Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

" Microsoft’s next console will require an Internet connection in order to function, ruling out a second-hand game market for the platform"

 

Jeżeli to się potwierdzi to lipa. Często można dostać gry używane w świetnych cenach. Gdyby te gry na premiere kosztowaly 120zl to by problemu nie było,ale one kosztują 200 a czasami 220... Jeżeli PS4 tego mieć nie będzie to mój wybór wydaje się być prosty

 

Problem używanych gierek to pikuś przy tym, że nie będziesz mógł zagrać przy najśmieszniejszej awarii neta/routera, nie wspominając o odsetku ludzi, którzy w ogóle nie mają neta. No ale pewnie jak to się okaże prawdą (w co w sumie średnio mi się chce wierzyć), to i tak znajdą się osoby broniące tej opcji.

Odnośnik do komentarza

Jaki cel w tym DRMie miałby MS? Z Blu-rayem na pokładzie i dobrym zabezpieczeniem piractwo będzie stanowić sporo mniejszy problem niż teraz. Wymóg podpięcia do neta ograniczy ilość odbiorców. Taki X360 to ma stosunek konsol podpiętych do neta nawet mniejszy niż PS3.

 

W blokadę używek nie wierzę, nieważne czy plotka dotyczy PS4 czy X720.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Awaria forum sprawiła że ostatnio zacząłem się zastanawiać nad  ps4. Sony kupiło gaikai i dużo osób myśli że użyje go prawdopodobnie do streamowania gier z ps3 na ps4. Ale dotąd idea usług onlive i gaikai polegała na dostarczaniu wymagających gier na słabsze sprzęty. Dlatego uważam że  sony może użyć gaikai do streamowania gier z ps4 na ps3 w ramach jakiegoś abonamentu i doliczyć koszt zakupu gry albo jednorazowej opłaty np 200$. 

Odnośnik do komentarza

Dwa dni temu czytałem o plotkach, które pojawiły się na pewnym francuskim portalu. Oczywiście źródło wiarygodne itp.

 

20.02 zostanie zapowiedziane nowe PS, ale jeszcze nie poznamy ostatecznej nazwy oraz pada, sama konsola zostanie pokazana. Sony zaprezentuje 4 gry od wewnętrznych ekip, pewniaki to Guerrilla Games i Evolution Studio.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

    Tak już chyba będzie do 20 lutego – tamy zostały otworzone, więc wylewa się na nas codziennie kolejna fala plotek na temat nowego PlayStation. Najświeższe są o tyle ciekawe, że pochodzą z Japonii. A więc ze źródła...

 

    Czołowa japońska gazeta, Asahi Shimbun, spekuluje, że nowa konsola PlayStation będzie kosztować około 40 tysięcy jenów, a więc mniej, niż w okresie premierowym PlayStation 3 (model 20GB debiutował w cenie 50 000 jenów). Przekładałoby się to cenę

przekraczającą 400 dolarów, co niestety oznacza, że w Europie konsola

kosztować będzie „więcej niż 400 euro", co w Polsce najpewniej

oznaczałoby cenę w okolicach 1999 zł.

 

    Asahi Simbun pisze również, że Sony

będzie się starało w 2013 roku zaspokoić cały początkowy popyt w Japonii

i w USA – fakt, że gazeta nie wspomina o Europie może oznaczać, że

podobnie jak w przypadku PS3 także i jego następca trafi do nas kilka

miesięcy później.

 

    Inne japońskie źródła wskazują, że konsola będzie już korzystać z technologii kupionej wraz z serwisem Gaikai, co oznacza, że pojawi się streaming gier. Jak

się spekuluje nie będą to jednak pełnowymiarowe produkcje (przynajmniej

na początku), a raczej dema czy inne interaktywne treści.

