Skocz do zawartości

Jesteś hardcorem! Czyli lista najlepszych gier i Ty!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Super Mario Galaxy - nie ogralem i nie mam zamiaru

The Legend of Zelda: Ocarina of Time j.w

Super Mario Galaxy 2 j.w

Grand Theft Auto IV gram - nudne jak cholera

SoulCalibur - nie mialem dc

Uncharted 2: Among Thieves dobra gra na raz.

Metroid Prime nie gralem

Tekken 3 genialna!

The Orange Box nie gralem na konsoli. Na pc super!

Super Mario 64: gralem na komorce, nic specjalnego

Batman: Arkham City czeka w kolejce

Resident Evil 4 nie interesuje mnie

Mass Effect 2 nudne, wytrzymalem godzine...

Halo: Combat Evolved nie gralem

Grand Theft Auto III Genialna!

The Elder Scrolls V: Skyrim nuuuudaaaaaaa!

Grand Theft Auto: San Andreas średnie.

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty nie gralem

Portal 2 czeka w kolejce

BioShock czeka w kolejce

Tony Hawk's Pro Skater 2 <3

Ninja Gaiden Black nie gralem.

LittleBigPlanet Gra generacji!

Red Dead Redemption nuuuuudaaa! przehypowana jak Skyrim.

Halo 2 nie gralem.

 

Wszelkie gry od N odpadly poniewaz nie mam i nie bede raczej mial nigdy konsoli nintendo

gry z ps2/xbox'a odpadaja, nie mialem tej konsoli. wolalem kupic pc :P

Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Super Mario Galaxy 2

Grand Theft Auto IV

SoulCalibur

Uncharted 2: Among Thieves

Metroid Prime

Tekken 3

The Orange Box

Super Mario 64

Batman: Arkham City - Nie grałem ale z chęcią(przy okazji) zagram

Resident Evil 4

Mass Effect 2

Halo: Combat Evolved

Grand Theft Auto III

The Elder Scrolls V: Skyrim - Nie grałem ale z chęcią(przy okazji) zagram

Grand Theft Auto: San Andreas

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Portal 2

BioShock

Tony Hawk's Pro Skater 2

Ninja Gaiden Black

LittleBigPlanet

Red Dead Redemption

Halo 2

 

Grałem i ukończyłem nie grałem i nie mam zamiaru z przyjemnością sprawdzę

Odnośnik do komentarza

Pozycje poniżej miałem przyjemność ukończyć i były to wspaniałe godziny w moim życiu.

 

Uncharted 2: Among Thieves

Tekken 3

Resident Evil 4

Grand Theft Auto: San Andreas

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Tony Hawk's Pro Skater 2

Red Dead Redemption

 

Mam jeszcze ochotę zapoznać się z Batman: Arkham City no i może Zelda (jak będę kiedyś miał konsole Nintendo).

W resztę nie grałem i nie ciągnie mnie do nich.

Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy - niestety, nie skakałem po planetach z Marjanem.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - krótka przygoda jedynie z emulatorem(Piec), kilka godzin przyjemnej gry, którą przerwała jakaś pełnoprawna produkcja na PC.

Super Mario Galaxy 2 - niestety, nie skakałem po planetach z Luigym.

SoulCalibur - grałem, w kontynuacje zdarzy mi się pograć do dziś dzień u dziewczyny na ps2.

Uncharted 2: Among Thieves - rewelacja pod każdym względem, chyba najlepsza "przygoda" na tej generacji.

Metroid Prime - NIESTETY nie ograłem, mam nadzieje, że kiedyś nadrobię.

Tekken 3 - MULTUM godzin z versusie, niezapomniane wspomnienia.

The Orange Box - Valve to kozaki, udowadniali to i będą udowadniali. HL2 to prawdopodobnie najlepszy FPS wszech czasów.

Super Mario 64 - niestety, nie skakałem po planszach na N64.

Batman: Arkham City - miałem kontakt na PC, raczej średni ze względu na ograniczenia systemowe, mam zamiar nadrobić na ps3, bo gra - jak poprzednik - mnie zassała.

Resident Evil 4 ​- dla mnie to najlepsza "gra akcji + survival horror" wszech czasów, ukończona wielokrotnie, IMO najlepsza produkcja na ps2. Mam ochotę na ponowny romans w wersji na ps3 ; )

Mass Effect 2 - skończyłem do połowy, fajna seria, lecz strasznie ograniczona jak na "gwiezdnego RPG'a"

Halo: Combat Evolved - ukończona na PC, świetna gra z wybitnym SI przeciwników, jak na swoje czasy wyprzedziła generację.

Grand Theft Auto III - podstawa, choć to najsłabsza pełnoprawna odsłona na ps2.

The Elder Scrolls V: Skyrim- około 30 miło spędzonych godzin na PC, potem jednak zbyt prosta.

Grand Theft Auto: San Andreas - jak wyżej, lecz to najlepsza odsłona na ps2.

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty- GDZIE JEST SNEAK EATER?!

Portal 2 - kilka godzin z wersją PC.

BioShock - najlepszy, typowo konsolowy FPS tej generacji. Bardzo liczę na Infinite !

Tony Hawk's Pro Skater - nigdy nie zapomnę kombinacji trzaskania trikulców.

