Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie tylko kamienie, oprócz diamentów, bo tego jest pod dostatkiem, cała reszta się przyda, części stworów na upgradey u wróżki i zakupy u pewnego jegomościa, owady, płazy, gady, ryby, kwiatki itp. również na upgradey u wróżki (a są chyba cztery stopnie większości kompletów zbroi), części od guardianów także na upgradey u wróżki i zakupy w drugim lab., kamienie też się przydadzą, ale o nie najłatwiej.

 

Po prostu trzymaj każdą rzecz razy 10 (florę i faunę), i 20 (części stworów i kamienie), oraz wszystkie "śrubki" od guardianów, a wszystko ponad sprzedawaj, ja tak robię i jest ok.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

pewny jestes ze Ci wschodzi blood moon a nie zwykly? tez raz potrzebowalem krwawego i "farmilem" go z 15 nocy ogniskiem z krzesiwem i mi nie "wypadl", olalem sprawe i poczekalem naturalne 2 cykle dnia i akurat jak wspinalem sie na nowa wiezyczke to wyjrzal zza morza i musialem czy predzej zapieprzac w inne miejsce :D

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Po jaszczurke wystarczy na kucaka (mozna podskakiwać w tej pozycji). To samo z owadami. Nie trxeba miec żadnych strojow ,możesz nawet na golasa biegać byle byś kucał. Co do ulubionego kawałka to jak narazie rządzi i dzieli ten mega sztos :)

 

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dziewczyna zaczęła grać na drugim koncie, co jakiś czas zerkam, robiąc sobie przerwy od pisania magisterki i nie wierzę. No co chwilę odkrywa coś, o czym nie miałem pojęcia. Każę jej robić co jakiś czas screeny mapy, gdzie akurat jest, to sam tam potem będę chodził Linkiem xd.

Odnośnik do komentarza

A jest jakiś patent na łapanie owadów i jaszczurek, czy po prostu jak się jakiś pojawia to biegnę i mashuję A?

 

koledzy mają dziwne podejście. Również na początku bawiłem się ze skradaniem i skakaniem ale teraz najzwyczajniej idę wyprostowany bardzo powoli, podchodzę i wciskam A. Żaden owad nie ucieka (z jaszczurkami to zależy czy idziesz frontowo czy tyłem do niej ale też często nawet nie drgnie). 

 

Ja od Zeldy miałem prawie tydzień przerwy i utwierdzam się w tym, że bardzo łatwo wrócić do gry i człowiek niczego nie zapomina, ani questów ani gdzie i co robił lub gdzie ma lub chce iść. Czysty miód, jedyna łyżka dziegciu to chyba respawnujące się wszystkie stwory w tym i Guardiany przez ten księżyc, przez co są sytuacje, gdzie Guardian potrafi się pojawić z d.upy obok Ciebie (i nie tylko on) gotowy do walki. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Czy jakakolwiek inna gra miała takie przywiązanie do detali? Pytam się serio.

 

 

 

Nie. Odpowiadam serio. Jak tak dalej pójdzie, to w top 3 tego roku będę miał na 1 miejscu BOTW, a na drugim DLC do BOTW.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

A jest jakiś patent na łapanie owadów i jaszczurek, czy po prostu jak się jakiś pojawia to biegnę i mashuję A?

Czysty miód, jedyna łyżka dziegciu to chyba respawnujące się wszystkie stwory w tym i Guardiany przez ten księżyc, przez co są sytuacje, gdzie Guardian potrafi się pojawić z d.upy obok Ciebie (i nie tylko on) gotowy do walki. 

 

 

akurat motyw krwawego ksiezyca calkiem spoko, przynajmniej respiacy sie przeciwnicy sa jakos sensownie wyjasnieni + nigdy nei bedzie tak ze bedziesz mogl sie czuc w 100% bezpiecznie :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...