Skocz do zawartości

GOTY 2012


MaZZeo

GOTY 2012  

144 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2012 roku to... (max 2-3 odpowiedzi, to do Mendroliny głównie)

    • Assassin's Creed 3
    • Borderlands 2
    • Max Payne 3
    • The Walking Dead
    • Hitman Absolution
    • Halo 4
    • Journey
    • Mass Effect 3
    • Sleeping Dogs
    • Dishonored
    • Forza Horizon
    • Dragon's Dogma
    • Trials Evolution
    • Mark of The Ninja
    • XCOM Enemy Unknown
    • Darksiders II
    • Far Cry 3
    • Street Fighter X Tekken
      0
    • Tekken Tag Tournament 2
    • Wiedźmin 2
    • Transformers: Fall of Cybertron
      0
    • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  2. 2. Czy 2012 był udany pod względem gier?



Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jest wyraźnie napisane "max 2-3 odpowiedzi" :P

Wyraźnie jest napisane "Najlepsza gra [liczba pojedyncza] 2012 roku to...", a dopiero w nawiasie jest dopisane, że max 2-3 odpowiedzi i to "głównie dla Mendroliny". Czyli normalny gracz powinien w ankiecie powinien zaznaczyć jeden najlepszy (jego zdaniem) tytuł, a wyjątki ogrywające tylko gierki z plusa mogą zaznaczyć dwa, trzy tytuły ;) .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Nie, chodziło o to żeby Mendrek nie zaznaczał 10.

Aha, ok, tak też można to rozumieć :) . Chociaż wydaje mi się, że lepiej byłoby jakby w ankiecie zaznaczalibyśmy tylko jeden tytuł, a dopiero w poście podawać swoje top 3. I tak poza tym w ankiecie nie ma nawet jednego tytułu z PS+ (a co dopiero dziesięć) ;) ...

Odnośnik do komentarza

Obliczyłem stan jak na dzisiaj i powiem że nie wszystko jest jeszcze jasne więc głosujcie śmiało.

 

Natomiast pomimo apelów o ogarniętość w głosowaniu to są ludzie którzy zarówno kliknęli tytuły w ankiecie jak i wpisali w temacie swoje top3, a są to:

 

MajorZero64

Zwyrodnialec

decoyed

sosnaa

genjuro

Karas

Dave Czezky

 

tragedii nie ma, ale ważne będą wasze głosy tylko z ankiety, tak jak jest w zasadach.

 

Jak nie będę zyebany po uczelni to w niedzielę po północy wrzucę tutaj wyniki.

Odnośnik do komentarza

a ja zedytowałem posta z moją top3 bo zagrałem w parę tytułów i jednak pozmieniałem kolejność. MP3 i tak wygra więc postanowiłem zagłosować i wyróżnić inne trzy tytuły:

1- Okami HD - nieśmiertelny i genialny tytuł, pokazuje że starsze gry są często o wiele bardziej grywalne niż obecne

2- XCOM - genialny reboot, full mnie zgniółt miodem i replayality

3- PES 2013 - mimo, że z błędami to chce wyróżnić Japończyków, że po tylu latach wreszcie nawiązali choć w częsci do czasów świetności z ps2. W offline wg mnie najlepsza piłka nożna generacji. W online niestety przez brak filtrów w wyszukiwaniu przeciwników ustępuje konkurencji i Konami należą się za to gromy, że cała infrastruktura tkwi chyba jeszcze w zeszłym wieku. Mimo wszystko cały czas mam ochotę na jeszcze jeden meczyk.

Odnośnik do komentarza

Borderlands 2 do końca nie ograny, Dishonored czeka na swoją kolej a na czystą dyszkę w poprzednim roku nic nie zasłużyło ale wiem że...