Ninja Gaiden Black - prawie(jakieś ostatnie levele) skończyłem Sigmę, świetna gra.

LittleBigPlanet - unikat, każdy powinien to sprawdzić.

Red Dead Redemption- ta gra śni mi się teraz po nocach jako WIELKI ZAWÓD. Ciągle chcę jej dać drugą szansę, lecz coś mi na to - póki co - nie pozwala.

Halo 2 - nie miałem przyjemności ograć.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty- GDZIE JEST SNEAK EATER?!

 

Chu.j tam, Sons of Liberty najlepsze. Żadna gra mną tak nie pozamiatała jeżeli chodzi o zwrot akcji. Aż prześcieradło dupą wciągałem.

 

Oczywiście 3 też jest spoko, ale jakoś tak po mnie spłynęła. Nie wiem, może za dużo od niej oczekiwałem. Naczytałem się w internetach jaki to Snake Eater NAJLEPRZY, a Sons of Liberty słabe, a tak się zajarałem dwójką, że soundtrack mam ciągle w odtwarzaczu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Albert, proszę o podsumowanie moich wyników, bo nie wiem jaki wniosek z tego wychodzi.

 

 

 

Super Mario Galaxy - lubilem Mario na Pegazie / nie mam Wii

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - brak N64 / nigdy mnie jakoś nie ciągło do sprawdzenia

Super Mario Galaxy 2 - lubilem Mario na Pegazie / nie mam Wii

Grand Theft Auto IV - skończyłem dwa razy / strasznie nudna / przehajpowany tytuł wg mnie

SoulCalibur - grałem w Soul Edge

Uncharted 2: Among Thieves - singiel skończony kilka razy / ponad 200h w multi

Metroid Prime - nie grałem / brak GC / nie mój typ gry

Tekken 3 - ogrywany przez długi okres czasu

The Orange Box - główne danie to fps czyli nie mój typ gry

Super Mario 64 - lubilem Mario na Pegazie / brak N64

Batman: Arkham City - ograłem demo i jakoś mnie nie wciągło żeby kupić / może kiedyś

Resident Evil 4 - skończony wielokrotnie na PS2

Mass Effect 2 - nie mój typ gry

Halo: Combat Evolved - fpp czyli nie mój typ gry

Grand Theft Auto III - ogrywane na PS2

The Elder Scrolls V: Skyrim - nie mój typ gry

Grand Theft Auto: San Andreas - skonczone kilka razy, w tym dwa razy na 100% / najlepsze GTA

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - skończony kilka razy / dużo gorszy od trójki

Portal 2 - może kiedyś

BioShock - grałem, mam, kiedyś wrócę

Tony Hawk's Pro Skater 2 - najlepszy Tony Hawk, 100% zrobione

Ninja Gaiden Black - ograłem demo

LittleBigPlanet - ograłem demo, mam na dysku, może kiedyś

Red Dead Redemption - może kiedyś

Halo 2 - fpp czyli nie mój typ gry

 

 

Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy - skończyłem, czysty fun, 100% zabawy, jedna z najlepszych gier w historii.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - ukończone, więcej dodawać nie trzeba, klasyk.

Super Mario Galaxy 2 - jestem w trakcie, opinia taka sama, jak o "jedynce", chociaż gra ogólnie jest chyba nawet jeszcze lepsza.

Grand Theft Auto IV - ukończone 3 razy, ale jakoś nigdy na 100%, chociaż teraz sobie na X360 powoli klepię te procenciki, szkoda byłoby zostawić takie cudo, a do tej gry mogę wracać zawsze, zawsze odnajdując zabawę.

SoulCalibur - grałem jedynie w 2, 3 i 4 - całkiem ok, ale nie jestem fanem bijatyk.

Uncharted 2: Among Thieves - nie grałem, bo nie miałem gdzie, ale to jedna z gier, dla których PS3 jest na mojej liście życzeń.

Metroid Prime - liznąłem, odrzucił mnie klimat, może kiedyś wrócę.

Tekken 3 - mimo tego, że nie lubię gatunku, przesiedziałem przy niej niezliczone godziny, dla mnie najlepsza bijatyka ever.

The Orange Box - oczywiście, że ograne wzdłuż i wszerz, uwielbiam.

Super Mario 64 - ukończone - pierwsza gra, która pokazała, że 3D nie przeszkadza platformówkom.

Batman: Arkham City - ukończone, ale odłożyłem na później zbieranie wszystkiego - zawsze mam tak z grami, które oceniam bardzo wysoko - przechodzę fabułę, a na drugie, trzeci gameplay zostawiam sobie zbieranie wszystkiego.

Resident Evil 4 - liznąłem, nie podoba mi się gameplay, nie rozumiem fenomenu.

Mass Effect 2 - jestem w trakcie, co chwilę coś mnie odciągało, a to gra, do której muszę mieć wolną nockę, nie lubię do niej siadać na chwilkę.

Halo: Combat Evolved - ograłem, następne części oprócz ODST i 4 również, daje radę, ale dla mnie nic wielkiego. Gameplay jest bardzo miodny, ale fabularnie i stylistycznie do mnie nie trafia.

Grand Theft Auto III - przełom, niezliczone godziny.

