Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjechałem dziś w delegację, wbijam to pokoju i wychodzę na balkon. Z daleka widzę bilboard z reklamą jakieś konsoli, ale był na tyle daleko, że nie mogłem dojrzeć ceny. Naturalnie chciałem wyciągnąć lunetę, żeby popatrzeć co tam jest...

:(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyjechałem dziś w delegację, wbijam to pokoju i wychodzę na balkon. Z daleka widzę bilboard z reklamą jakieś konsoli, ale był na tyle daleko, że nie mogłem dojrzeć ceny. Naturalnie chciałem wyciągnąć lunetę, żeby popatrzeć co tam jest...

:(

 

Ogladalem wczoraj jakies anime i w pewnym momencie obok glownego bohatera, na kamieniu mignela jakas jaszczurka, ktora po chwili zaczela uciekac. Odruchowo pomyslalem 'lap debilu bedzie na elixir'.

Odnośnik do komentarza

Co Ty kolego pierniczysz, że tak wulgarnie się wypowiem. Wind Waker ma mega niesatysfakcjonujące zakończenie. Nie mówię o boss batle, ale po tym co jest po nim. 2 minutowy filmik bez ładu i składu. Ja kocham WW, ale zakończenie ssało rodzyny z dupy.

 

Przynajmniej było prostym i logicznym powodem ewentualnych kontynuacji. 

 

Wczoraj sam przeszedłem Ganona i szczerze jestem rozczarowany na maxa. Walka była prosta, bez polotu, na dodatek Divine Beast odwaliły połowę roboty (wstawka fajna ale tylko tyle). Druga faza to już w ogóle spacer po parku. Nie tego się spodziewałem, zwłaszcza że więcej zwykłych stworów potrafiło mi odebrać nawet i całą energię, gdzie Ganon odebrał mi max. 5/6? 

 

Czekam na to fabularne DLC aby pomęczyć ponownie Zelde bo obecnie cały miesiąc grania w jeden tytuł w zupełności mi wystarczy. Trochę przerwy i czas na Unravel. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam wszystkie wspomnienia, przeczesałem też zamek, ale nie poszedłem do Ganona, mam ponad 441 Koroków na pełny ekwipunek, wszystkie ulepszenia u wróżki, 72/76 sidequesty i 117/120 Shrinów (jeden wiem, że jest w Kakariko). Po 260 godzinach się już nagrałem, choć gra mnie w ogóle nie zmęczyła, ale teraz, oprócz znajdywania po kilka Koroków, trochę krążę bez celu i zastanawiam się nad sięgnięciem po opis.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...