Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

dokładną datę premiery ps4 poznamy na GC, co moim zdaniem było do przewidzenia bo kiedy indziej? TGS to już za późno. 

 

tekst jest po niemiecku z serwisu pcgames: http://www.pcgames.de/PlayStation-4-Konsolen-220102/News/PS4-Release-Termin-der-Next-Gen-Konsole-offenbar-auf-Gamescom-2013-1076459/

 

 

A tutaj przetłumaczony:

http://translate.google.com/translate?sl=de&tl=en&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.pcgames.de%2FPlayStation-4-Konsolen-220102%2FNews%2FPS4-Release-Termin-der-Next-Gen-Konsole-offenbar-auf-Gamescom-2013-1076459%2F

As the site of Gamefront reports, the release date of the PS4 will be released at Gamescom 2013. The information allegedly from Sony circles close. An official statement from Sony for the release date of the Playstation 4 (PS4), there is not currently.

 

_bmUploads_2013-06-11_4190_PS4_10_201306

The release date of the upcoming PS4 to be announced at Gamescom 2013. This is evident from a report by the website Gamefront. So far it is not known whether the information is true and correct. Gamefront called "sources close to Sony", but it is not clear from the report where the information comes. However, it is quite conceivable that Sony 4 (PS4) revealed the release date of the Playstation at the event.

Officially is still no opinion of the appearance of the Sony Playstation fourth Only "Holyday 2013," has been called as release date at E3. Even when the Xbox one will be on the shelves of video game retailers, is not yet known. We will keep you on course, our extensive PS4 Topic to date. The message to the release date of the PS4 you read by clicking on our link.

gaf się modli o październik [;

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wygląda na to, że MS razem z Epic rozpisało już nową trylogię Gears of War:

 

jb0YNMw88axrUK.png

 

Nie wiem tylko czy to znaczy, że Judgement było jej pierwszą częścią. No i ciekaw jestem jaką historię niby by miała opowiadać nowa trylogia bo tło fabularne dla 2-3 spinoffów jest, ale główna linia się skończyła i nie ma obecnie czegoś takiego jak w Halo, że książki rozwinęły historię we wszelkich możliwych kierunkach + na Sera nie ma już z kim walczyć :P

 

EDYTA: Na neogafie jeden gościu od kilku miesięcy śledził profile ludzi pracujących w studiach MS i jeden z gości odpowiedzialnych za nowe IP przed E3 miał w profilu, że pracował na 4 nowymi IP dla MS, po E3 zaktualizował profil i pisał do niego Quantum Break pozostawiając nieujawnione 3 pozycje - to znaczy, że prawdopodobnie są jeszcze co najmniej 3 nowe IP (poza tymi, które już zapowiedziano), które mają się pojawić na przestrzeni pierwszych 3 latach Xone na rynku (za ten okres odpowiada ten facet):

 

jbcJflMBPFTj15.png

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że MS razem z Epic rozpisało już nową trylogię Gears of War:

 

jb0YNMw88axrUK.png

 

Nie wiem tylko czy to znaczy, że Judgement było jej pierwszą częścią. No i ciekaw jestem jaką historię niby by miała opowiadać nowa trylogia bo tło fabularne dla 2-3 spinoffów jest, ale główna linia się skończyła i nie ma obecnie czegoś takiego jak w Halo, że książki rozwinęły historię we wszelkich możliwych kierunkach + na Sera nie ma już z kim walczyć :P

 

EDYTA: Na neogafie jeden gościu od kilku miesięcy śledził profile ludzi pracujących w studiach MS i jeden z gości odpowiedzialnych za nowe IP przed E3 miał w profilu, że pracował na 4 nowymi IP dla MS, po E3 zaktualizował profil i pisał do niego Quantum Break pozostawiając nieujawnione 3 pozycje - to znaczy, że prawdopodobnie są jeszcze co najmniej 3 nowe IP (poza tymi, które już zapowiedziano), które mają się pojawić na przestrzeni pierwszych 3 latach Xone na rynku (za ten okres odpowiada ten facet):

 

jbcJflMBPFTj15.png

grubo  :)  ale jeśli to robi EPIC a nie PCF. 

  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Mu chodziło o gyrosy. Nie wyszło ale Daddy dał newsa z nową trylogią czyli będzie siedem części zapewne.

"Będzie" a "jest", to spora różnica. Na razie to jest mniej więcej 7 łysych, a gyrosów 4. Nie żeby, któraś seria jeszcze mnie intereresowała.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak klapersy martwiące się o nową trylogię (o ile to o to chodzi) na konsoli która ich nie interesuje.

 

Sonoklapy matki miłosierdzia takie.

 

+ Dodał MODERATOR
To NIE jest Console Wars przypominam
Edytowane przez django
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Niedawne słowa Spencera ,na temat Gearsów

"Kocham serię Gears i uważam, że Epic spisał się znakomicie tworząc ją . Sądzę, że to dobra okazja, by spędzić nad Gearsami trochę więcej czasu. To niezwykła marka, której udało się czterokrotnie zagościć na naszej platformie. Po pierwszej, drugiej i trzeciej części nadszedł Judgment .

 

 

- Moim zdaniem to także interesujący czas na wypuszczenie nowej marki. Staraliśmy się w to mocno zainwestować. Widzieliście Quantum Break, Sunset Overdrive czy Crimson Dragon. Widzieliście gry duże i małe od przeróżnych producentów. Gdybyśmy policzyli, to mamy na scenie przedstawicieli ośmiu czy dziewięciu nacji. To znakomita szansa, by zaoferować mnóstwo nowej zawartości"

 

 

Więc nadal nic niewiadomo ,oprócz tego że Epic pracuje nad czymś dla MS na Xboxa One.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wiadomo, z pół roku temu dawałem link gdzie MS szukał osoby odpowiedzialnej za wydawnictwo kolejnych części Girsa.

 

PS. Śmieszy mnie jak ludzie podniecają się Sunset Overdrive gdy nie pokazano z gry nawet jednego screena :P Szczególnie po ostatnich dyskusyjnych osiągnięciach developera.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...