Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

No na taką fizykę wody gdzie bazą są pojedyncze cząsteczki to spokojnie jeszcze jedną generację sobie poczekamy, o ile nie dalej.

 

Póki co żadna gra na current genach nie miała jeszcze takiej fizyki wody co te śmieszne demo z kaczuszkami i szklaneczkami:f. Więc niech chociaż na next genach takie coś będzie standardem. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie to demko z kaczkami jak dobrze apmiętam też miało cząsteczkową fizykę wody (nie pamiętam czy widziałem na yt jak pokazywali tryb z cząsteczkami.. czy jakiś program na Discovery był.. ale na 99% kiedyś coś takiego widziałem), tylko, że tam tych cząsteczek było dużo mniej niż na tym filmiku.

Odnośnik do komentarza

Też mi się tak wydaje...

Swoją drgoą coś podobnego było w GT5: Prologue (filmiki w słabej jakości ale lepszej nie znalazłem).

Szkoda, że nie ma tego bajueru w pełnym GT5..

 

Co do tych całych zniszczeń w BF'ach to zawsze mnie śmieszy jak ktoś się podnieca "fizyką" w nich i jak to się developer tym przechwala. Sam skrypt i nic więcej.. Prawdziwe zniszczenia oparte na fizyce to były w Red Faction: Guerrilla. 

Odnośnik do komentarza

 

Should single-player games, Blu-ray playback, and live TV viewing be possible on a gaming console with no Internet connection? Most gamers would say "yes," but they have been worried that Microsoft feels differently; the next generation Xbox has been consistently rumored to require a permanent network connection.

 

It won't.

 

According to an internal Microsoft e-mail sent to all full-time employees working on the next Xbox, "Durango [the codename for the next Xbox] is designed to deliver the future of entertainment while engineered to be tolerant of today's Internet." It continues, "There are a number of scenarios that our users expect to work without an Internet connection, and those should 'just work' regardless of their current connection status. Those include, but are not limited to: playing a Blu-ray disc, watching live TV, and yes playing a single player game."

 

How far this offline support will extend still isn't clear. It could take the form of a fully offline mode akin to that on the Xbox 360 (insert optical disc, install game, play, all without an Internet connection) or it could be more like Steam (install and activate online but enable subsequent offline play once this has been done).

 

While one could argue that "installing a game" is one of the "scenarios" that gamers "expect to work" when offline, a more Steam-like approach would be consistent with rumors that the next Xbox will use its Internet connection to block installation of secondhand games.

 

Still, though the next Xbox won't make everybody happy, it looks like fears that the console will be useless when your broadband goes down have been overblown.

 

 

http://arstechnica.com/gaming/2013/05/microsoft-next-xbox-will-work-even-when-your-internet-doesnt/

Odnośnik do komentarza

Troche jak konsola z targu

Może napisz jeszcze, że PS3 w wersji SuperSlim Ci się podoba :P Jak dla mnie świetnie się to prezentuje, tylko znaczek PS bym zmniejszył. No i jaką to ma wysokość, 5cm?

Ja właśnie czekam teraz na pokazanie nowych konsol, bo o gry raczej nie trzeba się martwić, więc niech skupią się na małej awaryjności sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wrzuciłem bo się uśmiałem z tym ręcznikiem, ciekawe z jakiego to filmu. 

 

PS. Jeden gif vs dziesiątki, które psowe lemingi wklejały po forum do zarzygania przez dwa tygodnie, faktycznie tragedia i dowód na to jaki ze mnie fanboj, nuff said.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

PS. Jeden gif vs dziesiątki, które psowe lemingi wklejały po forum do zarzygania przez dwa tygodnie, faktycznie tragedia i dowód na to jaki ze mnie fanboj, nuff said.

 

 

Nigdzie nic nie takiego nie napisałem, no ale spoko. Chociaż mogłem się domyslić, że porównanie do Mendrka zaboli. xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Troche jak konsola z targu

Może napisz jeszcze, że PS3 w wersji SuperSlim Ci się podoba :P Jak dla mnie świetnie się to prezentuje, tylko znaczek PS bym zmniejszył. No i jaką to ma wysokość, 5cm?

Ja właśnie czekam teraz na pokazanie nowych konsol, bo o gry raczej nie trzeba się martwić, więc niech skupią się na małej awaryjności sprzętów.

 

posiadam,wykonanie to dno.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że raczej mogą uderzyć w coś takiego: effb9eb5c12dfe36903c73c8bb6550c1.jpeg

To ich nowy odtwarzacz BR. Nie podoba mi się tak samo jak przykład PS4 z góry.

Albo mogą próbować połączenia figur geometrycznych (jak koła i prostokąta w nowych Braviach) - to jest ponoć ich nowa filozofia designu (gdzieś tak pisali).

 

W każdym razie mam nadzieję, że chociaż MS pokaże nowego Xa :)

Odnośnik do komentarza

MS powróci również na Gamescom

 

While Microsoft is planning its own reveal event on May 21 to unveil its next-generation gaming console, the company will also be at E3 in June to show off even more stuff the company is working on. However, Microsoft will also be returning to Gamescom later this August after skipping last year’s event, where they’ll be revealing the “next chapter of Xbox gaming experiences.”

 

http://www.slashgear.com/microsoft-returning-to-gamescom-to-show-off-xbox-720-07280914/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...