Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu Lobo :fsg:  Nigdy nie czytałem "Ostatniego Czarniana" nie mogę się już doczekać. Takie pytanie do tych co czytali "Azyl": Wam też rozczytanie czcionki Jokera sprawiało trudnosć? Mnie bolały od tego oczy.

Taki mały swag:

IMG_1967.jpg

Mój stary jak to wówczas(96) zobaczył to otworzył żeby sprawdzić co znajduje się w srodku.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przeczytałem to divergence - dobra beka z nowego Batmana. nawet gordon uważa, że to głupi pomysł xD. ale zamieszanie w supermenie i wojna darkseid vs anti-monitor w JL zapowiadają się soczyście.

Truchło anti-monitora ożywili? Villain spoko. Prawie całe multiverse się z nim naparzało za czasów Crisis on Infinite Earths.

Odnośnik do komentarza

Catwoman Rzymskie Wakacje warto łyknąć?

 

Plus wiem że nie ten temat ale zapytam przy okazji Wolverine Logan od Vaughana brać?

Rzymskich Wakacji nie czytałem, ale to jest historia łącząca Długie Halloween z Mrocznym Zwycięstwem. Szału pewnie nie ma, ale przeczytać myślę można. Natomiast Logana czytałem i jest spoko. Pokazuje wolviego od strony emocjonalnej i jego demony/nemesis. No i także pierwsze(?) miłosne uniesienia. Myślę, że warto chociaż komiks jest chudziutki, ale też kosztuje niedużo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakoś wolę grafikę na twardej okładce, przeszkadza mi w czytaniu (zawsze muszę ją ściągać), no i łatwo może się zniszczyć. Ale to takie tam moje  skrzywiania  :sir:

Edit:

 

Spoiler kto nie czytał Endgame, ja nie czytałem no ale...  ^_^

 

 

Oto Jim Gordon jako Batman  :) a już myślałem, że będzie śmigał w tym niebieskim mechu.

Batman.pngBatman1.png

Ale nie daje mi spokoju jego wygląd, rzeźba, bez wąsa hmmm...

 

 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...