Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do szanownej Moniki, kibicuję jej, ponieważ czasami wylewa się jakiś bezsensowny hejt w jej stronę a jest zupełnie nieuzasadniony. 

 

"The Last of Us - NIE! Ryse: Son of Rome - TAK!"

 

Monika "rozliczana" jest z tego, co pisze i mówi, więc hejt w jej stronę mnie nie dziwi nic a nic.

 

 

Człowieku to jest jej subiektywne zdanie. Nie musisz się z tym zgadzać. Każdy ma własny ulubiony styl growy czy nawet stricte gameplayowy. Hejtowanie kogoś za poglądy w tym przypadku tyczące się gier jest bezsensowne. Nie musisz czytać jej felietonów. Zawsze masz wybór.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Takie podcasty jak hiv to powinna juz lata swietlne temu nagrywac redakcja PE. Raz w tygodniu 30-40min film z ekipa komentujaca to co zdarzylo sie w branzy, ich opinie itd. Wiadomo, ze logistycznie trudno ale ekipa z wawy moglaby byc stala a jak ktos mialby po drodze z redkacja (patrz Butcher) to by dolaczal. Ale nie, lepiej sklecic jakis hehe pseudo-smieszny twor jak gosc niedzielny albo zabugowany system "trofeow" pod biteclicki.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Gość Niedzielny jest akurat spoko. Co prawda koleś wali czasem sucharami, przymykam oko, czuję zażenowanie z jego śmiechu po takim "żarciku", ale jednak gość nie gwiazdorzy. Nie pokazuje swojej japy, na tle "telebimu" - mamy tylko skondensowane informacje z całego tygodnia. Wszystko dla fanów Sony, Microsoftu, a nawet Nintendo. Nie czytam niusów, czasem wejdę do CW, ale Gościa Niedzielnego oglądam co niedzielę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Nazywam się Monika"  

 

Myślałem że ona ma na imię Monika a to jest jej nazwisko? Miałem kiedyś kumpla co miał na nazwisko Patryk a na imię Robert.

 

Ciekawe co ma pani / panna Monika w dowodzie osobistym wpisane. 

 

Marta Monika?

Agata Monika?

Patrycja Monika?

Katarzyna Monika?

Małgorzata Monika?

Monika Monika??  :lol:

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Takie podcasty jak hiv to powinna juz lata swietlne temu nagrywac redakcja PE. Raz w tygodniu 30-40min film z ekipa komentujaca to co zdarzylo sie w branzy, ich opinie itd. Wiadomo, ze logistycznie trudno ale ekipa z wawy moglaby byc stala a jak ktos mialby po drodze z redkacja (patrz Butcher) to by dolaczal. Ale nie, lepiej sklecic jakis hehe pseudo-smieszny twor jak gosc niedzielny albo zabugowany system "trofeow" pod biteclicki.

 

Logistycznie bardzo trudne, bo nawet bazując na ekipie warszawskiej, to chłopaki też mają swoją pracę, rodzinę itd. Finansowo - dojazdy, udział, zdjęcia, montaż, sprzęt (zakup lub wynajęcie) - jest na co wydać. Efekt? Obawiam się, że max kilka tysięcy wyświetleń (czyli brak perspektyw na zysk) i w sumie trochę strzelanie samobója, bo taki program siłą rzeczy czerpałby z pewnych formatów z pisma, jak choćby Zgrentgen. Pamiętam, że 15-minutowe testy PS4 i XO były efektem prawie całego dnia pracy. Tutaj mówimy o praktycznie normalnym cotygodniowym programie publicystycznym. 

Odnośnik do komentarza

Zysk? Masz na myśli finansowy zysk? Z liczby wyświetleń? 

 

A bez tego się nie da mam rozumieć, bo ludziom się nie chce za darmo nic robić.

Wiesz, że "Nora Prowokatora", również była finansowana? A ja kiedyś myślałem, że takie coś jest robione za free, z czystej pasji.

Tak dla przypomnienia:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

Zysk? Masz na myśli finansowy zysk? Z liczby wyświetleń? 

 

A bez tego się nie da mam rozumieć, bo ludziom się nie chce za darmo nic robić. 

 

Możesz zdefiniować, co przy takim projekcie rozumiesz pod pojęciem "za darmo"? 