The Elder Scrolls V: Skyrim - to można w ogóle powiedzieć, że się "skończyło" Skyrima? :D Gram, wiele godzin już ograne na PC i konsoli.

Grand Theft Auto: San Andreas - kilka wkurzających "simsowych" rzeczy, ale jak dla mnie na trzecim miejscu wśród najlepszych GTA (1. GTA IV, 2. Vice City, 3. SA)

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - liznąłem z 2 godzinki, obiecałem sobie kiedyś wrócić.

Portal 2 - ukończone, genialna gra, szkoda, że tak krótka.

BioShock - ukończone, świetny styl i oryginalny pomysł.

Tony Hawk's Pro Skater 2 - setki godzin na stareńkim Szaraku.

Ninja Gaiden Black - nie przepadam za slasherami, poza tym jakoś do mnie nie przemawia, liznąłem.

LittleBigPlanet - "liżę" (bo zawsze jak jestem u znajomej, to sobie odpalamy, więc nie jest to pojedyncze spotkanie z grą) geniusz, razem z "dwójką" - jak dla mnie pierwsze miejsce wśród gier, które przekonują mnie do PS3.

Red Dead Redemption - ukończone, ale za dodatek wziąłem się dopiero niedawno, więc jestem w trakcie ;)

Halo 2 - opisałem przy okazji jedynki.

Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy - przede wszystkim brak odpowiedniej konsoli, powoduje brak chęci do ogrania.

Legend Of Zelda: Ocarina Of Time - jedyna Zelda jaką ukończyłem (oczywiście na maksa) i jak dla mnie, to rewelacyjna gra (nie mylić z "idealna"). Poza tym grałem dość późno, bo 3 lata temu, ale rozumiem czym to cudo było dla świata gier w 1998 roku.

Super Mario Galaxy 2 - to samo co z pierwszą częścią, plus aktualny brak motywacji do ogrywania platformerów (inne gatunki cenię wyżej).

Grand Theft Auto 4 - nie trawię gier z tej serii, leje na nie ciepłym. Tyle.

Soul Calibur - jedna z perełek mojego życia - w czasach świetności DC miałem mokro w majtach na sam widok tego dzieła sztuki - rozjechane wzdłuż i wszerz.

Uncharted 2: Among Thieves - niby fajna gra, ale jakoś nie ciągnie mnie do serii (jedynkę widziałem u kumpla).

Metroid Prime - chciałem kiedyś poznać rzekomy fenomen tej gry, ale niestety pograłem tylko pól godziny, bo kumpel mi zabrał Kjuba (niestety nie posiadam swojej Kostki) i do dziś nie wiem, czemu jest taka za(pipi)ista.

Tekken 3 - podobna bajka jak z Soulem - kilka lat naparzania z kumplami, mnóstwo wspaniałych wspomnień, tylko roster nie teges (brak Kazuyi, Lee, Kuni, Bruca bardzo wtedy bolał).

Orange Box - docieniam kunszt HL i w ogóle team Valve za to, że każda ich gra jest robiona z pasją, aczkolwiek ograłem tylko pierwszą część HL, więc na temat OB wiem tyle, co nic.

Super Mario 64 - ograłem tę produkcję (120 gwiazdek) dopiero po paru latach od jej wydania, a i tak uważam ja za kamień milowy platformówek. Crash ma może lepsze uniwersum, ale tak zwany Pure Gamplay, to domena tylko i wyłącznie kolejnej perełki spod dłuta Shigeru.

Batman: Arkham City - trochę pograłem w demo, oraz dawno temu w jedynkę u kumpla i co mogę powiedzieć? Jak tylko to dorwę, świat długo mnie nie znajdzie.

Resident Evil 4 - jestem fanem serii, widziałem tę grę w akcji u kumpla i mnie zachwyciła, ale wcześniej mam na rozkładzie obie części Outbreak.

Mass Effect 2 - nie moje klimaty generalnie. Wstrętu też nie czuję, ale podejrzewam, iż za tego żywota nie ruszę tej serii.

Halo: Combat Evolved - znam tylko z widzenia (kumpel, fanatyk serii). Dla mnie to na pewno nie jest produkcja na 9 (o dyszce nie wspominając), ale gra (seria też) posiada swój oryginalny klimat (w przeciwieństwie do tych badziewnych Koksów Wojny) i bardzo prawdopodobne, iż kiedyś ją ukończę, Brak konsoli też robi w tym przypadku swoje, ale X-Box 1 to mój kolejny planowany zakup, więc okazja się nadarzy.

Grand Theft Auto 3 - nie trawię gier z tej serii, leje na nie ciepłym (a jakbym mógł, to zimnym też).

The Elder Scrolls V: Skyrim - grałem nawet chwilę i rozumiem zachwyty fanów, ale ja jestem konsolowcem z krwi i kości, a ci jak wiadomo wychowali się na jrpg i je z reguły wielbią bardziej.

Grand Theft Auto: San Andreas - o kurde znowu ten badziew? (starałem się być wyrozumiały, ale zaczepiany trzy razy, uległem prowokacji :blum1: ).

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - grałem w jedynkę - była cudowna, chętnie zagrałbym w dwójkę, ale jakoś nigdy nie było okazji.

Portal 2 - nigdy nie zagrałem, ale gdyby ktoś mnie tym poczęstował, pewnie bym nie odmówił.

