Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawil sie artykul o prawdopodobnym pojawieniu sie poe na ps4. No w moim przypadku news nie z tej ziemi. Nigdy nie mialem na tyle dobrego kompa zeby w poe grac bez stresu (chociaz nie ma on przeciez poteznych wymagan sprzetowych). Pamietam jeszcze starszy engine gry, gdzie otwieranie skrzyn powodowalo zawieche na dobra sekunde albo lige breach ktora respila takie multum potworow ze klatki spadaly do jednocyfrowych wartosci. Tym bardziej, ze zawsze robilem postacie na HC i pare takich solidnych endgamowych postaci stracilem. Wersja konsolowa czy to na xboxa czy ps4 zawsze bedzie troche bardziej ulomna od tej oryginalnej - ale dla mnie to duza szansa na powrot do tytulu ktory mnie wciagal jak bagno przy prawie kazdym updejcie :)

Odnośnik do komentarza

lol przecież wersja konsolowa, tj. na Xboksa już chyba z rok ma jak nie dłużej xd nie musisz się zastanawiać, czy będzie bardziej ułomna od oryginalnej czy nie - możesz sprawdzić już teraz!

świat nie kończy się na PlayStation

Odnośnik do komentarza

Mowiac ulomnosc chodzilo mi i takie aspekty ktorych chyba nie da sie przeskoczyć na konsoli - ograniczona klawiszologia,, brak precyzji w niektorych skillach (na przykład stawianie totemow) czy nawet tak prozaiczna rzecz jak loot filter Moze swiat sie nie kończy na jednej konsoli, ale moj budzet zdecydowanie tak :p. A co do tego "sprawdzenia juz teraz".... Dosyc mocno sledzilem forumek ggg w momencie kiedy pracowali nad wersja na xboxa. Tam dosyc długo niewiadomo bylo jak gra bedzie sie miala do wersji pc (tzn czy gra bedzie miala ten sam content i ta sama wersje). Wszystko rozjasnilo sie na premiere. Pamietam tez, co kiedy pracownicy ggg wypowiadali sie o portach to mówili ze wersja na konsole zielonych dzieki wielu wspólnym frameworkom micrisoftu po prostu latwiejsza do implementacji. Za to robienie gry dla niebieskich to bedzie o wiele wiecej roboty. Tak czy siak licze na to, ze poe pojawi sie na plejce i w sumie to wisi mi to czy bedzie to wersja z najnowszym patchem czy nie 

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czytalem sporo opinii, ze na padzie sie gra calkiem wygodnie ale sa minusy wersji xboxowej. Mala baza graczy, zarzadzanie gra na padzie. Nie wiem tez jak wyglada sprawa z filtrami, osobiscie nie wyobrazam sobie powrotu do czasow grania bez filtrow. Mysle, ze granie SSF moze byc miodzio, bo komunikowanie sie z kims piszac padem.... no moze byc dramatycznie :D

Odnośnik do komentarza

No niestety, to gierka mocno pecetowa. Ja trochę pograłem na konsoli, ale myszkiem dużo wygodniej. Diablo zdałnili w porównaniu do dwójki od razu z myślą o konsolach i gra się w to padem przyjemnie, ale jeśli zachować poziom skomplikowania PoE to robi się to trochę gimnastyka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Ficuś napisał:

jak stworzysz postac sezonowa w diablo3 na switcha to tez masz gierka always online

 

Nope. Musisz być online, żeby stworzyć postać sezonową i zacząć nią grać, ale jak już jesteś w grze to możesz sobie grać dowoli offline, dopóki nie wyjdziesz z gry. Minus tego jest tylko taki, że nie będziesz się piął po szczeblach rankingu. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Ficuś napisał:

jak stworzysz postac sezonowa w diablo3 na switcha to tez masz gierka always online

 

A ja grałem pół sezonu offline ostatni weekend. Czysta magia, jak to możliwe?

*pół sezonu = połowę wyzwań sezonowych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...