Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już na tej lidze nie będę grał (i tak chyba jutro się kończy) więc chętnie oddam komuś jakieś orby czy inne unikaty których i tak nie będę używał ;)

Jestem aktualnie w grze, dla każdego coś starczy.

 

Nick: Garrosh_Lulscream, wojnar, (pipi)zka, cokolwiek wpiszecie i tak znajdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No też miałem o tym napisać, plebs ma ból dupy, bo inni będą mogli zagrać w ich elitarną gierkę F2P, żałosne. Komputery to nie są w mojej opinii sprzęty, które koniecznie potrzebują tytułów ekskluzywnych by przetrwać na rynku, konsole już w miarę rozumiem, ale tu mówimy o małym developerze, który chce się utrzymać na rynku i dotrzeć do jak najszerszej publiczności i jeśli ma się szacunek do ludzi za ich pracę, która nam dostarcza rozrywki na dłuuugie godziny za darmo, to powinno się szanować jego decyzję o chęci dotarcia do jak największej rzeszy osób.

 

Swoją drogą, czy tylko mi się zdaję, że na tym trailerze to działa całkiem płynnie?

Odnośnik do komentarza

Mały developer? GGG to było małe jak otwierali studio. Obecnie to ponad 100 osób. Chyba największy problem jaki gracze PCtowi mają z wersją konsolową jest taki, że teraz GGG będzie musiało dzielić czas na zarządzanie dwiema wersjami gry i wersja na PC może przez to ucierpieć. Oprócz tego wydają grę na konsole a na PC nadal jest dużo bugów i błędów, problemów z serwerami i optymalizacją.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

PoE rzuca gracza odrazu na głęboką wode, jak sie grało w diablopodobne gry to idzie to szybko rozkminić co i jak, dla osoby nie grającej nigdy w takie gry to jest gwarantowany oczopląs.

Te uczucie gdy dostajesz 1pkt umiejek do przynania, otwierasz drzewko i scrollujesz... scrollujesz... scrollujesz :banderas: kolejne 15 minut czytasz skille.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...