Bioshock - jedna z niewielu gier na tej (mdłej) generacji konsol, w które chciałbym zagrać!!! Podobnie jak z Batmanami - cały czas o niej myślę...

Tony Hawk Pro Skater 2 - moja mania zaczęła się akurat od części trzeciej, w dwie poprzednie grałem raczej okazyjnie bez maksowania, co nie zmenia faktu, że to jedna z najwspanialszych serii gier ever.

Ninja Gaiden Black - grałem tylko trochę w jedynkę na x-klocku, ale przyznam, że ciągnie mnie do gier z tej serii i jak tylko zaopatrzę się w odpowiednie konsole, na stówkę dam szansę produkcji Itagakiego.

Little Big Planet - nie grałem i nie zamierzam, nie mam czasu ani ochoty nie moja bajka.

Red Dead Redemption - obserwowałem jak kumpel się zagrywa i nic więcej, ale uważam, że to naprawdę ciekawy, klimatyczny tytuł i nie wykluczone, iż kiedyś się skuszę.

Halo 2 - patrz Halo 1.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy-✓

The Legend of Zelda: Ocarina of Time-✓

Super Mario Galaxy 2-✓

Grand Theft Auto IV-✓

SoulCalibur-✓

Uncharted 2: Among Thieves-✓

Metroid Prime-✓

Tekken 3-✓

The Orange Box-✓

Super Mario 64-✓

Batman: Arkham City-✓

Resident Evil 4-✓

Mass Effect 2-X

Halo: Combat Evolved-X

Grand Theft Auto III-✓

The Elder Scrolls V: Skyrim-X

Grand Theft Auto: San Andreas- ✓

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty-✓

Portal 2-X

BioShock-✓

Tony Hawk's Pro Skater 2-✓

Ninja Gaiden Black-X

LittleBigPlanet-✓

Red Dead Redemption-✓

Halo 2-X

 

X-widziałem tylko na filmach ;)

✓-grałem

✓-wymasterowałem/ukończyłem

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy - nie gralem

 

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - gralem, nie ukonczylem

 

Super Mario Galaxy 2 - nie gralem

 

Grand Theft Auto IV - gralem, skonczylem, i w sumie ostanio sobie odpalilem

 

SoulCalibur - gralem u kolegi ale nie lubie bijatyk

 

Uncharted 2: Among Thieves - skonczone, dla tej gry kupilem na chwile ps3 by potem sprzedac :)

 

Metroid Prime - skonczone, jedna z ulubionych gier i jakby nie bylo gamecube byl/jest moja ulubiona konsola :)

 

Tekken 3 - gralem u kolegi ale nie moje klimaty

 

The Orange Box - skonczone, oprocz portal bo mnie znudzil

 

Super Mario 64 - na ds ograne ale nie skonczylem

 

Batman: Arkham City - jeszcze nie gralem, ale jest to moj pierwszy zakup po ochlonieciu i ograniu halo 4 tym bardziej ze jest wersja goty

 

Resident Evil 4 - skonczone na gamecube

 

Mass Effect 2 - gralem ale nie skonczylem, wcielo mi save'a ;/ tak samo jak z pierwszej czesci i nie mialem sily zaczynac od nowa tym bardziej ze nie moglem importowac sheparda z me1

 

Halo: Combat Evolved - skonczone na xbox

 

Grand Theft Auto III - skonczone

 

The Elder Scrolls V: Skyrim - gralem ale sam nie wiem, raczej jest dla mnie zbyt rozlegla / rozbudowana gra, lezy na polce czeka na lepsze czasy, mozna powiedziec ze mnie troche znudzila

 

Grand Theft Auto: San Andreas - skonczone

 

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - gralem ale nie ukonczlyme, znudzilo mnie, za to mgs 1 rewelacja

 

Portal 2 - nie gralem i nie zamierzam

 

BioShock - skonczone

 

Tony Hawk's Pro Skater 2 - skonczone za(pipi)ista pozycja

 

Ninja Gaiden Black - skonczone

 

LittleBigPlanet - gralem w demo i stwierdzilem ze to zupelnie nie dla mnie

 

Red Dead Redemption - skonczone, dopiero za drugim podejsciem bo za pierwszym mnie do siebie nie przekonalo, ciesze sie ze sie dalem skusic na drugi raz bo sie okazalo jedna z najlepszych gier w jakie dane bylo mi grac :)

 

Halo 2 - skoczone

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Square, nic z tego nie wynika. Po prostu dałem ten temat na zasadzie ciekawostki. I każdy mógł sobie sam sprawdzić, czy ograł najwyżej oceniane gierki. Ew. przypomnieć sobie co mógłby ograć. Chyba nie sądzisz, że można kogokolwiek oceniać po tym, czy grał w daną giereczkę, czy nie

Odnośnik do komentarza

Ograne:

Grand Theft Auto IV

Uncharted 2: Among Thieves

Tekken 3

Batman: Arkham City

Mass Effect 2

Grand Theft Auto III

The Elder Scrolls V: Skyrim

Grand Theft Auto: San Andreas

BioShock

Tony Hawk's Pro Skater 2

LittleBigPlanet

Red Dead Redemption

 

Do ogrania:

