Skocz do zawartości

Bayonetta 1 & 2


Malutki

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co wtedy z 7 milionami frajerów? Wydanie next gena za rok oznaczałoby przyznanie się do klęski porównywalnej z Virtual Boyem. Ciekawe też jaka byłaby reakcja fanów którzy zakupili Wii U, ja bym nie kupił następnej konsoli Nintendo. Chyba że by dali znowu status ambasadora z masą darmowych gierek :]

Odnośnik do komentarza

Soundtrack
 



Aż mnie telepie, głód slasherowy aktywowany. Ost naprawdę świetne, choć momentami to jakbym słuchał ścieżki do nowego GOWa. Mniejsza, niech szybko Platynowi zabierają się za MGR2... Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Bez zaskoczenia, gra dostała pierwszą od czasów Last of Us i GTA V ocenę "10" w "Edge'u".

 

"Jak można by mieć tego kiedykolwiek dość? Ta gra zaczyna się od Świętego Mikołaja jadącego autem po ścianie budynku, (...) a końcówka to najbardziej katartyczna kulminacja w jakiejkolwiek grze od czasu, cóż, pierwszej Bayonetty. (...) To mistrzowski pokaz projektowania walki, różnorodności w grze video, w balansowaniu przystępności i głębi. To sequel, ale gry która już od pięciu lat była najlepszą w historii swojego gatunku. Aż do tej pory".

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem co tak słabo. Obiektywnie patrząc B1 to najlepszy HnS 7 generacji, kontynuacja pewnie w każdym calu tylko i wyłącznie lepsza, oceny zbierze świetne i jedyna "wada" to ta wszędobylska "japońszczyzna" więc skoro na tamtejszym rynku gra sprzedaje się jak kupa to ja nie wiem co to będzie dalej.

 

Zapytaj się wszystkich Japończyków którzy przesiadli się na handheldy i smarkfony only. Ani PS4 ani Wii U nie osiągną nawet w połowie tego jak sprzedał się 3DS w Japonii. Dla przykładu zobaczcie sobie sprzedaż czegokolwiek nowego i dobrego na handheldzie w porównaniu z murowanym hitem na stacjonarke. Tam jedynie już sprzedają się gry przypominające trzy serie: Pokemon, Dragon Quest, Monster Hunter i Super Smash Bros. Reszta może odnieśc co najwyżej średni sukces nawet na handheldach i to mówiąc o sprzedaży samej gry bo już nawet Super Smash na 3DS'a nie podbił słupka sprzedaży konsoli i rzadko ostatnio się tam zdarza aby jakakolwiek gra to zmieniła. 

 

Japonia nigdy nie stała tego typu produkcjami i raczej nie będzie a skoro Hyrule Warriors trafiło na 3-cie miejsce w UK i pre-ordery na limitki w Stanach tejże produkcji schodza na pniu to obstawiam że tego typu produkcje kierowane są do Zachodnich Graczy i tam długo terminowo wróże im sukces.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

 

Japonia nigdy nie stała tego typu produkcjami i raczej nie będzie a skoro Hyrule Warriors trafiło na 3-cie miejsce w UK i pre-ordery na limitki w Stanach tejże produkcji schodza na pniu to obstawiam że tego typu produkcje kierowane są do Zachodnich Graczy i tam długo terminowo wróże im sukces.

 

 

W UK premiera na 3 miejscu to akurat dramat, a nie dowód na dobrą sprzedaż. Chyba, że w tym samym tygodniu premierę miała inna gra, która sprzedała się jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dla niektórych Bayo zawiera za dużo japońszczyzny i nie mogą się do niej przekonać. Ale kto ich tam wie o co im tak naprawdę chodzi.Gra rządzi jeśli chodzi o jajcarski klimat, system i samą frajdę z klepania coraz to bardziej pokręconych combosów.

Gdyby Bayo2 nie wychodziła na WiiU to pewnie nawet bym sobie nie zawracał głowy w najbliższym czasie z zakupem tej konsoli.Ale ciśnienie na gierkę jest spore i ciągle się biję z myślami czy brać zestaw WiiU+Bayo2 w listopadzie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Japonia nigdy nie stała tego typu produkcjami i raczej nie będzie a skoro Hyrule Warriors trafiło na 3-cie miejsce w UK i pre-ordery na limitki w Stanach tejże produkcji schodza na pniu to obstawiam że tego typu produkcje kierowane są do Zachodnich Graczy i tam długo terminowo wróże im sukces.

 

 

W UK premiera na 3 miejscu to akurat dramat, a nie dowód na dobrą sprzedaż. Chyba, że w tym samym tygodniu premierę miała inna gra, która sprzedała się jeszcze lepiej.

 

 

Akurat się nie zgodzę bo patrząc na to że wtedy nie był jedynym nowym IP na liście a konkurował już z kontynuacjami wyrobionych marek które nie były exami a multiplatformowe to uważam że w ogólnym rozrachunku to dobry wynik na tak niszową pozycję. Poza tym patrząc na to że Bayo 2 rozeszła się w 64% z tego co było na pierwszy tydzień oznacza że na rynku było zaledwie 60tysięcy kopii gry więc sami twórcy nie oczekiwali po Japonii nie wiadomo jakiej sprzedaży. Poza tym tam rynek jest bardzo specyficzny.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jaki sklep polecacie co na premiere ma gry na wii u do tej pory wszystkie gry kupowałem troszkę po premierze i nie wiem gdzie zamówić. Electronic dreams sprawdzał się przy 3ds ale nie wiem czy przy wii u też tak szybko wysyłają :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja w konsoleigry.pl kupiłem 3 gry i jak najbardziej mogę polecić sklep. Super Smash Bros na 3DS wysłali dzień przed premierą, myślę że z grami na Wii U powinno być podobnie. Przy dostawie kurierem masz na premierę i grasz.

Spadła też u nich cena na pre-order Super Smash Bros Wii U z 199,99 na 169,99 zł. Tak na marginesie, jakby ktoś był zainteresowany...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...