Skocz do zawartości

HALO 4 - SINGLEPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość UnexpectedBoy

 

no właśnie z muzyką jest jakiś problem że jest za cicho podczas gry, jest świetna tylko co z tego skoro jest zagłuszana tym co się dzieje na ekranie.

 

to ja ją nawet chcialem sciszysz, a wy mowicie,ze za glosno xD to co wy macie za sprzet?

ja mam yamahe htr 3064 i mam elegancko wszystko slyszalne,zarowno muzyka, dzwieki, dialogi, wszystko w naprawde wysokiej jakosci, na filmikach jak i w grze.

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Mój sprzęt to tylko głośniki w telewizorze. Ale na słuchawkach jak grałem to mam to samo, cicha muzyka w tle. Bronie, wybuchu i reszta jest ok, tylko muza słabo.

 

bo te tv nowe maja rozne jakies duperele , pseudo surroundy, ktore uwidaczniaja bardziej dzwieki w tylnych glosnikach, a muza jest z przednich i stad takie wlasnie efekty cichej muzy:P

 

do takich gier trzeba dobrego sprzetu 5.1 :D ja jak na tv odpale cos, to od razu przelaczam, tak ogromna roznica jest, miedzy tv a sprzetem:P

Odnośnik do komentarza

 

 

ktoś mi powie co się dokładnie stało z didactem pod sam koniec gry ? I jakim cudem chief nie zginął od wybuchu ?

 

 

 

 

W tej chwili istnieją tylko niepotwierdzone teorie, ale:

1. Didact wpadł do wiru podprzestrzennego, więc mogło go wypluć właściwie w każdym miejscu we wszechświecie... o ile jego zbroja jest w stanie ochronić go przed dziwacznymi załamaniami praw fizyki, jakie panują w tym miejscu.

2. Cortana użyła portalu podprzestrzennego, by "przeteleportować" MC w momencie wybuchu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Po przejsciu solo na legendary w extended ending pokazana jest na sekunde twarz master chief'a... a raczej jej kawalek. Total playtime mam na 18:47, a jako ze heroic zaliczylem w 8:30 to na legendary zajelo mi przejscie lekko ponad 10h. Malutko...

Odnośnik do komentarza

 

 

Ad1. Kilka razy powiedziane jest w książkach, że po wydarzeniach z Arki Flood'a nie ma nigdzie. Aczkolwiek wspomniane jest też, że może po prostu się ukrywać.

Ad2. Do czego to się odnosi, bo nie wiem :D

Ad3. Nie, Terminale z H4 wyjaśniają, że początkowo stworzył ich do zniszczenia Flood'a, ale teraz nie wiadomo. Na pewno nie do końca chodzi mu o zniszczenie ludzi, bo w końcu Prometheanie=ludzie.

 

Dodatkowo:

1. Powiedziane jest, że proces przeniesienia nie był pełen. Dlatego też Prometheanie sprawiają wrażenie nie do końca inteligentnych.

2. Obecny Didact to ten będący po części Born'em - stąd jego inny wygląd i samo istnienie.

 

 

 

 

 

1. Halo bez flood to nie halo :P Ciekawi mnie co w Silentium wymyślą i co z tym holokaustem kory miał miejsce miliony lat temu (powódź musi wrócić to taki elitarny boss halo :P) - btw mamy już zbadane wszystkie pierścienie? albo "większą" arkę?