The Orange Box (ciekawi mnie od jakiegos czasu HL i mozliwe ze sie za niego wezme)

Resident Evil 4 (zawroce kiedys jeszcze do czworki jak bedzie mial jakas promocje na PSN moze)

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (ogranie MGSow jest w moich planach wiec i dwojke sie zaliczy)

Portal 2 (jedynka zaliczona, za dwojke po prostu sie jeszcze nie zabralem)

 

Nie do ogrania:

Super Mario Galaxy

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Super Mario Galaxy 2

SoulCalibur

Metroid Prime

Super Mario 64

 

Praktycznie wszystko ze stajni Big N, ale mariany i metroidy mi najprosciej w swiecie nie leza. SC nie mialem platformy, poza tym nie jestem mistrzem bijatyk. Jak juz to kiedys sie zagrywalo tylko w 2 serie - Mortal i Tekken.

 

Halo: Combat Evolved

Ninja Gaiden Black

Halo 2

 

Halo CE dawalem 3 razy szanse i nie lezy mi ta gra. Dwojka to naturalna kolej rzeczy. NG nigdy nie probowalem, a sadzac po miejscu na liscie, duzo trace.

Odnośnik do komentarza

Grałem:

Grand Theft Auto IV - z całej gry najbardziej mi się podobało jak się autom blachy gniotły. I w sumie jedna misja fajna była.

Uncharted 2: Among Thieves - jedna z najlepszych serii ever. Pomyśleć, że jak w empiku była promocja "kupując Killzone 2, druga gra w platynie za 0,01PLN" zamiast Uncharted wybrałem Ressistance: Fall of Man xD Resistance odpuściłem sobie po kilkunastu minutach, bo się czułem jakbym na PS2 grał. Chyba dlatego sobie odpuściłem kolejne dwie części. Po roku, albo i wiecej wymieniłem chyba Far Cry 2 na Uncharted Drake's Fortune i jak sobie pomyślałem, że mogłem mieć tą grę za jednego grosza było mi smutno i płakałem.

Grand Theft Auto III - przejście w 3d było dla mnie porażką i grałem na kamerce z GTA2. Chyba, bo nie pamiętam czy była taka możliwość. Do dziś pamiętam gdzie stało Porsche (comet, cometa?)

Grand Theft Auto: San Andreas - najlepsza gra serii. Tam było wszystko. GTA IV to krok w tył, jak V nie będzie rozbudowana jak SA to ta gra nie wytrzymie u mnie dłużej niż tydzień, dwa.

LittleBigPlanet - <3 kocham :**

Tony Hawk's Pro Skater 2 - no kuurwa <3!!! kiedyś gry miały dusze. Albo ja byłem mały i inaczej odbierałem granie. Do dzisiaj pamiętam chyba wszystkie miejscówki.

Red Dead Redemption - się nastawiłem jak prawiczek na ruchanie i się zdeczka zawiodłem. Miało być przezaj.ebiście, a było po prostu fajnie.

 

Zagram:

Batman: Arkham City - jedynka była bardzo spoko to dwójka pewnie też

Portal 2

BioShock - grauem jakieś kilka minut, nie więcej. zagram na pewno, bo od ponad roku mam to na półce tylko czasu brak

Mass Effect 2 - grałem z pół godziny ostatnio, ale skończyłem, bo przez miesiąc mam ZA DARMO Motorstorm: Apocalypse, LBP2, Just Cause 2 i cośtam jeszcze, więc stwierdziłem, że jak za darmo to sobie zagram c'nie?

The Elder Scrolls V: Skyrim - nie mam czasuuuu:(((

 

Nie zagram. W większości nawet nie wiem co to za gry:

 

Super Mario Galaxy

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - cośtam w PSX widziałem kilka screenów. Tak bym nie wiedział co to jest

Super Mario Galaxy 2

SoulCalibur - jakieś bijatyki, ta?

Metroid Prime - kojarzy mi się z takimi stateczkami latającymi w kosmosie i strzelającymi takimi kuleczkami do skał OSSOOOOM!!!11

Tekken 3 <<< mortal kombat z ps2

The Orange Box - nie miałem jeszcze ps3. Teraz nie zagram, równie dobrze mógłbym swoje oczy potraktować żyletkami

Super Mario 64

Resident Evil 4 - jakiś blondasek strzelający do zombiaków?

Halo: Combat Evolved - patrz MGS

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - nigdy nie zagrałem w żadnego mgs'a i pewnie nigdy tego nie zrobię

Ninja Gaiden Black - grałem w demko Ninja Gaiden Sigma, czy jakoś tak. Nawet spoko.

Halo 2 - patrz MGS

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Przeorane na wszelkie możliwe sposoby:

 

Uncharted 2: Among Thieves - najlepsza część serii, tydzień beztroskiej zabawy jak za małolata

Resident Evil 4 - łyknałem na premierę, grałem do upadłego, jedna z nielicznych gier, które zostawiłem w swej kolekcji PS2

LittleBigPlanet - jedna z ciekawszych gier tej generacji, setki godzin spędzone z rodziną/przyjaciółmi

Grand Theft Auto: San Andreas - najlepsze GTA ever

The Elder Scrolls V: Skyrim - grałem bardziej z przymusu niż z wyboru...

