Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

@Nemesis - to, że Sony wprowadziło płatny PSN, to tylko i wyłącznie wina M$, 

 

Tylko gadanie na coś by później zrobić to samo to jednak szczyt hipokryzji nie sądzisz? Żadne "bo MS tak zrobił" tego nie tłumaczy.

Odnośnik do komentarza

@DonSterydo - należy rozważyć dwie kwestie. Po 1) Szczytem hipokryzji nazwałbym sytuacje, gdyby Sony nie wykorzystało warunków panujących na rynku. Tak jak wcześniej wspomniałem to biznes, a tutaj trzeba wykorzystywać takie sytuacje. Po 2) i chyba najważniejsze to Sony wypowiadało się o tej kwestii w innych warunkach ekonomicznych i biznesowych. Ja bym to skwitował stwierdzeniem: "nigdy nie mów nigdy".

Odnośnik do komentarza

Sony poprostu poszlo na kompromis - brak blokowania uzywek i DRM ale dali platny online - i wszyscy prawnicy MS z forum powinni dziekowac za to Sony bo jakby granie online zostalo za free to by nie bylo juz zadnych podstaw do narzekania na PS4. I nie wiem czemu kazdy przewiduje sukces polityki MS i wprowadzenie tego calego dziadostwa na PS4 - naprawde wolicie byc ruchani przez obie firmy zamiast tylko przez jedna? Ja sie ciesze ze na start przejde sobie nowe KZ a potem sprzedam komus na Ebayu bo multi raczej mnie nie wkreci. Nawet jak Xbone bedzie sie dobrze sprzedawal to dzieki temu ze wsadza to kazdemu w USA - do kablowki do providera internetu. Gigantyczna kampania reklamowa nakreci sprzedaz a nie same mozliwosci sprzetu czy ta super polityka gdzie praktycznie gracze sa okradani z  jakiejkolwiek wlasnosci - juz nie posiadamy plytki tylko licencje i to MS decyduje przez chmure i servery Live czy mozesz w to grac czy nie. Super mysle ze taka polityka naprawde zbiora rzesze wiernych fanow  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Czy na PS4 pojawi się DRM ? wszystko zależy od rynku. MS wyskoczył z tym przed szereg co skończyło się wdepnięciem na minę czego żniwa zbiera obecnie.Wydawcy znaleźli sobie królika doświadczalnego który za nich wybadał rynek okazało się że jest na to za wcześnie i w takiej formie obecnie to nie przejdzie to najzwyczajniej w świecie umywają od tego ręce z EA na czele (bo jaką korzyść będą mieli z babrania się w tym gównie razem z MS ?). Prędzej czy później DRM w jakiejkolwiek formie będzie na konsolach czy się nam to podoba czy nie , po prostu rynek nie jest gotowy by z dnia na dzień go od tak po prostu wprowadzić. Proces wdrażania DRM'u będzie teraz po prostu postępował etapowo pod różnymi przykrywkami tak aby ogół klientów nawet nie spostrzegł się kiedy i było to dla nich coś do przełknięcia a nie kop wymierzony w twarz jak to zrobił MS.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem  DRM nigdy nie stanie się nieodłączną częścią konsolowego rynku. Prędzej cyfrowa dystrybucja wyprze płyty zanim DRM zdoła się zadomowić na stałe, na każdej konsoli. W pewnym sensie to jest to samo, bo oznacza brak używek, ale starocie w cyfrowej dystrybucji są zazwyczaj bardzo tanie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Lista gierek na lanuch PS4

 

Kupujący PlayStation 4 na samym starcie nie powinni narzekać na to, że nie będą mieli w co grać. Chociaż do premiery konsoli zostało sporo czasu, to już w tej chwili mamy trochę pewniaków, które pojawią się na półkach sklepowych wraz z PS4. Jakie to tytuły?