 

mały EDIT:

 

1.Far Cry 3

2.Borderlands 2 ( pokusiłbym sie może o pierwsze ale nie skończyłem jeszcze a już D-day ;) )

3.Wiedźmin 2

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Szit, wiedziałem, że o czymś zapomnialem - o moim top3 :P Pewnie się już nie będzie wliczał, ale co tam podzielę się:

 

1. Dishonored

2. XCOM: Enemy Unknown

3. Walking Dead

 

(z tego co widzę, to i tak nic by to nie zmieniło w wynikach)

Co prawda nie ograłem jeszcze B2 i FC3, ale to "tylko" sequele, więc wątpie, żeby trafiły do mojego top3.

Odnośnik do komentarza

lista kmiotów głosujących na Max Payne 3

 

 

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

przepraszam bardzo - widzę błąd, w spoilerze piszesz, że głosowałem na Max Payne3 a ja natomiast :

 

a ja zedytowałem posta z moją top3 bo zagrałem w parę tytułów i jednak pozmieniałem kolejność. MP3 i tak wygra więc postanowiłem zagłosować i wyróżnić inne trzy tytuły:

1- Okami HD - nieśmiertelny i genialny tytuł, pokazuje że starsze gry są często o wiele bardziej grywalne niż obecne

2- XCOM - genialny reboot, full mnie zgniółt miodem i replayality

3- PES 2013 - mimo, że z błędami to chce wyróżnić Japończyków, że po tylu latach wreszcie nawiązali choć w częsci do czasów świetności z ps2. W offline wg mnie najlepsza piłka nożna generacji. W online niestety przez brak filtrów w wyszukiwaniu przeciwników ustępuje konkurencji i Konami należą się za to gromy, że cała infrastruktura tkwi chyba jeszcze w zeszłym wieku. Mimo wszystko cały czas mam ochotę na jeszcze jeden meczyk.

 

Nigdy zatem ostatecznie nie zagłosowałem na MP3

Odnośnik do komentarza

>Wiedźmin 2

>2012

Bwuh?

 

Ja rozumiem, że kĄsolowcy dostali grę później, ale to trochę śmieszne, aby opóźniony port w ogóle mógł mianować do jakiegokolwiek goty w takim przypadku. Równie dobrze na tej samej zasadzie można było uwzględnić Arkham City Armored Edition, bo wyszło na Wii U w 2012, albo Persona 4 Golden na Vitę...

 

Nie aby W2 na to miano nie zasługiwał, ale ktoś tu chyba przespał rok 2011.

 

Ogólnie "obiektywizm" ankiety FTW. Nieźle się uśmiałem, nie tyle z wyników co postów w tym temacie...

 

 

Po fakcie, dla formalności, wrzucam swoją "listę":

1. Transformers: Fall of Cybertron - za "pure fun", fangasm i naprawdę genialne zróżnicowanie rozgrywki przez całą 6-8 godzinną kampanię. Ani chwili nudy, każdy chapter oferuje coś nowego, wciągającego. Nie to co wiele innych shooterków, gdzie jedyną odskocznią od strzelania jest okazyjna sekcja z wieżyczką, albo znalezienie dziesiątej odmiany karabinu maszynowego...

2. FTL - za pomysł, realizację, muzykę i syndrom "jeszcze pięciu minut" (po których się orientuje człowiek, że ranek nastał...)

3. Orcs Must Die 2 - za solidne rozwinięcie pomysłów już i tak świetnego oryginału oraz dodanie co-opa.

 

Zapewne uwzględniłbym też Walking Dead, Dishonored oraz XCOM, ale jeszcze nie miałem czasu by się za nie zabrać, więc nie oceniam. No i Persona 4 Golden, jeśli mamy się bawić w uwzględnianie reedycji...

 

 

A rok ogólnie słaby. Znowu przewaga monotonnych shooterków i przehajpowanych sequeli rozreklamowanych marek. Ziew.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Wiedźmin 2 jest w tym roku bo nie było go w poprzednim w forumowym głosowaniu z wiadomych względów, widać nie jest to zbyt oczywiste dla niektórych.
Ach, racja, zapomniałem, że jeśli jakiś tytuł wychodzi na PC to nie jest grą, tylko programem, albo w ogóle nie istnieje, więc klasyfikowanie go do jakichkolwiek rankingów game of the year byłoby komiczne. No przecież! To takie oczywiste. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...