Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

easye nie ogarnia, że Forza 5 ma rok na karku, a po premierze Horizon 2 większość ludzi przerzuciła się na tę drugą grę po ROKU grania w Forza 5. 

 

Na Xone jest po prostu wybór racerów. Pod koniec 2015 znowu wszyscy przerzucą się na Forza 6. Nie wiem co w tym szokującego biorąc pod uwagę, że ta sama grupa docelowa łupie w obydwie serie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ograłem piątkę na premierę ale co mnie zdumiewa to detale, które odkrywa się nawet po czasie. ostatnio włączyłem sobie dla sportu by ścigać się chevy chevelle ss. co mnie rozwaliło to na garbie maski, tuż przy szybie jest klapka reagująca na gazowanie. otwierała się razem z przepustnicą i zamykała przy odpuszczaniu. taka pierdoła a ucieszyła a do tego po takim czasie odkryta :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pytanie mam. Jak odpaliłem grę to od razu mi do kariery przeszło, a jakbym chciał sobie po prostu wybrać trasę i pograć wybranymi autami, to da się tak czy to wykastrowali? Muszę mieć wcześniej kupione auta czy są wszystkie dostępne? 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ktedyty daja na poczatku kazdego miesiaca w ilości zależnej od tiera ;) w ten sposob zaczalem z 4mln kredytow w horizon 2 :P

 

No właśnie pościągałem wszystko ze skrzynki FM5 i wyszło z 7 darmowych aut + 5.800.000 kredytów XD

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Żeby grać w FM5 będę musiał chyba pokończyć i odstawić combo Horizon 2 + Mario Kart 8 XD Stan skupienia podczas jazdy - głaz ;)

 

I jestem pozytywnie zaskoczony oprawą graficzną. Myślałem, że nowe trasy będą jakoś odstawać od "stałych bywalców" jednak wszystkie są jednakowo starannie wykonane. Te które w rzeczywistości byłyby cukierkami dla oczu takie są (Praga, Alpy itp.), a te które niczym nie zachwycają bo mało co na nich jest poza samą trasą (np. Sebring), takie właśnie są w grze, ale poziom wykonania jest moim zdaniem jednakowy.

 

Tylko ta kartonowa publiczność rozwala system XD

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Żeby grać w FM5 będę musiał chyba pokończyć i odstawić combo Horizon 2 + Mario Kart 8 XD Stan skupienia podczas jazdy - głaz ;)

 

I jestem pozytywnie zaskoczony oprawą graficzną. Myślałem, że nowe trasy będą jakoś odstawać od "stałych bywalców" jednak wszystkie są jednakowo starannie wykonane. Te które w rzeczywistości byłyby cukierkami dla oczu takie są (Praga, Alpy itp.), a te które niczym nie zachwycają bo mało co na nich jest poza samą trasą (np. Sebring), takie właśnie są w grze, ale poziom wykonania jest moim zdaniem jednakowy.

 

Tylko ta kartonowa publiczność rozwala system XD

Ja dzisiaj odpaliłem dosłownie na 10 minut w ramach odsapnięcia po bodajże dwunastej godzinie  w FH2 i również jestem zaskoczony oprawą. Co prawda widziałem tylko Alpy i Pragę ale szczena na podłodze. Zjeżdżając w dół wzniesienia a przed nami prześliczna panorama :obama:  Ale będzie grane :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

ehe, oblukałem neta to chyba bardziej się opłaca wziąć Forza 5 GOTY bo tam jest wszystko i jeszcze VIP.


bo przy kupnie car passa piszę że zawiera 6 car packów, a ja w marketplace naliczyłem 10.

 

edit: coooo forza goty ma tylko top gear car packa :facepalmz:

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...