Skocz do zawartości

GOTY 2012


MaZZeo

GOTY 2012  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2012 roku to... (max 2-3 odpowiedzi, to do Mendroliny głównie)

    • Assassin's Creed 3
    • Borderlands 2
    • Max Payne 3
    • The Walking Dead
    • Hitman Absolution
    • Halo 4
    • Journey
    • Mass Effect 3
    • Sleeping Dogs
    • Dishonored
    • Forza Horizon
    • Dragon's Dogma
    • Trials Evolution
    • Mark of The Ninja
    • XCOM Enemy Unknown
    • Darksiders II
    • Far Cry 3
    • Street Fighter X Tekken
      0
    • Tekken Tag Tournament 2
    • Wiedźmin 2
    • Transformers: Fall of Cybertron
      0
    • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  2. 2. Czy 2012 był udany pod względem gier?



Rekomendowane odpowiedzi

WYNIKI GŁOSOWANIA GOTY 2012

 

10i82yo.jpg

Miejsce 10. Sleeping Dogs - 26 punktów

 

wcjt50.jpg

Miejsce 9. Forza Horizon - 32 punkty

 

ndx5yw.jpg

Miejsce 8. Journey - 41 punktów

 

x4m1ar.jpg

Miejsce 7. Mass Effect 3 - 50 punktów

 

2whp752.jpg

Miejsce 6. Dishonored - 53 punkty

 

2rfr0bm.jpg

Miejsce 5. Halo 4 - 55 punktów

 

3358942.jpg

Miejsce 4. Far Cry 3 - 65 punktów

 

316nksg.jpg

Miejsce 3. The Walkind Dead - 68 punktów

 

35irw42.jpg

Miejsce 2. Wiedźmin 2 - 73 punkty

 

2w6i98j.jpg

Miejsce 1. Max Payne 3 - 90 punktów

 

 

 

11. Borderlands 2 - 22 punkty

12. Hitman Absolution - 22 punkty

13. XCOM - 19 punktów

14. Okami HD - 19 punktów

15. Dragon's Dogma - 15 punktów

16. TTT2 - 10 punktów

17. Mark of The Ninja - 6 punktów

18. Darksiders 2 - 6 punktów

19. Hotline Miami - 5 punktów

20. Trials Evolution - 4 punkty

21. Thirty Flights of Loving - 3 punkty

22. Virtue's Last Reward - 3 punkty

23. Kingdoms of Amalur - 2 punkty

24. Spec Ops - 2 punkty

25. Assassin's Creed 3 - 1 punkt

26. Transformers: FoC - 1 punkt

27. Jak & Daxter Collection - 1 punkt

28. Beat the Beat - 1 punkt

29. PES 2013 - 1 punkt

30. Street Fighter X Tekken - 0 punktów

 

 

Ciekawostki:

 

- głosowało 152 użytkowników rozdając 696 punktów dla 30 gier

- od początku liderem był Max Payne 3, w początkowej fazie głosowania jedynie jedna gra była w stanie chwilowo zremisować z tym tytułem - było to Halo 4

- czarnym koniem okazał się Far Cry 3. Początkowo na szarym końcu w ciągu tygodni uzyskał sporo punktów i wbił się do czołówki, chociaż można powiedzieć że powodem tego była późna premiera gry

- największym rozczarowaniem można jednoznacznie uznać Assassin's Creed 3. Przedwczesne gadki o GOTY i duży hajp grze nie pomół, forumowicze nie zlitowali się nad nowym zabójcą przyznając mu tylko 1 punkt, głos na AC3 oddał Soul

 

GOTY 2012

 

ZASADY GŁOSOWANIA

 

 

 

 

1. Głosujemy dwoma metodami:

 

a) głosowanie w ankiecie

b) systemem punktowym

 

2. Używając ankiety głosujemy na maksymalnie 3 gry, gdzie każda z nich uzyskuje w ten sposób 2 punkty.

 

3. Używając systemu punktowego wpisujemy się do tematu, gdzie wymieniamy i pozycjonujemy 3 gry. W tym wypadku gra na 1 miejscu dostaje 3 pkt, na 2 miejscu 2 pkt, a na 3 miejscu 1 pkt.

 

4. Jeżeli ktoś w ankiecie nie widzi gry, która jego zdaniem zasługuje na tytuł GOTY 2012 niech użyje w głosowaniu systemu punktowego i jej przyzna swoje punkty.

 

5. Jeżeli ktoś zagłosował już w ankiecie ale się zreflektował i woli system punktowy, to może usunąć swój głos w ankiecie.

 

6. W przypadku użytkowników, którzy zarówno zagłosowali w ankiecie jak i wpisali w tym temacie swoje trzy typy, tylko głosy z ankiety będą brane pod uwagę.

 

 

FAQ

 

 

 

 

1. Czemu głos w ankiecie waży 2 punkty?

 

Bo głosując na 3 gry rozdajesz w sumie 6 punktów, czyli tyle samo ile w systemie punktowym.

