Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

po tyle samo chodzi w przeliczeniu na złotówki na ebayu, więc nie wiem o co ten raban, jak ktoś ma ciśnienie, to sobie kupi, ale taniej to wątpliwe, żeby znalazł nówkę

 

Niby racja, ale anulowanie preorderów na tą edycję tylko po to żeby sprzedać za wyższą kasę już nie jest halo. Zamówiłem u nich jak się pojawiła ta edycja, zamówienie zostało anulowane bo niby pomyłka, bo niby mało sztuk, bo już nie ma, bo nie wiadomo ile sztuk będzie. To wszystko usłyszałem jak ktoś ze sklepu dzwonił do mnie celem anulowania zamówienia. Ale jak się okazało to było walenie w pręta, żeby zgarnąć większą kasę. Takie praktyki są ścigane, pod warunkiem że się chce dochodzić swojego i ma na to czas.

Odnośnik do komentarza

Nintendo zmarnowało szansę na podbicie sprzedaży konsoli dzięki Bayonetcie.

Jak ktoś chce kupić Wii U specjalnie dla tej gry i woli grać na pro controllerze to musi wydać prawie 400 USD/Euro.

A można by wydać bundle z B2 i pro zamiast padletem za 250 $/E...

 

Potwierdzam, kupiłbym wtedy wii u.

Odnośnik do komentarza

Wciąż do niektórych funkcji i niektórych gier jest niezbędny. Te usprawnienia, że w eShop i Miiverse nie jest już wymagany to nie znaczy, że wszędzie się bez niego obejdziesz.

 

A właściwie jest klawiatura wirtualna w eShop dla pro controllera czy tylko przeglądać nim można a nazwy gry, kodów i numeru karty już nie da się wpisać?

Edytowane przez SMGT
Odnośnik do komentarza

Wciąż do niektórych funkcji i niektórych gier jest niezbędny. 

I to jest smutne że w założeniach z atutu gierek na WiiU samo Big N nie robi tak naprawdę użytku. Jeśli mają dalej tak postępować to niech wypuszczą zestaw z pro controllerem i obniżą cenne tak jak MS pozbył się balastu jakim był kinect w przypadku XO dzięki czemu mogli zejść z cenną ;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinien byc zestaw: Bayonetta 1+2 + Pro Controller z jakims fajnym logo i tyle.

 

Zakup gry + pada to okolo 100€ czyli w moim przypadku polowa ceny nowej konsoli w wersji Premium. Zreszta do zestawow Premium powinni juz tego Pro Controllera dodawac.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Mnie (z KiG), dostałem maila z info dziś o 13

Potwierdzam, u mnie tak samo.

 

 

 

 

Owszem maila dostałem ale...

Trochę za wcześnie ich pochwaliłem,  sprawdziłem podany nr do śledzenia a tam "Status Twojej paczki: Gotowa do wysyłki". Chyba ktoś mi z(pipi)ał dzień.

 

 

edit: Zmiana statusu na "w drodze", jakoś przed chwilą.

Edytowane przez AdvanceWarsFan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...