BioShock - świetny tytuł, z przyjemnościa wbijałem jedną z pierwszych platyn

Tony Hawk's Pro Skater 2 - bezdyskusyjnie najlepszy Tony, wszyscy w szkole grali

Grand Theft Auto III - moja pierwsza gra na PS2, wymasterowałem, bo przez dłuższy czas nie miałem nic innego (cała kasa poszła na konsolę)

Batman: Arkham City - jedyna gra z tej kategorii której nie przeorałem do końca, z początku nie przypadła mi do gustu (raziła mnie pseudo sandboxowość), na szczęście przy drugim podejściu dałem się porwać - jedna z lepszych gier 2k11

 

Grałem, nie ukończyłem:

 

Grand Theft Auto IV - długo nie pograłem, zbyt wiele innych, ciekawszych tytułów było pod ręką, teraz szkoda czasu

Red Dead Redemption - włączyłem na parę minut, ogrom gry mnie przeraził i tak zostało do dziś

Tekken 3 - tłukliśmy się z bratem dzięki uprzejmości kolegi

Super Mario 64 - pograłem na NDS, archaiczne i toporne (zebrałem 5 gwiazdek, chyba...)

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - najsłabszy MGS, w jakiego grałem

Metroid Prime - jeśli to wersja NES, to zdążyłem jedynie obadać ten tytuł

 

Nie grałem, planuję zagrać:

 

Super Mario Galaxy - jak kupię Wii, to sprawdzę

Super Mario Galaxy 2 - jak wyżej

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - tyle się słyszy, że to taka kapitalna Zelda, wypadałoby sprawdzić

Portal 2 - nie grane z braku czasu

 

Nie grałem - zainteresowanie równe 0:

 

SoulCalibur - grałem w 2kę i 3kę, na dłuższą metę wolę walczyć gołymi rękami (Tekken)

The Orange Box - w HL2 poganiałem chwilę, reszty gier z tej kompilacji nie znam i nie chcę znać

Mass Effect 2 - w ogóle mnie nie grzeje ta seria

Halo: Combat Evolved - nie wiem, co to

Halo 2 - jak wyżej

Ninja Gaiden Black - brak stosownej platformy

Metroid Prime - słyszałem, że to laska biega w tym kostiumie... :>

 

edit:

thx GregZPL

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Tych nigdy nie ograłem:

 

Super Mario Galaxy

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Super Mario Galaxy 2

Metroid Prime

Super Mario 64

Halo: Combat Evolved

The Elder Scrolls V: Skyrim

Ninja Gaiden Black

Halo 2

 

Jak widać zaległości Nintendowo-xboxowe ;)

 

Z gier ogranych nie skończyłem jedynie z tej listy RDR i Arkham City. Resztę skończyłem ale nic nie wymasterowałem na 100%

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A gdzie Sudeki, Persona 3? A idź Albercik z taką listą :P

 

Mam/grałem w:

 

Uncharted 2: Among Thieves

Batman: Arkham City

Mass Effect 2

Halo: Combat Evolved

BioShock

Red Dead Redemption

 

Reszta mnie nie interesuje (np. GTAIV); planuję zagrać (np. Skyrim), nie mam odpowiedniego sprzętu (np. Mario Galaxy)*

 

Niepotrzebne skreślić.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

  • Super Mario Galaxy - Ukończone. Gdyby nie dwójeczka, to pewnie byłaby to moja ulubiona gra na Wii. 100%
  • The Legend of Zelda: Ocarina of Time - Jedna gra, której swego czasu dałem 10/10. Ukończone? No ba i to ile razy.
  • Super Mario Galaxy 2 - W bólach zrobione 100%, gdyż ostatnie levele dają w kość tongue.png
  • Grand Theft Auto IV - W czasach, kiedy gra wychodziła, miałem dość sandboxów i dużo w to nie grałem. Dopiero ostatnio coś się zmieniło...ale teraz to wole zaczekać na GTA V
  • SoulCalibur - młócę od czasu do czasu na X360. Osobiście, wole SC II oraz Soul Blade.
  • Uncharted 2: Among Thieves - ukonczone
  • Metroid Prime - Ukończyłem, ale nigdy jakoś gra mnie ni jarała. Jeżeli Metroid, to jak dla mnie tylko w 2D (Super Metroid, Metroid Fusion)
  • Tekken 3 - zaliczone
  • The Orange Box - zaliczone
  • Super Mario 64 - ukończyłem kilka razy na 120 gwiazdek
  • Batman: Arkham City - Za jakiś czas mam zamiar ograć
  • Resident Evil 4 - zaliczone
  • Mass Effect 2 - Wraz z wydaniem trylogii, myślałem o nadrobieniu zaległości.
  • Halo: Combat Evolved - zaliczone
  • Grand Theft Auto III - zaliczone
  • The Elder Scrolls V: Skyrim - Nieszczególnie leżą mi Eldery.
  • Grand Theft Auto: San Andreas - zaliczone
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - zaliczone
  • Portal 2 - zaliczone
  • BioShock - Muszę kiedyś dokończyć. Głupia sprawa, gdyż dwójkę już dawno ograłem. Nawet wbiłem platynę, co było bardzo głupim pomysłem, że względu zducony multi.
  • Tony Hawk's Pro Skater 2 - Wiadomo... a kto nie grał?
  • Ninja Gaiden Black - troszku liznąłem. Jak w przypadku Metroidów, lepiej wspominam 2d i czasy Nesa. Staram się ukończyć od roku Ninja Gaiden Sigmę 2, ale idzie mi to jak po grudzie. Serio, coś mnie od tej gry odpycha (i nie jest to bynajmniej wysoki poziom trudności)
  • LittleBigPlanet - Z racji tego, iż dwójkę mam w plusie, jedynka nie jest mi potrzebna do szczęścia.
  • Red Dead Redemption - Jedna z najlepszych gier tej generacji.
  • Halo 2 - Ukończyłem i tyle mogę napisać. Jedynkę dużo cieplej wspominam.

