Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

 

A jaką broń używać na początku i którą ulepszać, by się łatwo grało? Biegam z morgenszternem (190).

 

niech was nie skusi pursuer polecany przez kanabisa.

 

Dlaczego? Napewno lepszy od halabardy  :reggie:

 

Nie zebym sie kłocił ze lepszy od tego ultra sworda ze skalowaniem S bo nie, ale to bardzo dobra bron. Lepsza imo od BK Great sword napewno

Odnośnik do komentarza

walczyłem z gromadą szczurów co między nimi jest szczurowy boss, zginąłem i od razu pasek życia do połowy. To jakaś klątwa czy śmierć od nich tak się kończy? Nie ginąłem wcześniej tyle razy żeby mi aż do połowy spadło. Człowieczeństwo załatwi sprawę czy trzeba jakąś odtrutkę? 

Sprawdziłbym, ale nie mam kukiełek.

 

Tej handlarce w Majuli odnawiają się itemy? kukiełki jej się pokończyły ku.rwa mać.

 

szczura zabiłem i z połową hp żeby nie było

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Ja natomiast już dalej, tzn, gdzie indziej. Po pokonaniu kilku bossów trafiłem do rynsztoka i ginę jak głup...ehh. Mam dość tej halabardy i faktycznie chyba muszę się zaopatrzyć w wielki miecz, albo wielki miecz prześladowcy. Problem w tym, że ten pierwszy powinienem mieć na stanie, ale go nie mam. Coś mi świta, że sprzedałem temu handlarzowi Galvanowi, tylko, że jak wracam do drugiej lokacji, w której ów był Harvest Valley to go już nie ma.

 

Czy mogę go zdobyć w jakiś inny sposób? Zdobyć, kupić, znaleźć, ect.?

Edytowane przez Epitaph
Odnośnik do komentarza

też tam dziś dotarłem, ale było brzydko buro i ponuro, więc nie wchodziłem. Zresztą z połową życia to ja sobie mogę pochodzić.

nie masz pierścienia co daje więcej życia jak jesteś martwy ?

 

mi jakoś łatwo idzie w tej części i jestem już pod koniec gry. Bossowie są bardzo łatwi nawet jak nikogo nie przyzwamy, a do niektórych to nawet można 2 npc przyzwać xD cały czas biegałem z claymore +10 a dzisiaj zrobiłem sobie tego greatsworda co kazub polecał no i kosi:)

Odnośnik do komentarza

dobra dorwałem kukłę i jest dobrze, a pierścienie chyba nie mam. Wymieniłem duszę na miecz prześladowcy, ale póki co biegać sprintem z nim nie mogę, więc odpuszczam.  Skąd wziąć tego greatsworda? Halabardą nie gra się źle, jednak swordem w jedynce lepiej mi się grało.

 

co się stanie jak wrzucę żar ascezy do ogniska? Chyba, że coś innego można z tym zrobić

Odnośnik do komentarza

nigdy nie użyję tego przedmiotu. 

 

jutro ruszam do Zagajnika Myśliwych.

 

Błąd, przeciwnicy sa tylko troche mocniejsi w danym rejonie ogniska, boss tez. Warto uzyc np przy pierwszym bossie, nie jest trudny pokonujesz typa i dostajesz w chu.j dusz. 

 

dobra dorwałem kukłę i jest dobrze, a pierścienie chyba nie mam. Wymieniłem duszę na miecz prześladowcy, ale póki co biegać sprintem z nim nie mogę, więc odpuszczam.  Skąd wziąć tego greatsworda? Halabardą nie gra się źle, jednak swordem w jedynce lepiej mi się grało.

 

 

Przeciez ten greatsword od kazuba jest jeszcze cięższy od miecza przesladowcy wiec biegac bedziesz jeszcze wolniej. 

Podbijaj statystyki zeby miec wiekszy udzwig w takim razie. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

nigdy nie użyję tego przedmiotu. 

 

jutro ruszam do Zagajnika Myśliwych.

 

Błąd, przeciwnicy sa tylko troche mocniejsi w danym rejonie ogniska, boss tez. Warto uzyc np przy pierwszym bossie, nie jest trudny pokonujesz typa i dostajesz w chu.j dusz. 

 

dobra dorwałem kukłę i jest dobrze, a pierścienie chyba nie mam. Wymieniłem duszę na miecz prześladowcy, ale póki co biegać sprintem z nim nie mogę, więc odpuszczam.  Skąd wziąć tego greatsworda? Halabardą nie gra się źle, jednak swordem w jedynce lepiej mi się grało.

 

 

Przeciez ten greatsword od kazuba jest jeszcze cięższy od miecza przesladowcy wiec biegac bedziesz jeszcze wolniej. 

