Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze modele PS3 był dobre

 

xD

 

Wśród moich znajomych trzy osoby miały takie pierwsze modele PS3. Miały, bo już dawno zdechły (konsole, nie kumple).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Mam Slim 250GB i na razie(odpukać) dziala bez zarzutu(a gram bardzo dużo)

 

Bo o konsole trzeba dbać! Trzeba zapewnić jej odpowiednie "oddychanie",czyścić codziennie z kurzu itd

zabierac na lody, opowiadac mile słówka xD

 

szkoda ze sony nic sie nie nauczylo i nadal zostawili (pipi)owego pada z swiatelkiem aby w nocy nikt sie nie potknął o nieg.

na 110% przy uncharted i innych ulubionych grach sony fanów bedzie się swiecic na rózowo jak ich dilda do grania w ping ponga

 

+ Dodał MODERATOR
Na 110% pomyliły Ci się tematy - CW temat obok
Odnośnik do komentarza

 

Gdzie informatycy co pisali ze na plycie nie zmiesci sie 8gb gddr?

 

Zdaję się że ja to pisałem i cały czas się zastanawiam jak to zrobili.

 

Wypłynęło jednak info że decyzja o dołożeniu kolejnych 4GB wyszła na początku roku... ja tam nie wiem ale w takim razie nie zostało to dobrze przetestowane, a biorąc pod uwagę że pamięć to część dość podatna na grzanie się... może być różnie z awaryjnością.

 

Kurde gram w Skajrima i czasami się zastanawiam jak Bethesda wygenerowala tak rozbudowany,klimatyczny na zaledwie 256mb. Wyobrażacie sobie jakie cuda będą robić na 8gb GDR5?

 

Ram tu nie ma nic do rzeczy, nie zrobią z 20x więcej pamięci adekwatnie 20x większego świata z powodu budżetu... aczkolwiek Bethesda może znowu przyoszczędzi na animatorach :P

 

Moze dlatego nie pokazali konsoli? Skoro dolozony zostal ram i zwiekszy sie cieplo to musza przebudowac to co juz zaprojektowali do odpowiedniego odprowadzania ciepla.
Odnośnik do komentarza

RAM to nie procesor czy GPU, on nie potrzebuje aktywnego chłodzenia. Dodatkowo GDDR5 jest na niższych napięciach niż DDR3 a te, mimo ogólnego trendu na montowanie radiatorów, mogą pracować z odsłoniętymi modułami.

 

 

Mam nadzieję, że Sony w tej generacji zrezygnuje z asymetrycznego wyglądu konsoli i będzie można kupić coś co ładnie komponuje się z resztą sprzętu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jesli okaze sie, ze ps4 smiga w 1080p

a na czym ma smigać jak 99% telewizorów ma max 1080p ?

no (pipi)a chyba nie chciał bys żeby nagle gry wychodziły w 4k kiedy nikt nie ma takiego TV ?

 

Paru pewnie ma. Dokladnie tylu samych, ktorzy w 2006 mieli telewizory Full HD.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jesli okaze sie, ze ps4 smiga w 1080p

a na czym ma smigać jak 99% telewizorów ma max 1080p ?

no (pipi)a chyba nie chciał bys żeby nagle gry wychodziły w 4k kiedy nikt nie ma takiego TV ?

 

Paru pewnie ma. Dokladnie tylu samych, ktorzy w 2006 mieli telewizory Full HD.

 

FullHD w 2006 było sporo bardziej obecne niż 4k dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

HD Ready bym sie jeszcze zgodzil. Full HD? Nie jestem pewien ale ok. W kazdym razie lunch konsol wymusil na wielu graczach przestawienie sie z SD na HD. Nie widze powodu dlaczego nowa generacja nie mialaby zrobic podobnego ruchu. W koncu zawsze byl wyscig z rozdzielczoscia i trudno mi uwierzyc, ze teraz sobie zrobia pauze. No ale jesli gry dostana w koncu AA i troche innych bajerow plus porzadne "stale" tekstury to niech bedzie i to 1080p.

 

 

Ale ja nadal nie moge przebolec, ze te skosne parszywce wyjechaly z tym 7 lat temu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...