Skocz do zawartości

Co kupić, PS3 czy X360 ?


Kszaqu

Rekomendowane odpowiedzi

Gry zmieniają się cyklicznie. Są gry trzonowe, ze standardowej rotacji, gry miesiąca i bonusowe gry.

 

Pierwsze po dwie zmieniają się co miesiąc, z czego jest ich zawsze 6 i zmieniają się na nowe zawsze te które pojawiły się najwcześniej. Gra miesiąca jest 1 i zawsze zostaje wymieniona na inną grę miesiąca co miesiąc. Gry bonusowe są różnie trzymane i usuwane, ogółem są to mniejsze lub niezależne gry typu Rock of Ages czy Retro/Grade. Gry trzonowe są przeważnie pół roku lub dłużej i są w ilości 3 (nadal są to Motorstorm: Apocalypse, LittleBIgPlanet 2 i Infamous 2)

 

Gry ogółem po dodaniu do "listy gier do pobrania" nie wygasają dopóki płacisz abonament. Dostaniesz tylko te gry, które są aktualnie w ofercie na czas kiedy masz opłaconego Plusa. Jeśli nie opłacisz Plusa po upływie czasu jego subskrypcji, gry przestają działać. Zaczną dopiero gdy znów wykupisz abonament, ale nigdy nie znikną z listy do pobrania.

 

http://www.psxextrem...-pierwszy-post/

 

Tu jest jaśniej i klarowniej.

 

Ps. Jedyną teraz szansą na dorwanie tytułów z Plusa które przeminęły, jest mniej legalne zrobienie składki z kimś kto ma je dodane.

Odnośnik do komentarza

x360 nie przyjąłbym nawet za darmo

- pad nie nadaje się do grania

- płatne online

- brak blue ray

- brak gier na wyłączność: halo i gearsy nie są warte 800 zł za konsole

+ lepiej wygładzone krawędzie w elementach grafiki

 

ps3

- gorzej wygładzone krawędzie w elementach grafiki

+ dużo lepszy pad

+ dużo lepsza oferta exów

+ ps plus

+ platformy filmowe

+ blue ray

+ wyższość ps move i nakładek na niego nad staniem i machaniem jak idiota samymi rękami przed tv

+ lepsze rozwiązanie ładowania pada

  • Plusik 2
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Dylematy i rozkmina w sprawie elektronicznej zabawki, jakby to była inwestycja na miarę zakupu mieszkania. W czasach gdy używane konsole u schyłku tej generacji kosztują kilka stów, a na Allegro można opchnąć każdy sprzęt w kilka godzin, nie widzę problemu by wziąć dowolną konsolę i samemu przetestować. Jak nie podejdzie wybrana opcja to sprzedać (z zyskiem, na zero bądź z lekką stratą) i kupić konkurencyjną konsolę.

Odnośnik do komentarza

Dylematy i rozkmina w sprawie elektronicznej zabawki, jakby to była inwestycja na miarę zakupu mieszkania. W czasach gdy używane konsole u schyłku tej generacji kosztują kilka stów, a na Allegro można opchnąć każdy sprzęt w kilka godzin, nie widzę problemu by wziąć dowolną konsolę i samemu przetestować. Jak nie podejdzie wybrana opcja to sprzedać (z zyskiem, na zero bądź z lekką stratą) i kupić konkurencyjną konsolę.

 

 

Widzisz, nie każdy ma na tyle pieniędzy aby lekką ręką rzucić parę stów. Zresztą, chcę podjąć konkretną decyzję teraz, niż aby w przyszłości uganiać się po jakimś allegro lub czymś innym by sprzedawać konsolę.

P.S. Mieszkanie już mam

Odnośnik do komentarza

Nie no 6 stron tematu,którą konsolę wybrać-tysieczny juz chyba raz temat wałkowany w internecie.Jat to już RED pisał, przy obecnych cenach nawet jak kupisz konsolę i okaże się,że ci nie odpowiada to sprzedajesz ją z groszowymi stratami i kupujesz drugą.

Czekamy na temat "Którą edycję Bioshocka kupić,normalną czy kolekcjonerkę?"

Odnośnik do komentarza

No to jak nie teges z kasą, to PS3 bez żadnej zbędnej dyskusji i nie wiem po co tyle stron tematu by dojść do tego wniosku.

 

Ps. Bynajmniej nie dlatego, że to jakaś konsola dla biednych, po prostu mniej kasy się na niej wydaje, a ma się całkiem sporo rzeczy.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

@Kszaqu

 

W Tesco jest bardzo fajna promocja teraz na X'a z paroma grami plus do dodatkowy pad za naprawdę niewielką cenę.

Sam się zastanawiam ostatnio czy nie sprezentować sobie x'a, tylko czy warto teraz inwestować w niego ku schyłki tej generacji.

Ogólnie radzę ci zaczekać jeszcze trochę bo teraz zaczną się mega promocje po marketach na konsole,a najlepiej zaczekać na po świąteczne wyprzedaże.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że dla wielu z was mój osobisty wybór będzie zdziwieniem, ale po rozpatrzeniu za i przeciw, oraz ogólnej flory i fauny, lub tudzież kolegów w Białymstoku, a także pełen zakres pieniężny, wybrałem....3DSa :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Taki żarcik, ogólnie to mam zamiar zaopatrzyć się w PS3 :)

Dlaczego ?

Oto argumenty:

-PS+ (jako dostawca gier)

-Darmowe granie online

-MGS 4 ! ! ! ! (bitches for life)

-Szwagier + BF 3

- Kolega z empiku co ma dużą bibliotekę gier które ma z pracy

-Sentyment do marki

- Zdanie ukochanej która uwielbia Gran Tourismo

-Pad

 

Wracając do tematu Halo i Gearsów. Ogólnie to X360 zostanie mi do tych gier udostępniony przez kolegę z roboty który musi na razie opuścić kraj, więc konsola będzie się kurzyć.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i Pozdrawiam Serdecznie

 

P.S. Ze względu na budżet nagrody nie zostaną przyznane :<

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.