internationally. I would have just looked for an American girl. The fact that they found Gal and chose her is a magical gift to me.”

Jednak dobre poprowadzenie aktorki jak i jej zaangażowanie, i "egzotyczna" uroda poradziły sobie z zadaniem. Można by się kłócić, że Gal jest za chuda na wojowniczkę. Sam maiłem takie obiekcje przed BvS ale też trzeba mieć na uwadze co jest przekładane na ekran i po prostu czasem iść na ustępstwa. Gal zdecydowanie lepszym wyborem niż jakaś tam 'American girl'.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kina. Daję mnóstwo serduszek za przepiękną i sympatyczną Gal, mnóstwo serduszek za Wielką Wojnę i mnóstwo serduszek za 

 

133165-004-C49CC788.jpg

 

 

 

+ za porucznika Red Winkle (KTMWT), za szturm na okopy Niemców, za 

 

rozmowę z Sameerem

 

 

i za Gal Gadot.

Odnośnik do komentarza

Gurva filmu nie oglądałem jeszcze, jednak po wiekszosci opinii tutaj jestem dość dobrej myśli. dziś jednak obejrzałem Movie Sie na filmwebie i o wonder woman nic dobrego nie było. wk**wia mnie jak ludzie chwalą marvela jakby wszystkie ich filmy były ze złota i dla zasady jadą po dc..a tak nie jest wg mnie, jest kilka filmów które są świetne ale np wiele ostatnich ( Ant Man, Dr Dziwak ) jest zupełnie nijakich.

 

Czy to prawda że to tylko dzięki temu że BvS i Suicide Squad są słabiutkie, to WW wydaje się dobrym filmem? trochę se dziabnąłem i mnie to strasznie wku****o

Odnośnik do komentarza

Bardzo udane te przygody Wonder Woman. DC podnosi się z kolan i idzie ku lepszemu, a Gal Gadot wypadła świetnie. Sceny walk kozackie a jeszcze bardziej je podkręcały te wszystkie akcje w zwolnieniu. Gdyby nie przedłużona końcówka i

słabo wyeksponowany główny zły (szczerze mogli sobie darować rozstrzygnięcie z Aresem na jakiś następny film, a tutaj tylko na końcu go zaanonsować kim naprawdę jest)

byłoby jeszcze lepiej. Ale i tak mocne 8/10 się należy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

DC podnosi się z kolan i idzie ku lepszemu

 

 

Za wcześnie, żeby tak pisać, przynajmniej póki Goyer żyje

 

W dodatku za 2 lata Suicide Squad 2. :reggie:

 

Ale tak poza archeologią to i mi się ta wonder woman spodobała. Zdecydowanie daleko do klasy najlepszych filmów DLC ale człowiek chociaż mógł się dobrze pobawić, takich emocji nie uświadczyłem przy squadzie czy BvS. Aj, może nawet Aquamana nie spyerdolą.

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Panel WB chyba startuje o 11.30 czasu kalifornijskiego, czyli u nas to będzie 20.30. Oprócz Blade Runnera i Ready Player One będzie też ekipa Justice League i James Wan z Aquamanem również się znajdą się w ramówce. 

Ciekawią mnie pytania bo na pewno padnie pytanie czy Batffleck zostanie czy WB ładnie podziękuje mu i wywali po JL jak głoszą plotki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...