 

 

Rozumiem że jedynym sposobem na zachęcenie ekipy redakcyjnej gazety PSXEXTREME do prowadzenia podobnego youtube kanału do HIV'a jest kasa jaką mieliby otrzymywać z ogromnej ilości odtworzeń ich filmików.

 

Dziś nie można zdzwonić się komórkami i umówić się na sobotę czy inny dzień, usiąść przed kamerą i pogadać o swojej pasji, o tym co nas boli a co nam się podoba i wytłumaczyć klika kwestii związanych z graniem, z grami, konsolami. No nie da się to jest nie możliwe. Musi być "dla zysku" bo inaczej nie ma zmiłuj. 

 

Ah jak mnie wpienia to że wszędzie każdy chce zrobić wszystko dla kasy. Już nawet trofea można sprzedawać na ebayu. 

Edytowane przez ussr
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ku.rwa bez kitu można narzekać na poziom czasopisma kiedy kupujesz i coś ci ewidentnie nieodpowiada, ale te wpisy to już kurde zakrawa na absurd. Jedna strona wypocin Moniki - trzeba wywalić bo źle pisze, lol. Nie pasuje ci to kurdę wyrwij sobie jedną strone typie i po sprawie, jak byłem małym szczylem to totalnie nie ogarniałem o co chodzi starowi w dziale rpg, ale czy mi wtedy przyszło do głowy strzepić klawiaturę na forum (a raczej wtedy listownie) o to, że trzeba Stara wywalić z czasopisma bo mi się nie podoba? Większość osób piszących do PE robi to pewnie po godzinach (co czasem widać w doborze materiału - full mainstream, ale kij z tym to się sprzedaje więc ok) i jeszcze mają poświęcać weekendy na nagrywanie jakiś podcastów i to za free i zajawki. Ussr jak tak tego pragniesz to albo sam coś zacznij nagrywać albo zasponsoruj to redakcji PE przecież masz zajawkę i chętnie poświęcisz swój prywatny czas na jakieś filmiki, którego chyba nikogo nie będą obchodzić.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Takie podcasty jak hiv to powinna juz lata swietlne temu nagrywac redakcja PE. Raz w tygodniu 30-40min film z ekipa komentujaca to co zdarzylo sie w branzy, ich opinie itd. Wiadomo, ze logistycznie trudno ale ekipa z wawy moglaby byc stala a jak ktos mialby po drodze z redkacja (patrz Butcher) to by dolaczal. Ale nie, lepiej sklecic jakis hehe pseudo-smieszny twor jak gosc niedzielny albo zabugowany system "trofeow" pod biteclicki.

 

Logistycznie bardzo trudne, bo nawet bazując na ekipie warszawskiej, to chłopaki też mają swoją pracę, rodzinę itd. Finansowo - dojazdy, udział, zdjęcia, montaż, sprzęt (zakup lub wynajęcie) - jest na co wydać. Efekt? Obawiam się, że max kilka tysięcy wyświetleń (czyli brak perspektyw na zysk) i w sumie trochę strzelanie samobója, bo taki program siłą rzeczy czerpałby z pewnych formatów z pisma, jak choćby Zgrentgen. Pamiętam, że 15-minutowe testy PS4 i XO były efektem prawie całego dnia pracy. Tutaj mówimy o praktycznie normalnym cotygodniowym programie publicystycznym. 

 

 

Ok. Tyle, ze ekipie, z GT (InvisibleWalls) udawalo sie x lat tworzyc taki podcast (najpierw tylko fonia, pozniej video). Ludzie z cda robili audio podcast przez scype'a. Material po obrobce to ok 30min do 45min. Wiec ile to mozna nagrywac live? 2h? Tydzien w tydzien nie da rady? No to co 2 tygodnie, co miesiac moze. Niech nawet Soq z Rogerem sobie pogadaja i tez wystarczy. I bez przesady, ze tematy by sie dublowaly albo czerpaly ze Zgrentgena. 4 stron pisma pokrywaja calosc branzowych wydarzen? No chyba nie.

 

Co do zyskownosci to sie klocic nie bede bo masz zapewne wieksze rozeznanie. Mi chodzi tylko o to, zeby na polskiej scenie powstal program gdzie toczy sie ciekawa dyskusja o wydarzeniach minionych dni w branzy. Bez smihow-hichow i pajacowania. I zeby taki program byl sygnowany dobra marka. Za randomy z yt to ja podziekuje.

 

Pierwszy temat: 10- dla Mordoru od Zaxa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...