 

2. Kiedy zakończy się głosowanie?

 

Powiedzmy że do 13 stycznia, ale jeżeli nie będą już wrzucane głosy, a zwycięzca będzie rostrzygnięty to można skończyć wcześniej.

 

3. Czym się kierowałeś wrzucając te gry do ankiety?

 

Średnią ocen na gamerankings, gdzie pominąłem tytuły na kinecta i move, sportówki i Call of Duty.

 

4. Gdzie moja fifa i nba 2k13 chuju?

 

Nigdy nie wrzucaliśmy do tego głosowania sportówek i teraz też tak nie będzie.

 

5. Czemu ludzie głosują na gry w które nie grali?

 

Sam nie wiem, normalnie tajemnica sagali :(

 

6. Dlaczego w ankiecie jest więcej gier ekskluzywnych na X360 niż tych z PS3 ty xbocka mendo?

 

Tutaj odpowiedź

 

331nibt.png

 

 

7. Czemu Halo 4 nie wygra plebiscytu?

 

Bo krasnale.

 

9. Czy za rok też będziemy tak głosować?

 

Za rok nie będzie żadnego tematu ani ankiet bo i tak wygra Grand Theft Auto V.

 

10. Gdzie Carl on Duty: Black Cops 2?

 

Dajmy szanse innym grom na zwycięstwo co?

 

11. Czemu nie było pytania nr. 8?

 

Sprawdzam czy przeczytaliście to wszystko wy kuhwy!

--------------------------------------------------------------------

 

 

Panowie i panie, praktycznie wszystko co ciekawe już wyszło w tym roku. Jedynym wyjątkiem jest Far Cry 3.

 

Daję wybór wielokrotny, ale umówmy się że klikamy 2, max 3 propozycje.

 

Rok temu wygrał Skyrim http://www.psxextrem...8037-goty-2011/

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem od nowa ankietę żeby była publiczna, więc kto zdążył zagłosować niech zrobi to drugi raz

 

RE6, Starhawk, Spec Ops: The Line, Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, Prototype 2, Ninja Gaiden 3, FIFA 13, SSX, Asura's Wrath, Syndicate, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Soulcalibur V ??

 

To jest GOTY 2012, chcesz głosowanie na największego crapa to zrób własny temat.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 12
Odnośnik do komentarza

RE6, Starhawk, Spec Ops: The Line, Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, Prototype 2, Ninja Gaiden 3, FIFA 13, SSX, Asura's Wrath, Syndicate, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Soulcalibur V ??

I jeszcze NBA 2k13 albo Hotline Miami. W ogóle brakuje masy gier, w szczególności z cyfrowej dystrybucji i konsol przenośnych.

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem od nowa ankietę żeby była publiczna, więc kto zdążył zagłosować niech zrobi to drugi raz

 

RE6, Starhawk, Spec Ops: The Line, Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, Prototype 2, Ninja Gaiden 3, FIFA 13, SSX, Asura's Wrath, Syndicate, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Soulcalibur V ??

 

To jest GOTY 2012, chcesz głosowanie na największego crapa to zrób własny temat.

Ty widocznie chcesz głosować na największe przehypeowane krowy roku :) Jak dla Ciebie FIFA to crap to masz dość wygórowane zasady co do GotY. Dla mnie Kingdoms of Amalur i MP3 to najlepsze gry w jakie grałem w tym roku. No i na Nintendo wyszło chyba trochę więcej niż jedna dobra gra.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Weź mnie nie osłabiaj, może mam wy(pipi)ć Dishonored albo Sleeping Dogs na rzecz kolejnej fify albo tego crapa RE6? Ankieta nie jest z gumy, nie podoba się to nie głosuj.

 

No i na Nintendo wyszło chyba trochę więcej niż jedna dobra gra.

 

2rh62r6.png

 

1307302527no-kurwa-rzeczywiscie.jpg

Odnośnik do komentarza

Dodaj fall of cybertron i soul calibur.

Jesli to sa dla ciebie crapy to nie jestesmy juz kolegami.

 

Dodałem transformersy i Kingdoms of Amalur bo zauważyłem że można jeszcze dodać dwie gry.

 

Co do Kid Icarus to chyba już rok temu ustaliliśmy że ankieta dotyczy stacjonarek.

Odnośnik do komentarza

Weź mnie nie osłabiaj, może mam wy(pipi)ć Dishonored albo Sleeping Dogs na rzecz kolejnej fify albo tego crapa RE6? Ankieta nie jest z gumy, nie podoba się to nie głosuj.

 

Słabe gry bo ty tak uważasz? :ph34r: Czy jednak sugerujesz się metacritic/gamerankings? Bo jeśli tak, to nie wiem co na tej liście robi Halo4 skoro ma niższą średnią niż Dance Central 3.

 

A grą roku jest Okami HD.

