Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

725mb i 15 razy do odpalenia, dobrze się katuje guziki, odczuwany od czasu do czasu framedrop w walkach ale wszystko i tak bardzo ładnie wygląda

 

zrobilem screenshot przez Roxio HD capture, ale tyle sie dzieje na ekranie ze ciezko zeby do dobrze wygladalo, duzo lepiej na zywo

 

yP8F83q.jpg

pw93oqh.jpg

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie Nintendo, to dwójka by nie powstała.

 

Właśnie wczoraj o tym chwilke myslałem. Bayo ma średnią 91/100, sprzedała się w prawie 2mln egzemplarzy. Wydawca zatem by sie znalazl, ale PG popelnilo blad, bo mysleli, ze WiiU sprzeda sie podobnie jak Wii, ze bedzie znowu BOOM, a tu lipa. Teraz na 100% zaluja, ze poszli z tym do Nintendo. Wyszlo imo bardzo lipnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gdyby nie Nintendo, to dwójka by nie powstała.

Właśnie wczoraj o tym chwilke myslałem. Bayo ma średnią 91/100, sprzedała się w prawie 2mln egzemplarzy. Wydawca zatem by sie znalazl, ale PG popelnilo blad, bo mysleli, ze WiiU sprzeda sie podobnie jak Wii, ze bedzie znowu BOOM, a tu lipa. Teraz na 100% zaluja, ze poszli z tym do Nintendo. Wyszlo imo bardzo lipnie.
To źle myślisz. Pg było u wielu wydawcow z propozycją dwójki i żaden się nie zgodził. Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

A masz może jakies linki u kogo byli, albo ogolnie info o tej sprawie? Ja siedzialem w temacie i wygladalo mi na to, ze ruszyli prosto do N. Jestem pewny, ze jakby teraz mieliby szukac do do Nintendo nie poszli by wcale, ta konsola to komercyjna klapa. 

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Właśnie wczoraj o tym chwilke myslałem. Bayo ma średnią 91/100, sprzedała się w prawie 2mln egzemplarzy. Wydawca zatem by sie znalazl, ale PG popelnilo blad, bo mysleli, ze WiiU sprzeda sie podobnie jak Wii, ze bedzie znowu BOOM, a tu lipa. Teraz na 100% zaluja, ze poszli z tym do Nintendo. Wyszlo imo bardzo lipnie.

Nie:

http://mynintendonews.com/2014/10/01/kamiya-says-multiple-publishers-turned-down-bayonetta-2/

 

Przytaczając najważniejsze:

we offered it to various publishers, but as it is a big title, we couldn’t find a partner company

Also:

1F2vKQi.png

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No i preorder z odbiorem osobistym złożony. W Menago obniżyli cenę dwupaka do 189 zł więc wyjdzie mnie tyle samo jakbym brał w konsoleigry.pl :)

 

I pomyśleć, że za premierowe Bayo 1 na X360 dałem chyba 220 zł :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jest dostępny tylko prolog więc nie można poszaleć gdyż dostępny jest tylko początkowy zestaw (ręka, noga, pistolet). Wszystko płynne, ładne (oczywiście jak na możliwości tego hw) ot kontynuacja. Jedyna zmiana jaka zauważyłem to po naładowaniu paska odpala się climax mode (czy jakoś tak :>) i wtedy każdy atak to wicked wave attack. Jest dobrze - już nie mogę się doczekać pełnej wersji. Muszę tylko się przyzwyczaić do tempa gry bo jedynke mam dawno za sobą :>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po prostu więcej tego samego + oczywiste usprawnienia. Jak się raz opracuje świetny model gry, to później ciężko to zepsuć. Tym bardziej, że to dopiero druga część w serii, a nie np. 5, no i PG już raz potwierdziło, że slashery to ich konik wydając świetne Rising.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...