Podbijaj statystyki zeby miec wiekszy udzwig w takim razie. 

 

 

no jak dużo dusz to trzeba było tak od razu. Jutro zaatakuję tego w Knieji upadłych olbrzymów i może jeszcze kogoś bo mam opcje kupić żar ascezy u dupeczki w dolinie żniw.

 

to ch.uj latam dalej z halabardą. Dziś się dowiedziałem, że można 4 pierścionki zakładać a nie 2 jak w jedynce, a to ci heca 

Odnośnik do komentarza

Dziś się dowiedziałem, że można 4 pierścionki zakładać a nie 2 jak w jedynce, a to ci heca

 

A wiesz, że teraz można też wyekwipować po 3 narzędzia na rękę, a nie tylko 2 jak w jedynce? :kaz: A itemów do używania pod kwadratem moża mieć podlinkowane 10, a nie tylko 5? Dark Souls 2, więc wszystkiego po 2x więcej. :sorcerer:

 

Ech ci współcześni gracze jester.gif

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

 

 

nigdy nie użyję tego przedmiotu. 

 

jutro ruszam do Zagajnika Myśliwych.

 

Błąd, przeciwnicy sa tylko troche mocniejsi w danym rejonie ogniska, boss tez. Warto uzyc np przy pierwszym bossie, nie jest trudny pokonujesz typa i dostajesz w chu.j dusz. 

 

dobra dorwałem kukłę i jest dobrze, a pierścienie chyba nie mam. Wymieniłem duszę na miecz prześladowcy, ale póki co biegać sprintem z nim nie mogę, więc odpuszczam.  Skąd wziąć tego greatsworda? Halabardą nie gra się źle, jednak swordem w jedynce lepiej mi się grało.

 

 

Przeciez ten greatsword od kazuba jest jeszcze cięższy od miecza przesladowcy wiec biegac bedziesz jeszcze wolniej. 

Podbijaj statystyki zeby miec wiekszy udzwig w takim razie. 

 

 

no jak dużo dusz to trzeba było tak od razu. Jutro zaatakuję tego w Knieji upadłych olbrzymów i może jeszcze kogoś bo mam opcje kupić żar ascezy u dupeczki w dolinie żniw.

 

to ch.uj latam dalej z halabardą. Dziś się dowiedziałem, że można 4 pierścionki zakładać a nie 2 jak w jedynce, a to ci heca 

 

 

No o to chodzi, zar ascezy jest swietny na poczatku, bo niektorzy bossowie to lamusy a ilosc dusz ktore za nich dostajesz jest naprawde miodna do rozwijania postaci. Jak juz dojdziesz to polecam tez tak zrobic z Przegniłym. Tez lama niezła a dostajesz miliardy dusz i w dodatku dwie dusze bossów ktore tez mozesz uzyc i dostaniesz w cholere dusz. 

 

Ja zmienilem halabarde na wielki miecz dopiero na koniec gry, wczesniej to bez sensu IMO. Halabarda jest lekka i szybka no i ma niezly dmg. Ładuj w str i dex do 40 a potem w udzwig i jak juz bedziesz mógł spokojnie biegac z mieczem przesladowcy albo greatswordem wtedy na niego zmien halabarde.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chciwy demon zniszczony, jak na razie jeden z łatwiejszych bossów. Zagubiona królowa też nie sprawiła problemów, oczywiście jak spaliłem młyn, dobrze, że są te podpowiedzi przez innych graczy bo w życiu bym się nie domyślił. Teraz jestem w żelaznej warowni, fajna lokacja i chyba mam już walkę z bossem przed sobą, ale wieczorem zaatakuję. Znalazłem tam miecz czarnego rycerza, też dzięki podpowiedzi. Wydaję się solidną bronią tylko żeby nią władać muszę podnieść wiarę z 5 do 12 punktów i inteligencje z 5 do 8. od ch.uja dusz na tym etapie. Wiem, że mogę przenieść punkty tylko pytanie czy warto? Zdobyłem kolejny duży odłamek tytanitu i halabardę mógłbym zrobić +6 i w sumie nie wiem co robić.  

 

 

po spaleniu żaru ascezy w ognisku pokonałem ostatniego olbrzyma i prześladowcę, gdzie teraz opłaca się go spalić?

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

do halabardy potrzebuję dużych tytanitów do miecza czarnego rycerza potrzebny jest migoczący, więc przy maksowaniu gryźć się ze sobą nie będą. Dobrze mieć chociaż dwie bronie gotowe do użycia jakby coś szło nie tak. Ch.uj tam, przeniosę parę punktów, trochę dusz zainwestuję i zobaczymy jak będzie. Przecież jeszcze długa droga przede mną. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...