Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Grał ktoś na samym padlecie? 

 

Ja grałem ~3 minuty po czym wyłączyłem konsolę, złożyłem zamówienie w Menago na Pro Controller, ubrałem się i poszedłem odebrać :P

 

Problem z grą na padlecie w Bayonetta 2 polega na tym, że trzeba mashować przyciski, a biorąc pod uwagę, że padleta nie da się złapać tak jak normalnego pada, to mimowolnie trzeba odginać kciuk do tyłu z uwagi na to, że prawa dłoń jest w złej pozycji. Długo tak się grać nie da. Można, ale będzie prowadziło do dyskomfortu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Przydałby się jeszcze jeden poziom za tym Non-stop ∞ Climax, co prawda witch time już nie działał jak na łatwiejszych poziomach ale i tak jakoś super trudno nie było. Zwłaszcza jak się odblokowało dodatkowe bronie.Bazillions+Pillow Talk i jedziesz z koksem.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Brało się Bracelet of Time i było łatwiej niż na niższych poziomach - bossowie z tym cudem padali jak muchy. Moja ulubiona broń to katanka, w "dwójce" da się je chyba nawet przymocować do nóg więc niezła pożoga będzie odchodziła. No i kosa, na pewno będzie ładnie się nią wywijało. Bazylem i PT nie bawiłem się w Bayo, ale w combo video niezłe akcje z nimi skośni kleili.

Odnośnik do komentarza

Special editon ma obie części Bayo na płytach:

http://www.ultima.pl/bayonetta_1_2_special_edition_plakat/i13060/

http://konsoleigry.pl/gry-na-wiiu/2600-bayonetta-12-special-edition-wiiu-045496333843.html

 

Z KonsoleiGry wychodzi najtaniej.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A też mi się obiło to o uszy ale nie szukałem info jak zrobić ten myk bo szkoda było sobie psuć fun z gry. Nie był to przypadkiem myk na zarobienie ogromnej liczby tych halo?

 

Nie, to było jakoś inaczej i wpadłem na to zupełnie przypadkiem. Jeśli dobrze pamiętam to na tej pierwszej planszy było wejście do tego sklepiku i jak do niego weszliśmy i później wyszliśmy to resetowały się wszystkie przedmioty na tej planszy. Czyli znowu wszystkie doniczki itp. rozwalaliśmy i dostawaliśmy itemy --> do sklepiku i reset wszystkiego.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja w jedynce nafarmiłem (był myk, że wszystkie elementy otoczenia się odnawiały, tylko nie pamiętam jaki) w pierwszym poziomie surowców na lizaki i jak przychodziło do walki z bossami to byłem jak SSJ2 :D

Był jeszcze myk na kupę Hejlosów - 2 chapter i walka z Furtitudo, killgore na nogi i bransoleta. Jak dobrze poszło to ładne miliony wpadały przez 2 min.

 

Oczywiście zrobiłem ten trick dopiero po kupieniu wszystkich itemów i akcesoriów :pope:

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...