2 tu nieporozumienie nie ważne :P

3 nie dokońca się z tym zgadzam ... tzn cały czas mi tu coś nie pasuję bo Didact z książek jest całkiem inny (przynajmniej ten z Born'a) i niby właściwy nie żyję a pojawia się w opisie do Silentium (Ur-Didact) i całay wątek w H4 pomiędzu Didactem i Librarian (to co pokazują terminale) ni jak się ma do miłosnych liścików z terminali w H3 :(

Moja teoria jak na razie jest taka że to był pierwszy Didact (ten którego niby zabił Master Builder) który w jakiś sposób wrócił (pewnie za pomocą Composera) i coś mu się pomieszało w głowie (może dowiedział się o Bornie)

Ale po co zbiera armie ... nie mam pojęcia (choć uważam że pewnie chce pokonac ludzi)

 

 

Mi w fabule zabrakło Mendicant Biasa i Sparka liczyłem że się pojawią, ale na to pewnie poczekamy do H5

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Po przejsciu solo na legendary w extended ending pokazana jest na sekunde twarz master chief'a... a raczej jej kawalek. Total playtime mam na 18:47, a jako ze heroic zaliczylem w 8:30 to na legendary zajelo mi przejscie lekko ponad 10h. Malutko...

 

obejrzałem sobie na YT, mam dopiero Legendary na początku, nie wytrzymałbym ;D No fajne to co widać, takie "dokładnie tak! idealne oczy". Reszta będzie w 5 i 6 zapewne. W necie jest taki jeden fanowski(?) render twarzy MC, który wręcz idealnie oddaje to co słychać w głosie, te oczy idealnie się wpisują w ten klimat.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ad1. Kilka razy powiedziane jest w książkach, że po wydarzeniach z Arki Flood'a nie ma nigdzie. Aczkolwiek wspomniane jest też, że może po prostu się ukrywać.

Ad2. Do czego to się odnosi, bo nie wiem :D

Ad3. Nie, Terminale z H4 wyjaśniają, że początkowo stworzył ich do zniszczenia Flood'a, ale teraz nie wiadomo. Na pewno nie do końca chodzi mu o zniszczenie ludzi, bo w końcu Prometheanie=ludzie.

 

Dodatkowo:

1. Powiedziane jest, że proces przeniesienia nie był pełen. Dlatego też Prometheanie sprawiają wrażenie nie do końca inteligentnych.

2. Obecny Didact to ten będący po części Born'em - stąd jego inny wygląd i samo istnienie.

 

 

 

 

 

1. Halo bez flood to nie halo :P Ciekawi mnie co w Silentium wymyślą i co z tym holokaustem kory miał miejsce miliony lat temu (powódź musi wrócić to taki elitarny boss halo :P) - btw mamy już zbadane wszystkie pierścienie? albo "większą" arkę?

2 tu nieporozumienie nie ważne :P

3 nie dokońca się z tym zgadzam ... tzn cały czas mi tu coś nie pasuję bo Didact z książek jest całkiem inny (przynajmniej ten z Born'a) i niby właściwy nie żyję a pojawia się w opisie do Silentium (Ur-Didact) i całay wątek w H4 pomiędzu Didactem i Librarian (to co pokazują terminale) ni jak się ma do miłosnych liścików z terminali w H3 :(

Moja teoria jak na razie jest taka że to był pierwszy Didact (ten którego niby zabił Master Builder) który w jakiś sposób wrócił (pewnie za pomocą Composera) i coś mu się pomieszało w głowie (może dowiedział się o Bornie)

Ale po co zbiera armie ... nie mam pojęcia (choć uważam że pewnie chce pokonac ludzi)

 

 

Mi w fabule zabrakło Mendicant Biasa i Sparka liczyłem że się pojawią, ale na to pewnie poczekamy do H5

 

 

 

 

 

 

1. Możliwe, że Flood wróci. Tak jak było wspomniane - możliwe, że gdzieś się chowa i robi przegrupowanie.

3. Jest jeszcze Silentium, które może sporo wyjaśnić. Poza tym obejrzyj sobie terminale z H4 - tam jest wyjaśnione, że Librarian i Didact są jednocześnie wrogami (w filozofii) i małżeństwem (w życiu).

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ad1. Kilka razy powiedziane jest w książkach, że po wydarzeniach z Arki Flood'a nie ma nigdzie. Aczkolwiek wspomniane jest też, że może po prostu się ukrywać.