Ukończone Grałem, ale (jeszcze) nie ukończyłem, Nie widziałem na oczy

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - próbowałem grać na emu, gra nie dla mnie, za bardzo cukierkowa, chociaż jak wchodziło N64 w Polsce, to potrafiłem godzinami oglądać odpalane na nim gry w sklepie.

The Orange Box - ukończone na PC, co prawda w kawałkach, ale dobre i to, przymierzam się do zakupu na X360, jak dla mnie jest to FPS dekady

Resident Evil 4 - ukończone na PS2, tylko Leonem, Adą próbowałem grać po pewnym czasie i sterowanie mi nie podchodziło, gra dość nierówna, ale daje radochę

Mass Effect 2 - ukończone z jęzorem na wierzchu /X360/, seria, której na pewno nie sprzedam

Halo: Combat Evolved - ograne na PC /kampania

Grand Theft Auto: San Andreas - zrobione jakieś 20% na PS2 o gra poszła w odstawkę, jedyne GTA dla mnie to Vice City

Portal 2 - jedynka była niesamowita, kolejna część jest boska /X360, jeden gracz/

BioShock - podchodziłem do gry 2 razy, za pierwszym była to gra na PC, sprzęt się zjarał, dopiero później ukończyłem na X360

Red Dead Redemption - co tu dużo pisać, piękna gra (X360), chętnie przejdę kiedyś jeszcze raz

Halo 2 - nadrobiłem zaległości fabularne na X360, lubię gatunek space opera, a seria idealnie się tu wpasowuje, przez cholerne The Flood gra na jedno przejście, chętnie nadrobiłbym w coopie, ale pomimo tego, że mam z kim, nie mam na to czasu.

 

Pominąłem gry, których na oczy nie widziałem, także te na platformy, których nie posiadam.

W przyszłości myślę nad zakupem Wii, choćby dla Metroida, czy Mario Galaxy, no oczywiście gier rodzinnych ;)

Odnośnik do komentarza

Tytuły ograne i lubiane

 

Grand Theft Auto IV - ograłem na wszelki możliwy sposób, dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji

The Orange Box - oczywiście cały pakiet ograny, a Half-life to najlepsza seria gier w historii

Halo: Combat Evolved - ograne parę razy, klasyk

Grand Theft Auto III - oczywiście ograne

Tony Hawk's Pro Skater 2 - klasyk KUR.WO

Red Dead Redemption - podium tej generacji

Halo 2 - ograne również, lepsze od CE jeśli chodzi o kampanię.

 

Tytuły ograne ale nic więcej

 

Tekken 3 - pierwsza posiadówa przy szaraku u kolegi, Tekken 3 był :)

Portal 2 - bardzo dobra gra, ale dupy nie urwało mi

BioShock - j/w

Ninja Gaiden Black - ograne na emulatorze w X360, bardzo fajne

 

Z chęcią bym zagrał

 

Super Mario Galaxy - jakbym miał Wii to bym ograł z chęcią

Super Mario Galaxy 2 - j/w

Batman: Arkham City - kupię w najbliższych miesiącach

Grand Theft Auto: San Andreas - mimo że jestem fanem GTA to chyba jedyna część którą nie ograłem, klimat mi nie podpasował, mam nadzieję że nadrobię to przed piątką

 

Zagrałbym od biedy

 

Uncharted 2: Among Thieves - może ogram jak łyknę PS3

Metroid Prime - mógłbym się zainteresować tą serią

 

Ch.uj mnie obchodzą

 

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - nie interesuje mnie w ogóle

SoulCalibur - grałem tylko w IV

Super Mario 64 - nie ograłem, w latach 90-tych każdy na podwórku jarał się jeszcze pegazyną

Resident Evil 4 - nie interesuje mnie zupełnie

Mass Effect 2 - przeciętniacka strzelanina

The Elder Scrolls V: Skyrim - ogrom gry mnie przytłacza, na dodatek nie przepadam za rpgami

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - nie interesuje mnie

LittleBigPlanet - jakbym miał PS3 to bym za darmo nawet nie chciał tego

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem:

 

Grand Theft Auto IV - skończyłem 2 razy (raz sam, raz ze znajomym - fanem serii, który current-gena jeszcze nie miał), ale jest co najwyżej niezła. Chyba mój największy zawód tej generacji - zwłaszcza, że nawet na premierę udało mi się dostać i byłem mocno podjarany...

Tekken 3 - jakżeby inaczej. :3

Resident Evil 4 - oczywiście! Świetna gra, może rzeczywiście jedna z lepszych w ogóle.

