Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak juz pisalem - w ta gre warto bedzie grac Pro Controllerem bo GamePada jednak troche szkoda, zreszta jest duzy i gorzej sie nim gra.
Moim zdaniem powinny byc sprzedawane jakies zestawy skladajace sie z gry oraz Pro Controllera w jednym pudelku.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dla mnie do tej gry trzeba miec Pro Pada, wiec szykuje sie konkretny wydatek - jednak lepsze to niz kupowanie nowego GamePada jesli cos sie zrypie - np, analog lub jakis przycisk.

Taki button-mashing jak w grze Bayonetta 2 wymaga odpowiedniego kontrolera.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Pierwsze co sie robi po zakupie Wii U to zakup pojemniejszej baterii do GamePada, ta standardowa to jakies nieporozumienie.

Pojemniejsza powinna byc juz w zestawie, ale co zrobic - takie czasy.

Tak samo moim zdaniem Pro Controller powinien byc w zestawie konsoli Premium.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Pro Controllera opłaca się sprowadzać z Japonii, dwie sztuki na dwie osoby (są takie aukcje na ebayu że sprzedają dwupaki). Robiłem tak z kolegą. Wychodzi jakieś 150zł na łeb (możliwe że znalazłby teraz taniej). Bateryjke do padleta można kupić już w Polsce w niezłych cenach np. w Ultimie. :) Polecam i jedno i drugie jak ktoś planuje poważniejsze granie na WiiU.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy naprawdę jestem osamotniony w obozie #teamPadlet? Nie odczuwam żadnego dyskomfortu, rzecz mimo swoich gabarytów jest po prostu wygodna. Poza długością czasu pracy na baterii (co mi nie doskierwa, bo zwykle nie gram > 2h) nie czułem najmniejszej potrzeby wywalania kapusty na Pro Controller.

Odnośnik do komentarza

Panowie czy naprawdę jestem osamotniony w obozie #teamPadlet? Nie odczuwam żadnego dyskomfortu, rzecz mimo swoich gabarytów jest po prostu wygodna. Poza długością czasu pracy na baterii (co mi nie doskierwa, bo zwykle nie gram > 2h) nie czułem najmniejszej potrzeby wywalania kapusty na Pro Controller.

 

Ja grałem w demo na padlecie i grało się bardzo dobrze. Padlet jest wygodny, dobrze się go trzyma. Co ciekawe, jak biorę w łapy DualShock 3 to taki jakiś mały mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza

Panowie czy naprawdę jestem osamotniony w obozie #teamPadlet? Nie odczuwam żadnego dyskomfortu, rzecz mimo swoich gabarytów jest po prostu wygodna. Poza długością czasu pracy na baterii (co mi nie doskierwa, bo zwykle nie gram > 2h) nie czułem najmniejszej potrzeby wywalania kapusty na Pro Controller.

 

Wystarczy poczytać reccenzję. Nikt nie narzeka na padleta. Jedynie mają obawy ci, którzy nie grali :P

Odnośnik do komentarza

Panowie czy naprawdę jestem osamotniony w obozie #teamPadlet? Nie odczuwam żadnego dyskomfortu, rzecz mimo swoich gabarytów jest po prostu wygodna. Poza długością czasu pracy na baterii (co mi nie doskierwa, bo zwykle nie gram > 2h) nie czułem najmniejszej potrzeby wywalania kapusty na Pro Controller.

Nah, nie jesteś sam. :)

Odnośnik do komentarza

Ja też w ogóle nie narzekam na padleta. Pro Controllera kupiłem żeby można było pograć wygodnie w dwie osoby, a i w Bayo2 będę na nim grał. Obydwa pady są bardzo wygodne i fajne. Bardzo dużą zaletą Pro jest jego bateria (nie mówiąc nawet o lekkości i wygodzie) - jeden z lepszych padów jakie trzymały moje łapy. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Odpaliłem na chwilę Bayo 2 na padlecie i jadę za chwilę po pro. Granie na padlecie mija się z celem - palce prawej dłoni są wyprostowane przy trzymaniu padleta przez co przy naciskaniu kciukiem przycisków mimowolnie odgina się dłoń do tyłu. 2h takiej gry i pewnie łapa będzie mnie nawalać do końca dnia.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na chwilę Bayo 2 na padlecie i jadę za chwilę po pro. Granie na padlecie mija się z celem - palce prawej dłoni są wyprostowane przy trzymaniu padleta przez co przy naciskaniu kciukiem przycisków mimowolnie odgina się dłoń do tyłu. 2h takiej gry i pewnie łapa będzie mnie nawalać do końca dnia.

 

Jak kupisz to opisz wrażenia, może też się na Pro Controller skuszę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gra ostra rzeźnia :D

 

Co do pro controllera to bardzo dobry i jeśli chodzi o Bayo 2 to IMHO jedyny słuszny wybór. Od tego mashowania aż w nadgarstkach czuję, że grałem, na padlecie bym się chyba zamęczył.

 

Sam pad bardzo wygodny no i wykonanie (jak zawsze w przypadku N) to najwyższa klasa. Gdyby przyciski funkcyjne zamienić miejscami z prawym analogiem i zmienić spusty na takie jak w padzie od X360 to były idealny.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Kupilem pada pro w maju i do tej pory na pierwszym ladowaniu :teehee:

Natomiast co do Bayonetty. 1 czesc ominelem, bo nie lubie tych klimatow, tutaj w 2 to samo, typowo japonsko popierdulkowate mi sie wydawalo, ale za ogolnym hypem sciagnelem demko.

OSZ (pipi) ile tu sie dzieje, akcje takie ze leb urywa, tego nie idzie opisac, to trzeba wymashowac wlasnorecznie i  chyba przyceluje w wersje z czescia pierwsza, bo czuje ze fajna giera mnie ominela.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grał ktoś na samym padlecie? Idzie ogarnąc co się dzieje na ekranie czy nie bardzo? Wiedziałem że gameplayowo będzie Bayo 2 będzie wymiatać ale tak wysokich ocen się nie spodziewałem (nawet szmaciarskie GT się ogarnęło i dało 9.8). Hail to the Witch ;-]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...