Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

No no no. 3.0 na bogatości.

 

Zawsze mnie męczyło 3x robienie tego samego.

 

Może komuś się to nie spodobać ale w grze jak PoE, gdzie nie ma możliwości całkowitej modyfikacji buildu, poszedł bym jeszcze dalej. Zrobił coś jak w D3. Że mogę sobie na rifach postać zrobić. Wiadomo, też nudne ale mi się bardziej podoba niż użeranie się z aktami. Takie coś mogłoby być dostępne dla osób które ukończyły tryb fabularny jakąkolwiek postacią. Tylko kwestia questów które dodają skill pointsy.

Odnośnik do komentarza

Jak obecnie wygląda optymalizacja? Zawsze był z tym problem na moim lapku, więc tym bardziej cieszę się,że zagram na konsoli

Poprawili znacznie, kiedyś gierka odpalała się ze 2 minuty, teraz to włączeniu praktycznie od razu załącza się ekran ładowania.

Sama optymalizacja gry też jest na plus chociaż ciągle mają dużo do poprawienia. Na moim lapku FPSy skaczą często i gęsto. 

 

Pewnie następną lige sobie odpuszczę. Już tutaj nie chciało mi się robić wszystkich challengy wiec nawet efektu portalu nie mam :<

 

Na plus, wziąłem udział w evencie, gdzie wystarczyło wbić 10lvl żeby dostać "mystery boxa" z którego leciały różne losowe rzeczy, np. premium stash, jakieś efekty broni, skórki na zbroje, itp. Mi poleciało chyba najlepsze co mogło, czyli elektryczne baterie na plecy :D   

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja 3 raz już zaczynam, ale tym razem na normalnym pececie a nie laptopie. Wcześniej tylko traciłem nerwy, bo na słabszych sprzętach widać zgrzyty, jakby gra była źle zoptymalizowana. Szczególnie loadingi. Teraz śmiga aż miło. Wczoraj 10 pierwszych leveli zrobiłem marauderem. Przekonuję się do systemu gemów w tej grze. Wcześniej narzekałem, ale po zapoznaniu się z tym wydaje się być spoko. 

 

A miałem kupić znowu diablo 3, tym razem na pc, no ale mi przeszło po zagraniu w poe :)

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakieś tipy dla początkującego? Znalazłem sobie jakiś build (Destroy the Atlas chyba) no i klikam skille tak jak w tym drzewku. Nie mam tylko zielonego pojęcia które itemki brać pod uwagę a które nie, no ale póki co jest fajnie.

Odnośnik do komentarza

Gdzies do 60-70lvla to w sumie używaj czegokolwiek. Dopiero wtedy kończy się ostatni act na Mercilles i zaczyna się endgame (zaczyna się robienie mapek) i można się skupiać na itemkach, do tego czasu powinieneś już mniej więcej ogarnąć czym to się je.

 

Aha, jeśli to jest ten build https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1716684 to raczej słabo wybrałeś na początek bo potrzebny jest do tego Atziri's Disfavour Axe, jeden z droższych itemków więc początkujący nie mają żadnej opcji żeby to kupić. Są zamienniki ale ogólnie, gra totemami może uśpić. 

 

Zbieraj jak najwięcej Chaos Orbów (podstawowy currency do wymiany między graczami), jak już trochę nazbierasz i zaczniesz ogarniać co nie co to wchodzisz na poe.trade i tam wyszukujesz itemków które potrzebujesz.

 

Tak czy inaczej, w pierwszej połowie sierpnia startuje nowy dodatek (przy dobrych wiatrach, nie zdziwię się jak znowu coś przełożą), ja już skończyłem grać na Legacy żeby się nie wypalić, chociaż w piątek o 23 startuje nowa, 2 tygodniowa liga i myślę czy by czasem nie zagrać zważywszy na to że ostatni tydzień lipca mam urlop. Mayhem było bardzo fajne.

 

EDIT

Koniecznie trzeba zasubskrybować ten kanał https://www.youtube.com/channel/UCaFHfrY-6uGSAvmczp_7a6Q/playlists

Idealne dla początkujących.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest dokładnie ten build :). Jak kiepsko wybrałem to polecasz może jakiś inny? Mam 8 lvl na razie, zacząć od nowa czy coś to nie jest wielki problem w sumie, a może skille które na razie mam podpasują wciąż pod coś innego. Albo w ogóle grać bez builda i eksperymentować samemu?

 

Ogarnę sobie te filmiki w robocie. Problem mam taki, że aktualnie mam bardzo ograniczony dostęp do Internetu i im mniej coś waży tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Z "tanich" i dobrych buildów polecam:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1816202 albo  https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1730745 są świetne, zaczynałem tą ligę właśnie tym drugim buildem (pizza!) i zarobiłem dzieki temu na itemki dla altów.

Mój aktualny build to https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1819239 i jest zayebisty, z tym że amulet jest dosyć drogi (ok. 200 chaos orbów).

 

W piątek jak zacznie się event to polecam zrobić tam postać, wbić 10lvl i tyle, dostaje się za to boxa z którego wypada jakaś rzecz z item shopu.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...