Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem, ze ta gra jest trudniejsza, ale skoro 14letni siostrzeniec przeszedl ja ostatnio to taka raczej nie jest. W dodatku ogral gre na 14calowym crt tv XD

 

No ale 14 lat to mało?  15 lat mialem jak ograłem ninja gaiden na master ninja. Na 14 calowym crt. Spróbuj, no skoro 15 letni cygan dał rade to pewnie trudne nie jest prawda?

 

lol 14 to nie 10.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Vendrick to leszcz trzymać się blisko jego dupy to nigdy nie trafi. W ogóle walka z nim czy z Gwynem z jedynki nic specjalnego.

Walka z Old King Doran albo Allantem w Demonsach to były przech.uje.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

no i koniec po 55 godzinach czyli podobnie jak przy jedynce. Nie wiem która część lepsza, dwójka na pewno bardziej dopracowana, kilka fajniejszych rozwiązań jak np. możliwość teleportacji już na początku. Jednak to przy jedynce poczułem się jak za dawnych lat, kiedy biegło się ze szkoły odpalić konsole. Grając byłem wręcz zaszczuty i bałem się wyjrzeć zza rogu nie mówiąc o wejściu we mgłę :P W dwójce znałem już system walki i wiedziałem mniej więcej co można, a co nie i przejście nie sprawiło mi większych problemów. Jednak to nie znaczy, że zawsze było miło i przyjemnie. 

 

Trójka lada moment wychodzi, a ja ciągle bez konsoli na której bym to odpalił :( 

 

widzę, że po przejściu dalej można biegać i machać sobie mieczykiem fajnie, muszę ten CC klalan dojechać o którym pisał jurom

Odnośnik do komentarza
" post="3642229" timestamp="1453407448"]

 

Jestem w lokacji o nazwie Kapliczka Amany. Te strzelające pociskami kur.wy doprowadzają mnie do szewskiej pasji.

 

Jestes w siedzibie Cursed Clan tamtego swiata, takze uwazaj, bo duch wielkich wojownikow mroku unosi sie nad woda.

I tak sie cieszcie, bo z(pipi)ane nooby plakaly i oslabili ta mape wraz z wersja PC.

Pitiful Noobs!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, to pewnie puszczę gdzieś moja lkmitke na ps3 i kupię na x1. Ew najpierw sobie przejdę na ps3 a potem sprzedam i kupię na x1

 

Sotfs jest pod kilkoma względami zje.bany względem podstawowej wersji, z tego co wiem to jedyne co tą wersją przemawia to 60fps i grafika.

Odnośnik do komentarza

Moze rozwin, bo ogrąłem obie wersje i bardziej przemawiało za mną sotfs. Miedzy innymi dzieki 60fps i grafice.

 

Nie grałem, także wiadomo, ale z tego co czytałem jest nawalone jeszcze więcej mobków, przede wszystkim w Iron Keep. No ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...