 

 

Za podsumowanie zapowiedzi producentów gier zabrał się serwis IGN, co zaowocowało poniższą listą:

Assassin’s Creed IV: Black Flag (Ubisoft)

Battlefield 4 (DICE)

Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward)

DC Universe Online (Sony Online Entertainment)

Diablo 3 (Blizzard)

DriveClub (Evolution Studios)

FIFA 14 (EA Sports)

Just Dance 2014 (Ubisoft)

Killzone Shadow Fall (Guerilla Games)

Knack (SCE Japan Studio)

LEGO Marvel Super Heroes (TT Games)

Madden NFL 25 (EA Sports)

NBA 2K14 (Visual Concepts)

NBA Live 14 (EA Sports)

PlanetSide 2 (Sony Online Entertainment)

Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions)

Warframe (Digital Extremes)

Watch Dogs (Ubisoft Montreal)

 

Sami musicie przyznać – robi ona ogromne wrażenie i pewnie niejeden gracz (niedysponujący nieograniczonymi funduszami) będzie miał spory dylemat co kupić w zestawie z konsolą. Ja już teraz zaczynam o tym myśleć, bo na liście widzę 5-6 swoich must-have’ów.

 

A to nie koniec, ponieważ w ciągu paru miesięcy od premiery, tj. do końca marca możemy oczekiwać również „kilku” gorących tytułów:

Blacklight Retribution (Zombie Studios)

Daylight (Zombie Studios)

inFamous Second Son (Sucker Punch)

Need for Speed: Rivals (Ghost, Criterion)

Oddworld: New ‚n’ Tasty (Just Add Water)

The Crew (Ivory Towers and Reflections)

The Order: 1886 (Ready At Dawn Studios – SCE Santa Monica Studio)

The Witness (Thekla Inc.)

Transistor (Supergiant Games)

Wolfenstein: The New Order (Machine Games)

War Thunder (Gaijin)

 

http://ps4life.pl/2013/06/lista-tytulow-startowych-na-ps4-jest-grubo/

 

Tak odliczajac gierki które wychodzą na obecna generacje,sportowki,just dance to ciekawych tytułów za dużo nie jest...

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

Mnie paradoksalnie również najbardziej do PS4 przyciąga na ten moment BF4. Mógłbym grać na kompie, ale nie w rozdziałce 1080p, a do stałych 60fps to mam trochę daleko (przewaznie jest 30-60fps zależnie od sytuacji w BF3). Na dodatek komunikacja sieciowa w BF3 i 4 na konsolach zapewne będzie sporo lepsza niż zyebany VOIP przez battleloga.

 

Ale może zmienię zdanie po ograniu bety BF4 na PC, wtedy to mocno na siłę bym musiał szukać powodów do kupna PS4 w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

O ile AC nie każdemu może sie podobać,ale pisanie o FIFIE że crap a zarazem granie w PESa i pisanie jaki on to nie jest super jest troche hipokryctwem Grałem FIFE 13 jak i PESa 13 to FIFA jest zdecydowanie lepsza od PESa,oddaje bardziej realizm futbollu. Takich oczywistosci nie muszę chyba pisać,YETI? :)

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

 

 

Hehe, a Ty się śmiejesz że jaram się seria AC :P

Jak się można jarać czymś co dostajesz co roku prze praktycznie całą (pipi) całą generacje? Rozumiem bycie zainteresowany itp.ale żeby się aż jarać ty tak na poważnie ? :unknown:
Z tym jaraniem to trochę taka hiperbola ;)

 

No wiem też mnie powoli zaczyna irytowac że Ubi wydaje co roku AC. Słuchaj do serii AC ciągnie mnie przede wszystkim ciekawa fabuła,miejsca odwiedzane w grze,postacie. Pisałem wiele razy że gameplay jest coraz bardziej uproszczany. Mam nie grac w AC mimo że mi się podobaja? Niektórzych "jaraja" się HALO,UNCHARTRD,BATTLEFIDAMi,MGS,GTA a Ja AC

 

A no i jeszcze jest seria Mass Effect <3

Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza

Lista gierek na lanuch PS4

 

Kupujący PlayStation 4 na samym starcie nie powinni narzekać na to, że nie będą mieli w co grać. Chociaż do premiery konsoli zostało sporo czasu, to już w tej chwili mamy trochę pewniaków, które pojawią się na półkach sklepowych wraz z PS4. Jakie to tytuły?

