Skocz do zawartości

GOTY 2012


MaZZeo

GOTY 2012  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2012 roku to... (max 2-3 odpowiedzi, to do Mendroliny głównie)

    • Assassin's Creed 3
    • Borderlands 2
    • Max Payne 3
    • The Walking Dead
    • Hitman Absolution
    • Halo 4
    • Journey
    • Mass Effect 3
    • Sleeping Dogs
    • Dishonored
    • Forza Horizon
    • Dragon's Dogma
    • Trials Evolution
    • Mark of The Ninja
    • XCOM Enemy Unknown
    • Darksiders II
    • Far Cry 3
    • Street Fighter X Tekken
      0
    • Tekken Tag Tournament 2
    • Wiedźmin 2
    • Transformers: Fall of Cybertron
      0
    • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  2. 2. Czy 2012 był udany pod względem gier?



Rekomendowane odpowiedzi

nie zagrałem w żadną z tych gierek, głosuję na Borderlands 2, bo jedynka była dla mnie najbardziej niedocenioną gierką roku któregoś tam. do końca roku raczej w nic z tego roku nie zagram, ale może jeszcze zagłosuję na max payne. tak po prostu... żeby halo nie wygrało

 

a tak wgl to nie powinno być żadnej ankiety. lista wszystkich gier, każdy wypisuje trzy swoje typy, kto chce komentuje i bajo

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

W ankiecie co prawda zagłosowałem na Dishonored i Max Payne 3, ale ostatni głos i to ten najważniejszy idzie na Okami.

 

1. Okami

2. Dishonored

3. Max Payne 3

 

W takim razie wykasuj swój głos z ankiety bo

 

6. W przypadku użytkowników, którzy zarówno zagłosowali w ankiecie jak i wpisali w tym temacie swoje trzy typy, tylko głosy z ankiety będą brane pod uwagę.

 

Ludzie, czytajcie zasady. MajorZero64 widzę że też nie ogarnięty zbytnio.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem, które i tak macie w d00pie, to ta ankieta nikogo i tak nie zadowli, bo ubiegający rok był crapowy. Przypomnijcie sobie podsumowania w ubiegłym roku... tam było w czym przebierać. W tym mamy innowacyjność chyba jedynie w Jurney (podobno... nie wiem, nie grałem), a reszta jest z kategorii "ale to już było". Dla mnie najlepszą grą tego roku jest np. Ninja Gaiden Sigma 2, stary kapeć, a nic mi nie dało dyle grywalności co ten tytuł.

 

Największa podjarkę w tegoroczniakach miałem natomiast na Catherine, bo takich gier mi brakuje - występują tylko w "Popierdółka Edition", a nikt nie robi logicznych w klasie A.

 

 

Czy 2012 był udany pod względem gier?

 

hehe, widać że posiadacze X360 zagłosowali na "tak", a PS3 na "nie" (przynajmniej większość). Ciekawe czemu, przecież diksi pisał że PS3 ma więcej fajniejszych gier i nie ma co dyskutować, co jest?

te, hater... idź hatować do shutboxa; a jak Ty tak na poważnie, to odpowiadam: 1 solidny exclusive wystarczył Ci by zamienić rok w zayebioze?

 

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem, ankietę stworzyłem na bazie gamerankings ustawiając w wyszukiwarce rok 2012.

 

Ktoś pytał czemu nie ma FEZa w ankiecie - nie chciałem już przesadzać z cyfrową dystrybucją, więc wrzuciłem te gry, które miały lepsze oceny i zebrały większe grono fanów.

ale fez ma lepsza srednia ocen na tym gamerankings niz borderlands 2 czy ac3 lub max payne 3 (http://www.gameranki...letter=&search=)

 

ps. wiedzmin 2 tez jest remasterem starej gry (choc nie az tak starej jak okami) a ludzie glosuja :D

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

 

6. W przypadku użytkowników, którzy zarówno zagłosowali w ankiecie jak i wpisali w tym temacie swoje trzy typy, tylko głosy z ankiety będą brane pod uwagę.

 

Ludzie, czytajcie zasady. MajorZero64 widzę że też nie ogarnięty zbytnio.

 

Przecież w ankiecie głosowałem na to samo więc nie wiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza

Geez, poczytaj sobie może zasady. A potem, jak nie zrozumiesz, przeczytaj raz jeszcze. Opcjonalnie poproś mamę. Albo tatę.

Bez urazy, ale ostatnio jesteś jakiś taki... strasznie upierdliwy :huh:

 

Co do zasad, to nie lepiej byłoby w sytuacji dublowania głosów (ankieta/temat) brać pod uwagę te z tematu? Stwarzałoby to nieco więcej roboty... (może nawet sporo więcej :P) ale w obecnej sytuacji jeśli ktoś chce zagłosować w temacie.. nie ma mozliwości odpowiedzieć na drugie pytanie w ankiecie.

Wydaje mi się, że ogólnie klasyczny system (w postach) byłby jednak lepszy... a w ankiecie wrzucić najwyżej kilka pytań w stylu tego, co jest. No. ale mnie to w sumie ryba ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Dishonored

2. Far Cry 3

3. Max Payne 3

 

 

dishonored bo to nowa marka, mimo mocno średniej fabuły wciągnęła mnie jak żadna gra w ostatnim czasie.

far cry 3 bo jest nieporównywalnie lepsza od poprzedniej części i przed premierą byłem zdania że będzie przehajpowana i ogólnie słaba jak dwójka. Myliłem się bo jest moc, mimo kilku niedoróbek gra się świetnie.

a max Payne bo to max payne, dużo wspomnień z czasów małolata <yes>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...