Halo: Combat Evolved - był dobry, miejscami nawet bardzo ale IMO nie na tyle, żeby go dawać to jakichś Topów Wszechczasów. No i jak w to na Xboxie u znajomego grałem, to nawet dawało radę na padzie...

Grand Theft Auto III - Było dobre, ale to jeszcze nie Vice City...

BioShock - Miazga! Jeśli chodzi o moje ulubione gry tej generacji, to na konsolach nic nie przebiło pierwszego Bioshocka. Jedynie na PC S.T.A.L.K.E.R. podobał mi się bardziej.

Tony Hawk's Pro Skater 2 - Geniusz. Najlepsza część serii moim zdaniem (choć teraz gra się trochę trudniej ze względu na przezwyczajenie do nowinek z sequeli), a w całą serię przegrałem pewnie tysiące godzin. Ogrywam sobie na emu w PSP ostatnio i jedyną rzeczą, która mi się nie podoba to to, że soundtrack mimo zaje.bistości jest trochę krótki, ale cóż - ograniczenia nośnika...

LittleBigPlanet - niezła i tyle.

 

 

Grałem:

 

SoulCalibur - grałem, głównie na automatach chyba, ale grałem. Mimo wszystko z bitek 3d to u mnie Tekken = VF >>> reszta.

Grand Theft Auto: San Andreas - Szczerze? Nie wiem, co w tej grze jest takiego fajnego. Abstrahując od tego, jak czwórka mnie zawiodła, to nawet ona była lepszą grą. Nie chciało mi się tego wymęczyć...

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - pożyczyłem raz PS2 od znajomego i grałem, grałem, ale nie zdążyłem skończyć.

Super Mario 64 - trochę się na emu pograło, ale jednak nie przeszedłem.

 

 

Nie grałem:

 

Super Mario Galaxy - nie mam Wii, a platformówki raczej wolę w 2d...

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - nie miałem nigdy n64, a do zemulowania jakoś mnie nie ciągnęło. Pewnie trzeba będzie w końcu nadrobić...

Super Mario Galaxy 2 - patrz: pierwsza część

Uncharted 2: Among Thieves - po przejściu jedynki (była nawet spoko, ale chyba do dzisiaj wielu uważa ją za geniusz więc jednak trochę zawód) nawet nie chciało mi się zabierać za resztę. Może błąd, ale kit z tym.

Metroid Prime - nie mam GC/Wii. Ale jeśli będę miał okazję, to chętnie obadam...

The Orange Box - obowiązkowy Steam, podziękowałem. Teraz ostatnio wyhaczyłem na Steamie za darmo (świąteczny achievement hunt), to pewno zagram jak tylko kupię naowego PCta i dociągnę do niego neta...

Batman: Arkham City - nie grałem

Mass Effect 2 - patrz: Uncharted 2. Tu jedynka mi nie podeszła, nie wiem czym się ludzie jarają i resztę ominąłem - tylko ograłem demo, kojarzy mi się z tym, tylko w sci-fi.

The Elder Scrolls V: Skyrim - próbowałem (nawet wielokrotnie) Morrowinda, próbowałem Obliviona i nic (może poza edytorem, z którym miałem trochę zabawy ;)). Skyrima sobie odpuszczam.

Portal 2 - jak z Orange Boxem: jak Steam, to tylko do tego, co dostaję/mam za darmo.

Ninja Gaiden Black - grałem w demo. Niby OK, ale jakoś nie podeszło. Nie wiem czemu.

Red Dead Redemption - po GTA IV nie kupię już chyba żadnego sandboksa od R*.

Halo 2 - nie miałem Xboxa, a na PC to (sztucznie, bo nic nie wykorzystywało) wymagało DirectX10, bo M$ wymyślił sobie, że będzie promował tym Vistę. Patch do grania na XP mi nie zadziałał... ;-/

 

 

Oj, nie jestem hardkorem chyba...

 

i ch.uj z tym

 

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Super Mario Galaxy

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Super Mario Galaxy 2

Grand Theft Auto IV

SoulCalibur

Uncharted 2: Among Thieves

Metroid Prime

Tekken 3

The Orange Box

Super Mario 64

Batman: Arkham City

Resident Evil 4

Mass Effect 2 - na pewno przejdę, grałem narazie tylko w 1

Halo: Combat Evolved

Grand Theft Auto III - trochę grałem, ale dopiero od vice city zacząłem grać na serio

The Elder Scrolls V: Skyrim - ogólnie lubię rpg, skyrim może kiedyś przejdę, ale narazie nie ciągnie mnie do tej gry, wole ogrywać japońskie rpg

Grand Theft Auto: San Andreas

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty - mgs1 uwielbiam, muszę kiedyś całą sagę przejść

Portal 2

BioShock - wysoko na liście do przejścia, bo jestem tego świadom, że musi to być jedna z ambitniejszych gier generacji, a ja bardzo cenię gry ambitne, świeże itd.

Tony Hawk's Pro Skater 2

Ninja Gaiden Black

LittleBigPlanet

Red Dead Redemption - no przejść czeba kurde : d

Halo 2

 

 

a tak btw. to najlepszą grą wszechczasów jest Final Fantasy VII

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...