 

 

Za podsumowanie zapowiedzi producentów gier zabrał się serwis IGN, co zaowocowało poniższą listą:

Assassin’s Creed IV: Black Flag (Ubisoft)

Battlefield 4 (DICE)

Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward)

DC Universe Online (Sony Online Entertainment)

Diablo 3 (Blizzard)

DriveClub (Evolution Studios)

FIFA 14 (EA Sports)

Just Dance 2014 (Ubisoft)

Killzone Shadow Fall (Guerilla Games)

Knack (SCE Japan Studio)

LEGO Marvel Super Heroes (TT Games)

Madden NFL 25 (EA Sports)

NBA 2K14 (Visual Concepts)

NBA Live 14 (EA Sports)

PlanetSide 2 (Sony Online Entertainment)

Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions)

Warframe (Digital Extremes)

Watch Dogs (Ubisoft Montreal)

 

Sami musicie przyznać – robi ona ogromne wrażenie i pewnie niejeden gracz (niedysponujący nieograniczonymi funduszami) będzie miał spory dylemat co kupić w zestawie z konsolą. Ja już teraz zaczynam o tym myśleć, bo na liście widzę 5-6 swoich must-have’ów.

 

A to nie koniec, ponieważ w ciągu paru miesięcy od premiery, tj. do końca marca możemy oczekiwać również „kilku” gorących tytułów:

Blacklight Retribution (Zombie Studios)

Daylight (Zombie Studios)

inFamous Second Son (Sucker Punch)

Need for Speed: Rivals (Ghost, Criterion)

Oddworld: New ‚n’ Tasty (Just Add Water)

The Crew (Ivory Towers and Reflections)

The Order: 1886 (Ready At Dawn Studios – SCE Santa Monica Studio)

The Witness (Thekla Inc.)

Transistor (Supergiant Games)

Wolfenstein: The New Order (Machine Games)

War Thunder (Gaijin)

 

http://ps4life.pl/2013/06/lista-tytulow-startowych-na-ps4-jest-grubo/

 

Tak odliczajac gierki które wychodzą na obecna generacje,sportowki,just dance to ciekawych tytułów za dużo nie jest...

 

 

Wytłuściłem gry, które chce kupić na premierę i w dalszej kolejności i muszę odkładać bardzo dużo kasy, żeby temu wszystkiego sprostać. Ale nie mam wyboru, jestem tak cholernie napalony na nową generację i na gry na nią, że nie zamierzam inwestować więcej w PC czy PS3 (oprócz GTA V jeszcze).

Odnośnik do komentarza

Z gierek na PS4 najbardziej chyba przemawia do mnie BF4, Watch Dogs, The Crew i DriveClub. Czyli jeden ex o ile się nie mylę, który postrzegam jako na namiastkę Forzy, podczas gdy na XOne Forza 5, DR3 i QB. Patrząc bez uprzedzeń na same gry, powinienem więc nastawiać się na X'a. Z drugiej strony dużo lepszy hardware proponuje Sony. Z ostatecznym wyborem muszę poczekać do premiery.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

preorder na ps4 złożony <cwaniaczek> z tych tytułów startowych to rzeczywiście, jeśli tak będzie wygladać lista startowa to b4 będzie na start brany o ile piec nie pociągnie mi tej gry w full  detalach. ogólnie brałbym killzone, ale czuje w kościach że gra będzie średniakiem i poza grafą nic nie zaoferuje :( myśle ze kombo jedna gra + playstation plus na start będzie dobrym dealem.

Odnośnik do komentarza

Ja po raz kolejny zastanawiam się jak Sony zarabia na Plusie. Po premierze PS4 będą do zestawu gier na PS3 i Vitę dodawać miesięcznie jedną grę na PS4. Przecież nie mają ich za darmo, na 100% muszą za nie wydawcom zapłacić, pewnie nie wiele, ale jednak ich to trochę kosztuje. Z tego rocznego abonamentu zostanie coraz mniej kasy na lepszy online (serwery itp.) więc nie liczyłbym na jakiś oszałamiający wzrost jakości usług sieciowych w kolejnej generacji.

Odnośnik do komentarza

O ile AC nie każdemu może sie podobać,ale pisanie o FIFIE że crap a zarazem granie w PESa i pisanie jaki on to nie jest super jest troche hipokryctwem Grałem FIFE 13 jak i PESa 13 to FIFA jest zdecydowanie lepsza od PESa,oddaje bardziej realizm futbollu. Takich oczywistosci nie muszę chyba pisać,YETI? :)

 

Nie jest lepsza, to zupelnie inna gra.

PES ma skillowy system podobny do tego w mordobiciach (tak!), a nawet just frame'y.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...