Odnośnik do komentarza

Jakimi kryteriami kierowałeś się Mazzeo wybierając te tytuły? Może lepiej zmień nazwę tematu na GOTY wg. Mazzeo, albo coś co nie wprowadzałoby w błąd. Dziurawa, nawet ponoć niesamowity Witcher 2 czy Trials: Evolution na X360 się nie załapały, chyba Mazzeo miał zły dzień, chociaż nie zapomniał NIE wrzucić CoD-a ;p

 

Ps. Ratchet & Clank: Załoga Q wychodzi jeszcze w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza

no na bank ta popierdółka tower defence ( a się zarzekałeś, że to będzie pełnoprana nowa część) będzie GOTY....żal.pl

 

Ja zagłosowałem na MP3, ale dla mnie bezdyskusyjnie grą roku OKAMI HD - NIEWIARYGODNY I NIEŚMIERTELNY TYTUŁ, jednak rozumiem,że na hd mastery nie ma sensu głosować.

Odnośnik do komentarza

O, następni

 

A tak serio załóż ktoś normalny, normalny temat GoTY 2012 uwzględniając większość gier które powychodziły w tym roku.

 

Słucham, czego konkretnie nie uwzględniłem w tej ankiecie? Wszystko wziąłem na podstawie gamerankings pomijając:

 

- pierdoły na kinecta i move

- sportówki

- call of duty

 

Weź mnie nie osłabiaj, może mam wy(pipi)ć Dishonored albo Sleeping Dogs na rzecz kolejnej fify albo tego crapa RE6? Ankieta nie jest z gumy, nie podoba się to nie głosuj.

 

Słabe gry bo ty tak uważasz? :ph34r: Czy jednak sugerujesz się metacritic/gamerankings? Bo jeśli tak, to nie wiem co na tej liście robi Halo4 skoro ma niższą średnią niż Dance Central 3.

 

A grą roku jest Okami HD.

 

Wiedziałem że ciebie dupa zaboli, ale to co, mam wrzucić Ninja Gaiden 3 (ktoś uważa że to dobra gra?), Starhawka w którego nikt nie gra, Synidcate którego już nikt nie kojarzy czy RE6 żebyś tylko ty zagłosował?

 

Słucham konkretnie co niby jest tu do zmiany.

 

Jakimi kryteriami kierowałeś się Mazzeo wybierając te tytuły? Może lepiej zmień nazwę tematu na GOTY wg. Mazzeo, albo coś co nie wprowadzałoby w błąd. Dziurawa, nawet ponoć niesamowity Witcher 2 czy Trials: Evolution na X360 się nie załapały, chyba Mazzeo miał zły dzień, chociaż nie zapomniał NIE wrzucić CoD-a ;p

 

Ps. Ratchet & Clank: Załoga Q wychodzi jeszcze w tym roku ;)

 

Wrzucam wieśka zamiast The Darkness 2 bo zapomniałem o nim.

Odnośnik do komentarza

No ja grałem i przeszedłem Starhawka :sleep: Dobra gra może chciałem zagłosować...

 

O wiele lepiej by było głosować tak jak zawsze wyglądało głosowanie w dziale Ps3. Żadnej ankiety tylko każdy pisze tak:

 

1.GTA6 - bla bla bla

2. GTA12 - bla bla

3. GTA345435 - bla bla

 

Pierwsze trzy miejsca, krótkie uzasadnienie i na końcu liczysz głosy (pierwsze miejsce 3 punkty, drugie 2, 3 jeden punkt). Potem podajesz wyniki, punktacje i tyle.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Trochę do bani ta ankieta. Powinno być więcej tytułów, taki RE6 nie zachwyca, ale dla kogoś może być GOTY i powinniśmy to uszanować. Chciałem zagłosować na Binary Domain, brakuje też Silenta Downpoura. Kolekcji HD wyszło dużo w tym roku i przedmówcy mają rację że OKAMI HD gniecie cyce, ale chyba lepiej głosować na świeże tytuły. Ewentualnie można by porobić kategorie jak zrobili koledzy z forum Neo i wtedy Okami wygra w dystrybucji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza

Ale rok temu była ankieta i wszystkim się podobało :confused: Zrozumcie że jest maksymalnie 22 opcje, więc nie da się w nieskończoność dodawać gierek.

 

Można to wszystko przerobić w taki sposób jak pisze Słupek ale od razu mniej będzie głosów (bo ciężko niektórym napisać paru słów o grze) no i jak już mówiłem ankieta rok temu się sprawdziła.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Wrzucam wieśka zamiast The Darkness 2 bo zapomniałem o nim.

 

Nie dziwię się ;)

 

Anyway, serio lepiej chyba byłoby zmienić formułę całości i zrobić ogółem żeby każdy podał swój typ w poście (albo 3 typy punktowane po 1,2 i 3 punkty), i na koniec ktoś by to podliczył :) Więcej roboty ale bardziej obiektywne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...