Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo cieszą te oceny tylko ze do zeszłego tygodnia miałem wyje.bane w grę, potem się znowu spodobała i czekałem bez żadnego hajpu, a teraz po reckach oczekuje najlepszej gry ever i pewnie może być zawód :/ ale i tak się jaram - ależ będzie zwiedzanie tego pięknego świata. :banderas: i to juz dziś!

Odnośnik do komentarza

Ryzyko zawsze istnieje, ale w tej sytuacji raczej będzie chodzić o kwestię gustu, bo widać, że mamy do czynienia z grą wybitną, dopicowaną na tip-top, nic nie wskazuje na to, że recenzje są naciągane, zresztą Nintendo, kiedy trzeba, dostarcza właśnie takie gry, Super Mario Galaxy 1 i 2 (tak się robi sequel) to były wybitne platformery, a MK8 (nie grałem jeszcze) to ponoć najlepsze Mario Kart, prawie w 30 letniej historii, nie dygaj ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Jak zawsze GLS wymiata ze swoją stroną trackingową. Jak paczka dotarła do filii GLS, tak teraz nie wiem gdzie obecnie jest bo standardowo zapomnieli zaktualizować status. Znając życie paczka przyjdzie a status będzie, że jeszcze nie została przekazana kurierowi do doręczenia. No chyba, że rzeczywiście paczka utknęła w Wawie to im nogi z d.upy powyrywam.....

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze GLS wymiata ze swoją stroną trackingową. Jak paczka dotarła do filii GLS, tak teraz nie wiem gdzie obecnie jest bo standardowo zapomnieli zaktualizować status. Znając życie paczka przyjdzie a status będzie, że jeszcze nie została przekazana kurierowi do doręczenia. No chyba, że rzeczywiście paczka utknęła w Wawie to im nogi z d.upy powyrywam.....

Nie dygaj, w poniedziałek rano na pewno będzie :D.

Odnośnik do komentarza

Nie każdy ma taką pracę, że może sobie wziąć od tak wolne, a drugi problem to to, że jestem dzisiaj sam, co nie zmienia faktu, że zapytam chociaż od dwie godziny, żeby się urwać :).

 

Pamiętaj, nie zyje się po to aby pracować. Pracuje się po to aby żyć!  :sorcerer: A kurier już jest w drodze do mnie (standardowo w trackingu pokazują głównie dwie filie, te pomiędzy olewają). 

Odnośnik do komentarza

Te trackingi to w ogole jest bzdura, nawet godziny sie nie zgadzaja, bo do mnie kurier dzwonil ze zaraz bedzie a w tym samym momencie trakcing byl ze kurier dopiero wyjechal z filii (filia lezy ode mnie jakies 50km)

 

Ale juz starczy tego off topu. Trzeba pomyslec czym dobrym wieczorem by tu zelde uczcic.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...