Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Na Destructoid wrzucili zdjęcie, które ponoć przedstawia prototyp nowego kontrolera do PS4:

 

244985-ibb.jpg

 

http://www.destructoid.com/what-the-hell-is-this-the-new-playstation-controller--244985.phtml

Chyba nie sadzisz ze wykastrowali by prototyp ze swojego Flagowego Krzyzaczka.

 

Moze mniej wiecej tak wygladac ale to nie jest zaden prototyp na 100%. 

Odnośnik do komentarza

To niebieskie, świecące dziadostwo co to może być? Po kolorze bym strzelił że to może być coś ala Move...

Dziwnie imo wygląda ten pad - jak by jeden na drugiego był założony i sklejony - są dwa odcienie plastiku.

 

E: Wygląda że ten pad ma wbudowany mikrofon lub mały głośnik.

Odnośnik do komentarza

Większe zdjęcie:

 

11xjjj.jpg

 

Pod spodem widać wejście na słuchawki (lub headseta jak w x360). A co do tego światełka: jakiś czas temu pojawiły się obrazki z patentów gdzie był właśnie DS połączony z Move (tylko, że tam były te dwie kulki do niego przyczepione).

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

padlet od wiiu już ma taki bajer. także i tak panowie z sony popisali sie kreatywnością i nadali inny kształt padzikowi

up@ jak jeszcze tylko będą kompatybilne, ale raczej nie będą znając życie XD

Edytowane przez Dr.Suess
Odnośnik do komentarza

Krzyżak mi zbędny, w tych czasach używa się go głównie do zmiany broni, choć fani bijatyk z pewnością będą narzekać. Triggery mi pasowały, nie miałem z nimi problemu, palec nigdy mi się nie zsuwał. Aczkolwiek nie były one stworzone do strzelania w grach, do tego R1 bardziej pasował. Ale za to, w racerach gra mi się lepiej niż na xboxie. Gałki także mi obojętne, wklęsłe się bardzo dobrze sprawdzały w każdych warunkach i nie potrzebuję zmiany. Tak samo nie potrzebuję zamiany lewej gałki z krzyżakiem. DS to bardzo dobry pad, na upartego zmienić tylko triggery, reszta niech zostanie po staremu i będzie ideał. Ale boję się, że Sony przekombinuje, a pad to jednak główny przyjaciel konsoli :]

Odnośnik do komentarza

Kiepsko to wygląda IMO- jakieś wklęsło-wypukłe gałki, materiał i design najtańszych PCtowych padów (przynajmniej tak to wygląda), panel o którym developerzy zapomną po roku od startu konsoli. Nie wiem kto tam widzi 2 pady przy okazji. Kwestię krzyżaka pomijam bo ma ona dla mnie całkowicie drugo jeśli nie trzeciorzędne znaczenie. Głośniczek - ok, ciekawe tylko po co wyjście słuchawkowe. Ogólnie- oby to był jakiś stary prototyp a nie finalna wersja.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mnie tylko zastanawia po co dali "Move" do tego pada - będzie to samo z siaxxis, nikt nie będzie robił funkcji, żeby gracz padem machał. 

 

Mam nadzieję, że MS odpuści sobie jakieś ekrany, touch pady czy inne badziewie w standardowym padzie. Za tę kasę wolę przyciski hyper response.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...