Skocz do zawartości

GOTY 2012


MaZZeo

GOTY 2012  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2012 roku to... (max 2-3 odpowiedzi, to do Mendroliny głównie)

    • Assassin's Creed 3
    • Borderlands 2
    • Max Payne 3
    • The Walking Dead
    • Hitman Absolution
    • Halo 4
    • Journey
    • Mass Effect 3
    • Sleeping Dogs
    • Dishonored
    • Forza Horizon
    • Dragon's Dogma
    • Trials Evolution
    • Mark of The Ninja
    • XCOM Enemy Unknown
    • Darksiders II
    • Far Cry 3
    • Street Fighter X Tekken
      0
    • Tekken Tag Tournament 2
    • Wiedźmin 2
    • Transformers: Fall of Cybertron
      0
    • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  2. 2. Czy 2012 był udany pod względem gier?



Rekomendowane odpowiedzi

No i (pipi)? Nie bronie wartosci merytorycznych tej gry, tego czy jest 10/10 czy 5/10 bo tego nie wiem - bo nie gralem. Kwestie designu mozna zrozumiec po paru recenzjach i wideło wiec nie mow mi, ze Journey to nie gra bo "idzie sie do przodu i tyle".

 

A jezeli na serio tak sadzisz to wez mi podaj co musi miec program zeby byc wedlug Ciebie uznany za gre. Oczo(pipi)ny hud na ekranie? Narratora tłumaczącego, że to jest Józek i idzie gdzieśtam? Combosy czy inne strzelanie? Prosze mnie oswiec Bartek albo nie (pipi) mi tu, ze to nie gra. Znowu ta sama gadka co z The Walking Dead.

 

 

No generalnie nie mam ochoty tutaj definiować co jest grą a co nie (nawet dla mnie), ale po prostu zachwyty na tym czymś są dla mnie troche niezrozumiałe, ale ok to tylko ja. Co ja poradzę, że lubie jak gra ma cząstke "artyzmu" ale też gameplay jest w miarę wymagający, lubie wiedzieć, że mogę zginąć (przegrać) no już taki beton ze mnie i nic nie poradze.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Gra może być strzelaniną, interaktywnym filmem, wyścigami, tetrisem. Jedyne co formę wyrazu ogranicza to wyobraźnia, możliwości i sprzęt. Gry są fajne bo są interaktywne i stwarzają wiele możliwości. Nie ważne czy idziemy tylko do przodu czy ścigamy się na torach F1.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zmiana. XCOM wskakuje do pierwszej trójki kosztem Dishonored. Tym samym definitywnie zamykam swój ranking 2012. Mega subiektywny ranking, bez lizania zada:

1-2 .Wiedźmin i XCOM

3.Far Cry3

4.Dishonored

5.Black Klops 2

6.Borderlands 2

7.Journey

8.Rainbow Moon

9.Mass Effect 3

10. AC3 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.ppe.pl/news-21485-GDC_Nagrody_rozdane;_Journey_triumfuje.html

GDC: Nagrody rozdane; Journey triumfuje

 

Nagrody na tegorocznej edycji Game Developers Conference zostały już rozdane. Sprawdźcie, kto zgarnął najwięcej zaszczytów.

 

530x650_47208.jpg

 

Thatgamecompany wróci do domu z sześcioma nagrodami; w tym z najważniejszą - tytułem Najlepszej Gry 2012 roku. Journey zebrało też laury w kategoriach: Najlepsza gra z dystrybucji cyfrowej, Największy artyzm wizualny, Najlepszy Game Design, Najlepsze Audio oraz Największe Innowacje.

 

Kompletna lista nagrodzonych tytułów:

 

Najlepsza gra 2012 roku: Journey

Najlepsza gra z dystrybucji cyfrowej: Journey

Największy artyzm wizualny: Journey

Najlepszy Game Design: Journey

Najlepsze Audio: Journey

Największe Innowacje: Journey

Najlepsza Narracja: The Walking Dead

Najlepsza Technologia: Far Cry 3

Najlepsza gra na handheld/mobile: The Room

Najlepszy Debiut: Faster Than Light

Nagroda Publiczności: Dishonored

 

Nagroda za całokształt osiągnięć: Ray Muzyka i Greg Zeschuk

Odnośnik do komentarza

1. Wiedzmin 2

2. Dishonored

3. Forza Horizon

4. Far Cry 3

5. Hitman Absolution

6. Borderlands 2

7. Mass Effect 3

8. Halo 4

9.

10.

 

Dwa ostatnie miejsca puste, bo do ogrania zostaly mi dwie gry, ktore raczej na pewno trafia do mojego top 10 2012 roku, czyli Sleeping Dogs i XCOM, wiec kolejnosc raczej ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...