Ad2. Do czego to się odnosi, bo nie wiem :D

Ad3. Nie, Terminale z H4 wyjaśniają, że początkowo stworzył ich do zniszczenia Flood'a, ale teraz nie wiadomo. Na pewno nie do końca chodzi mu o zniszczenie ludzi, bo w końcu Prometheanie=ludzie.

 

Dodatkowo:

1. Powiedziane jest, że proces przeniesienia nie był pełen. Dlatego też Prometheanie sprawiają wrażenie nie do końca inteligentnych.

2. Obecny Didact to ten będący po części Born'em - stąd jego inny wygląd i samo istnienie.

 

 

 

 

 

1. Halo bez flood to nie halo :P Ciekawi mnie co w Silentium wymyślą i co z tym holokaustem kory miał miejsce miliony lat temu (powódź musi wrócić to taki elitarny boss halo :P) - btw mamy już zbadane wszystkie pierścienie? albo "większą" arkę?

2 tu nieporozumienie nie ważne :P

3 nie dokońca się z tym zgadzam ... tzn cały czas mi tu coś nie pasuję bo Didact z książek jest całkiem inny (przynajmniej ten z Born'a) i niby właściwy nie żyję a pojawia się w opisie do Silentium (Ur-Didact) i całay wątek w H4 pomiędzu Didactem i Librarian (to co pokazują terminale) ni jak się ma do miłosnych liścików z terminali w H3 :(

Moja teoria jak na razie jest taka że to był pierwszy Didact (ten którego niby zabił Master Builder) który w jakiś sposób wrócił (pewnie za pomocą Composera) i coś mu się pomieszało w głowie (może dowiedział się o Bornie)

Ale po co zbiera armie ... nie mam pojęcia (choć uważam że pewnie chce pokonac ludzi)

 

 

Mi w fabule zabrakło Mendicant Biasa i Sparka liczyłem że się pojawią, ale na to pewnie poczekamy do H5

 

 

 

 

 

 

1. Możliwe, że Flood wróci. Tak jak było wspomniane - możliwe, że gdzieś się chowa i robi przegrupowanie.

3. Jest jeszcze Silentium, które może sporo wyjaśnić. Poza tym obejrzyj sobie terminale z H4 - tam jest wyjaśnione, że Librarian i Didact są jednocześnie wrogami (w filozofii) i małżeństwem (w życiu).

 

 

 

 

A co jeśli w terminalach mamy 2 Didactów? (no dobra za bardzo fantazjiję ale w sumie to możliwe) - pozatym w książkach aż tak negatywnie nie jest nastawiony do ludzi (albo to tylko moje odczucia)

 

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=-Bq9k3UOcOY&feature=my_liked_videos&list=LLHKm-6UrNsYM2cLHKOkwADw']http://www.youtube.com/watch?v=-Bq9k3UOcOY&feature=my_liked_videos&list=LLHKm-6UrNsYM2cLHKOkwADw

 

Polecam. Żeby działało najlepiej przejść Kampanie, Spartan Ops i odnaleść wrzystkie terminale.

 

 

Co do Didacta. Możliwe, że jego osobowość zmieniła się po tych ulepszeniach, które miały go chronić przed Floodem. Wyrażnie zmieniły jego wygląd. Albo po prostu próbował chronić żonę starając się zniszczyć Flood konwencjonalną metodą i nie dopuścić do odpalenia Halo.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem kampanie. Graficznie jest świetnie , pod względem gameplayu bardzo dobrze (2 misja to kwintesencja Halo -cudo po prostu ,mógłbym w nią grać godzinami ,natomiast 3 zanudziła mnie na śmierć monotonnością)Muzyka do Marty'ego nie ma startu ale powiedzmy sobie szczerze ,że oryginalnego soundtracka przebić się po prostu nie da.

Gram w wersje z dubbingiem i szczerze mówiąc po tym czego się naczytałem spodziewałem się czegoś gorszego,Ba muszę powiedzieć nawet ,że jest całkiem nieźle

 

Ps

Gram na heroicu i o ile przymierze nie sprawia mi żadnych problemów(po tylu częściach ma się wypracowaną strategie na każdego przeciwnika ;d) to knight'y potrafią mi napsuć krwi , właściwie to tylko oni mnie zabijają.