 

    Te same doniesienia potwierdzają także

większe „uspołecznienie” nowej konsoli – pojawi się m.in. możliwość

wyrażania opinii na temat gry w trakcie jej rozgrywania. Zdaje się, że

znów (po graniu na ekranie dotykowym kontrolerach ruchu...) Nintendo

wymyśliło coś, co inni zrobią lepiej – w WiiU funkcjonuje przecież

bardzo podobne w funkcjach MiiVerse.

http://www.cdaction.pl/news-30806/playstation-4-premiera-w-2013-z-gaikaiem-w-pudelku-za-1999-zl-nowe-plotki.html

Odnośnik do komentarza

Crytek: ‘More Power Is Originally At The Core of What We Want’ From PS4 And Xbox 720

 

 

The last one week has been infested with next generation console news. According to reports Sony will be revealing the PlayStation 4 during a special event on February 20th. Third party game developers and investors are also expected to attend this event. Now we can’t say for sure what they will be revealing but all reports point to a massive PS4 reveal.

One of the top developers, atleast from the technical side, Crytek have been known to push the gaming hardware and technology to it’s limits. There is no doubt that the upcoming Crysis 3 will be pleasant to the eyes but there is a strong underlying technology that is holding these things together.

Crysis 3 Producer Mike Read has outlined his expectations from next generation consoles. Crytek obviously needs more power to begin with.

“I think that whatever they end up delivering there are a lot of things that we want, and as you said more power is originally at the core of what we want. We want to be able to deliver a similar experience graphically to console gamers as much as we do in pushing the PC,” he said.

“Being a producer, I deal with all different people, so I’m sure talking to the Art guy they’ll be like “Yeah, we want more graphics!” talking to the Level Design team, “We want more processing power!” and the Technical guys they want a little bit of everything,” he said to OXCGN.

He is also looking forward to Sony’s Gaikai tech and Nvidia’s streaming technology. “What’s going to be the most interesting thing is the longevity of this next generation, and there are a lot of interesting things happening in the tech and video game industry as well, with Sony’s purchase of Gakai for streaming technologies, Nvidia has started talking about their grid technologies and streaming technologies as well,” he said.

What do you guys want from next generation consoles? Will you want more power or innovation? Let us know your thoughts in the comments section below.

http://gamingbolt.com/crytek-more-power-is-originally-at-the-core-of-what-we-want-from-ps4-and-xbox-720

 

+ Dodał MODERATOR
mam jeden rdzen i nie umiem wkleic calego newsa jak bylo proszone milion razy ;_;
Odnośnik do komentarza

Smieszne sa ludki, co sie podniecaja specyfikacja PS4, bo nie trzeba inzyniera z dziedziny informatyki, zeby zauwazyc ze to sa praktycznie te same bebechy, co w X720, nawet z tej samej firmy - AMD xD

Tak samo śmieszni są ci co się podniecają bebechami x720 i co z tego ? Maja siedzieć i płakać z tego powodu ?

Odnośnik do komentarza

Tak wracając do wcześniejszej dyskusji to sprawdziłem sobie jedną rzecz.

 

Crysis 2 na ultra dx11 działa u mnie w 30-50fps

 

Crysis 3 beta na ultra dx11 działa u mnie w 15-25fps

 

Co jest dla mnie dziwne bo na pierwszy rzut oka graficznie to obie gry się nie różnią zbytnio.

 

Można więc stwierdzić że powoli nadchodzi nowe, tak utęsknione przez chętnych do modernizacji swojego sprzętu i narzekających od kilku lat nad konsole. Tak się dyma pecetowców, have fun :)

Odnośnik do komentarza

a pamiętasz jak wyglądała i jak działała beta BF3? Słaba grafika, silnik potrafił zjeść mój crossfire a do tego brak ustawień graficznych (tzn zmieniałeś ale nic to nie dawało).

 

dodatkowo dawanie Crysisa jako przykładu działania rynku PC jest nietrafione, bo ta gra zawsze miała łatkę benchmarka i zawsze była robiona zdrowo na wyrost. Nie zapominaj o tym, że stosunek jakości grafiki do wymagań nie rośnie liniowo i tak różnice pomiędzy medium a high są bardziej zauważalne (i mniej obciążające hardware) niż pomiędzy high a ultra, które stworzone jest dla onanistów, którzy zamiast grać podniecają się brakiem ząbków na cieniach rzucanych przez mech.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...