Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie: co specjalnego jest w "zablokowanym" ognisku przed wejściem do Bastionu Grzesznicy? czy ono jest zablokowane ot tak?

 

Samo ognisko to tylko ognisko. Ale wazne jest "to" co go blokuje.

 

 

 

 

edit: jeszcze jedno: pod ogniskiem w "sali dla służby" w jednym z pomieszczeń znalazłem otwór na klucz pharrosa po wsadzeniu do niego klucza/kamienia

 

 

pojawił się tylko hologram na ścianie obok wyglądający jak to wejście na klucz, coś przegapiłem czy to jedyne działanie tego miejsca?

 

Walnij w to po prostu.

 

 

 

Potem będę chciał robić megakleryka z megafaith. Pamiętam, że w Demon's souls klasa kleryk była tzw. "zabójcą magów". Tutaj też tak jest? I czy jest sens robienia faith buld, jak myslicie?

Tak. Faith build z 50fai, Lightning Dragon Chime i toną Great Lightning Spearów włącza Ci easy mode na ng+ (w pve oczywiście, bo przeciw magom w pvp lepszy będzie hexer+ great magic barrier)

Edytowane przez Lipert
Odnośnik do komentarza

Panowie, poszukuje jakiegos fajnego mieczyka, ktory jest szybki i mocno bije. Pokonalem juz bossow, ktore blokowaly mi droge do zamku, ale wciaz walcze zakletym ogniem mieczem zdobytym w jednej z poczatkowych lokacji, tam gdzie ziała ogniem Hydra. Rozbudowalem go do +10, ale miecz leje tylko za ok 200 pkt, co w zamku Drangleic moze nie wystarczyc. Uzywam tez Falcjona +7 zakletym blyskawicami, ale on napyrtala niewiele lepiej. Chodzi mi o miecz pod dualwieldera innymi slowy. Jaki jest najlepszy miecz dla tej postaci i gdzie go zdobyc?

Odnośnik do komentarza

Ja biegam w bastard sword+10 i póki co jest moc :<

 

Będzie w końcu jakiś w miarę oryginalnie/świeżo wyglądający boss? Póki co mam deja vu z jedynki, był już klon Sifa (Szczurek), Nito (Rotten), Quelaag (Najkka) i na upartego Artoriasa (Pursuer). Gierka dalej miodna, ale jednak son i am dissapoint małe ; (

Odnośnik do komentarza

Będzie w końcu jakiś w miarę oryginalnie/świeżo wyglądający boss? Póki co mam deja vu z jedynki, był już klon Sifa (Szczurek), Nito (Rotten), Quelaag (Najkka) i na upartego Artoriasa (Pursuer). Gierka dalej miodna, ale jednak son i am dissapoint małe ; (

 

To jest właśnie główny problem dwójki, że nie za wiele oryginalnych będzie :)

 

Jak to jest z tymi najazdami. Kazdy moze mnie najechac? Mozna sie jakos bronic?

 

Możesz spalić Human effigy w ognisku, żeby zablokować inwazje na jakiś czas w danej lokacji, możesz grać w trybie Offline, możesz wyciągać kabel podczas najazdu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym wyciąganiem kabla to lepiej uważać. Po iluś tam razach dostaje się "bana" na daną postać i nie można grać z innymi. Można to odwrócić używając Bone of Order ale dostaje się tylko jedną sztukę tego przedmiotu.

 

Można się jeszcze bronić używając Seed of a Tree of Giants - wtedy przeciwnicy atakują także invaderów.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Piszecie, ze Claymore i Bastard Sword sa dobre... Ciekawym jak zostaly te nazwy przetlumaczone na jezyk polski, bo polska wersje wlasnie ogrywam :)  Drangleic Sword tez mam, ale za wolny jest moim zdaniem. Mam tez miecz Grzesznicy (Lost Sinner), ktory wykulem u kowala za jej dusze, ale jestem rozczarowany. Strasznie woooolno bije i ma slaby movement :(  Zweihandera nawet nie rozwazam, bo moja postacia to nawet nie wiem czy go udzwigne :P

Odnośnik do komentarza

Ale na Dark Wiki Souls jest tłumaczone na pol - z tym że tam wiadomo nie ma wszystkich informacji jakie byśmy szukali - no jak ktoś bez przerwy chce coś szukać na wiki to gra po ang, z kolei jak ktos od czasu do czasu, to myśle że nie zaboli go wykombinować chwilke na google co jest czym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...