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego Halsey jest jeńcem?

 

 

 

Przecież prolog kampanii i rozmowy w trakcie trzeciego epizodu to wyjaśniają. Jest oskarżona o zbrodnie wojenne i stała się kozłem ofiarnym, na który zrzucono winę za program SPARTAN-II. Spartan zbudowała przecież nie do walki z Przymierzem tylko do tłumienia rebelii.

 

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego Halsey jest jeńcem?

 

 

 

Przecież prolog kampanii i rozmowy w trakcie trzeciego epizodu to wyjaśniają. Jest oskarżona o zbrodnie wojenne i stała się kozłem ofiarnym, na który zrzucono winę za program SPARTAN-II. Spartan zbudowała przecież nie do walki z Przymierzem tylko do tłumienia rebelii.

 

 

 

 

tyle to ja wiem... pytanie tylko dlaczego obwiniają ją za projekt, dzięki któremu ludzkość nadal istnieje?

 

 

wydawalo mi się, czy przed premiera zapowiadali, ze w Spartan Ops zobaczymy całkowicie nowe levele, a poki co mamy wszystkie z kampanii i multi...

 

Też mi się tak wydawało, dlatego ten tryb to dla mnie jak narazie spore rozczarowanie :/ Ale za to filmiki są ZACNE

 

http://www.youtube.com/watch?v=7wFADx4YtQM&feature=g-u-u

 

Elici wyzbyli się jezyka "wortwort"

Odnośnik do komentarza

Poiwnienes mieć w wyborze normalnie. Zreszta ja taki sam numer mam z zadaniami - mam ich chyba z 35, a w grze widnieje, ze zaliczyłem kolo 16tu....

http://www.youtube.com/watch?v=-Bq9k3UOcOY&feature=my_liked_videos&list=LLHKm-6UrNsYM2cLHKOkwADw']http://www.youtube.com/watch?v=-Bq9k3UOcOY&feature=my_liked_videos&list=LLHKm-6UrNsYM2cLHKOkwADw

 

Polecam. Żeby działało najlepiej przejść Kampanie, Spartan Ops i odnaleść wrzystkie terminale.

 

 

Co do Didacta. Możliwe, że jego osobowość zmieniła się po tych ulepszeniach, które miały go chronić przed Floodem. Wyrażnie zmieniły jego wygląd. Albo po prostu próbował chronić żonę starając się zniszczyć Flood konwencjonalną metodą i nie dopuścić do odpalenia Halo.

 

Wystarczy 1 sezon Spartan Ops ?EDIT: WYSTARCZY

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Poiwnienes mieć w wyborze normalnie. Zreszta ja taki sam numer mam z zadaniami - mam ich chyba z 35, a w grze widnieje, ze zaliczyłem kolo 16tu....

http://www.youtube.com/watch?v=-Bq9k3UOcOY&feature=my_liked_videos&list=LLHKm-6UrNsYM2cLHKOkwADw']http://www.youtube.com/watch?v=-Bq9k3UOcOY&feature=my_liked_videos&list=LLHKm-6UrNsYM2cLHKOkwADw

 

Polecam. Żeby działało najlepiej przejść Kampanie, Spartan Ops i odnaleść wrzystkie terminale.

 

 

Co do Didacta. Możliwe, że jego osobowość zmieniła się po tych ulepszeniach, które miały go chronić przed Floodem. Wyrażnie zmieniły jego wygląd. Albo po prostu próbował chronić żonę starając się zniszczyć Flood konwencjonalną metodą i nie dopuścić do odpalenia Halo.

 

Wystarczy 1 sezon Spartan Ops ?

 

Co to tych kodów to nie wiem. Na jego kanale są jeszcze 2 kody i do jednego z nich trzeba przejść 3 odcinki spartan ops.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...